קיבלתי !!! קיבלתי!!!

spoild

New member
קיבלתי !!! קיבלתי!!!

לאחר סבל רב ומאמצים. קיבלתי את תעודת ש Computer Anmation שלי מ- Alias/wave front--Maya איזו התרגשות ושמחה, כל הבית הואר, אחרי כמה דקות עקלתי, שלא נראה לי שהדבר הזה יהיה שווה משהו רציני חוץ מאשר "קבלה" על קורס שעלה לי יותר מ -10 אלף ש"ח. למען האמת שתי קבלות, אחת -"גרסה" עברית ושנייה באנגלית. זה סטייל!

ronitzeroni

New member
איך היה הקורס מיה ?

קראתי פה שטרי די מקס זה מה שהולך? מה בדיוק אפשר לעשות עם מיה ? יש לזה ביקוס בסטודיואים ? איך היה הקורס? שווה ? איפה עשית ? ספר? ממי שאולי תתחיל שנה הבאה ללמוד תלת .

spoild

New member
בקשר ל MAYA

את הקורס עשיתי ב- קידום מחשבים - אוריין - בקניון דימול בר"ג לצערי זה היה המקום היחיד שהציע את הקורס הזה,(אחרי בדיקה מדוקדקת) הכינו אותי לא לבוא עם ציפיות,להפתעתי הקורס היה ממש סבבה, מעניין אך לא מספיק ארוך, מבחיה כספית זאת היתה שחיטה ואני לא יודע למה הלכתי על זה. לפי מה שאני יודע MAYA הרבה יותר "נחשב" מ 3D מקס, לפחות באולפנים המקצועיים . הרבה פרסומות בארץ וסרטים(בארה"ב) בכלל נעשו בעזרת התוכנה, מי שעובד עם שתי התוכנות רואה שיש הבדל , תוכנת MAYA ענקית ויש בה ממש בלי סוף אפשרויות. לגבי ביקוש, הבנתי שהמצב ממש גרוע , גם בקשר לMAYA וגם למקס, אני דיי התיאשתי בלחפש , כרגע אני בתהליכי רישום ללימודים רציניים יותר בארה"ב. בהצלחה ומקווה שעזרתי איך שהוא. נ.ב קידום מחשבים בכלל פשטו את הרגל או משהו ואי אפשר ממש ללמוד אצלהם כיום, מה שאני יודע שסלע נותנים קורסים בתוכנה ובית הספר "אחד לאחד" בדרך.

למעלה