קיבלתי 160 iq לא מגיע לי מזל"טג€ג€

theXequation

New member
מה אתה רוצה לומר בזה? ולמה זה

זה אמור לעניין את הכלל? מוכרח לציין שלא הבנתי מה אתה רוצה להשיג בעצם העלאת הודעה כזו. מניח שיש כאן גולשים עם יותר וכאלו עם פחות. תבין, העיקר הוא לא המספר, אלא לאן הוא מוביל אותך.

theXequation

New member
לא מסכים איתך, וד"א אם בלוגיקה

עסקינן, אז אם התנאי לקיום אינו נכון, אזי כל תגובה שהיא יכולה לבוא. ובמקרה שלנו, אם זה נכון אז האמור לעיל נכון (למרות שאין שם הסכמה עם מה שנאמר) ובמקרה של קשר גרירה, אם זה שקר אז אין חשיות בכלל לתשובה כי כל תשובה יכולה לבוא

bgbg10

New member
../images/Emo49.gif

ומותר לך להיות גאה בזה.... אבל באמת השאלה לאן אתה לוקח את זה .....אז שיהיה בהצלחה בה-כ-ל.

ה א נ ט ר

New member
באיזה מדד?!

יש הרי יותר ממבחן IQ אחד (=מבחן רייבן, סטנפורד-בינה, ווקסלר...), ולכל מבחן יש את הסקאלה שלו ואת הממוצע שלו. אז ל160 במבחן אחד יכול להיות ערך נמוך או גבוה מאשר במבחן אחר. אבל שיהיה- מזל טוב!

theXequation

New member
תכלס, נכון. אבל 160 זה גבוה ולא

משנה באיזו סקאלה, אין ספק שבסולמות של וקסלר ובינה מדובר על חריגה מטורפת אבל.... את מי זה מעניין אם אנחנו יושבים בסטטיסטיקה על 1/1000 או 1/100000 או..... במיוחד שבערכים האלה מעטים מוצאים עניין מיוחד. גם קראתי שזה לא מדוייק בערכים האלה כי יש יותר אנשים ממה שהסטטיסטיקה מראה אז.... חפיף, אני לא הייתי נותן לשתן לעלות לי לראש (לפחות לא לאורך זמן
)

למעלה