קיטורים,קיטורים...

bell_bell

New member
קיטורים,קיטורים...

לא הרבה שעות אחרי המפגש הנהדר ביום חמישי (ובהזדמנות זאת - תודה לכל המשתתפים על ערב קסום ונפלא...) נסעתי לאילת. והיה נחמד אבל קצת מאכזב, כל מיני דברים השתבשו, כולל כל תוכניות האוכל שלי... ובמקום לאכול מסודר (מה שלא כ"כ יצא) הסתכמו הנזקים הבאים (ליומיים) ונא לא ליפול מהכסא :
2 טילונים, קרטיב אחד (אבל גדול עם הרבה צבעים) 1/2 חבילת פרינגל´ס פרוסת עוגה עוגייה ונדמה לי שיש עוד - אבל אני כרגע בהכחשה...אז אני לא מצליחה להזכר... ומילא אם הייתי מרוצה- אבל לא... הייתי מעדיפה ארוחות מסודרות ואכלתי לא בשביל הכיף אלא כי הייתי רעבה ועייפה... ובנוסף לכל הצרות גם לא שתיתי מספיק... וכשכן שתיתי זה היה דיאט קולה ודיאט ספרייט ורק מעט מיים... הנחמה היחידה שלי - היא שבחרתי בטילון היותר "קטן" למרות שיכולתי לקחת גם את הענקי...זה - וגם בערך חצי שעה של הפעלה די נמרצת של הסנפירים...(נו טוב, מה לעשות,קר במיים,צריך לשחות בשביל להתחמם...) מה שעורר בדרך חזרה הביתה את השאלות - כמה קלוריות אני שורפת בשביל לשמור על חום הגוף בתוך מים קרים ???מי שיש לו את הנוסחה ויכול לתת לי - אני אשמח מאוד (זה מאוד סיקרן את בעלי...) וזהו,"פרקתי" את המועקות,שבוע חדש, אני בטוחה שאחרי הספינינג בערב אני לא אזכור כבר באיזה טעם היה הטילון...

אביטל +

New member
להגיש לך ת´אמת ?

לא ממש התרשמתי מהרשימה שלך. אני מצטערת לאכזב
אם זה נורא מטריד אותך, את יכולה לחשב את הקלוריות ובטוח שתגלי זה שלא נורא ולא מפלצתי. האם לפחות אכלת שאר הזמן בסדר, כלומר אוכל טוב ? בכל מקרה, מה שהיה היה. וכמו שאמרת - שבוע חדש ושיהיה שבוע נהדר.

bell_bell

New member
אביטל, אם זה לא מרשים אותך-

אני מפחדת לחשוב מה כן... והבעייה התחילה בגלל שלא אכלתי טוב בשאר הזמן - אבל היום נראה לי שאני אנזה משהו מהמתכונים שלך (ד"א תודה...

אביטל +

New member
בל בל

בואי נגיד שאם הייתי מכינה רשימה במצבים דומים שלי בעבר היא הייתה מכילה יותר. ובבת אחת. אני מניחה שאת כל זה לא אכלת בבת אחת אלא בפיזור על פני שני ימים.

firte

New member
בל-בל...אל יאוש מתוקה../images/Emo140.gif

את צריכה במקום להגיד למה אכלתי ולכעוס על עצמך, פשוט לראות בזה דבר שהיית חייבת לעשות כדי להמשיך. גם פה לפי דעתי תופס המשפט מטעויות לומדים. יהיה טוב שלך, אפיחיבוק|

bell_bell

New member
אפי, תודה על העידוד חמודה,../images/Emo23.gif

ואת צודקת, מכל דבר לומדים, והפעם למדתילהבא להתכונן יותר טוב , ולא לתת לדברים בלתי מתוכננים לשבור אותי! מקווה שלמפגש הבא תגיעי,

בל בל הדוגמנית ! אלה כל החטאים?../images/Emo94.gif

בל בללללל, הלוואי על כולנו כאלה חטאים. אוי חברה שלי. קראתי אותך וחייכתי מאוזן לאוזן, חבל שאת לא רואה אותי. קודם כל, כל הקלוריות כבר בטח נשרפו בצלילות ובכיף!!! וחוץ מזה, את כבר דוגמנית (אז למה את בוכה??
( ). ודבר שני, עשית לי את היום. אני אוהבת כל כך "לראות" אותך ולקרוא כל מה שאת כותבת ומספרת. ועשית לי כזה כיף בלב בל בל!! כל כך שמחתי בשבילך כשסיפרת ביום חמישי שאת יורדת לצלול. שמחתי בשבילך שאת הולכת לעשות כיף. לא נורא כמה ימים לא מסודרים!! החצי כוס המלאה שלך מבטלת את הריקה..
לגבי הנוסחא, שמעתי על זה גם. בטח אלי מכיר. בל בל, הספינינג לא דבר מתיש? כלומר מעבר לכושר? זה לא משהו שאחרי כמה דקות את מרגישה שאוזלים לך הכוחות?? כל הכבוד!! אמרתי לך במפגש. אוהבת אותך, דליה. (בל בל, וואלה מחקו היום את הפורום הקודם. זהו).

אפי שלי,העיקר אנחנו באש ובמים ביחד../images/Emo117.gif

לא משנה איפה. את החברות הזאת איש לא יוכל כבר לקחת מאיתנו..!!! חיבוקקקק, מדליה.

bell_bell

New member
עאלק דוגמנית...../images/Emo99.gif

יופי יופי... אני בוכה לך - ואותך זה משמח...
זה חטאים גדולים, אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הייתי כ"כ חזירה, אבל לא נורא... עבר... ו - כן, ראיתי שהעלימו את הפורום בוואלה... חבל ! כל הקישורים... לא נורא, העתיד עוד לפנינו ונעשה היסטוריה מחדש... אוהבת,

אלי הציל את המצב!! שלח לי קישורים.../images/Emo24.gif

בל בל, את גם דוגמנית וגם אדם עם כזה יופי פנימי. מאוד שמחתי שהגעת ביום חמישי...היה לי כזה טוב בנשמה בל בל. דליה.

tuti f

New member
נו באמת ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif אלו נזקים ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

טוב...אין לי כ"כ מה להוסיף אחרי אביטל ודליה אבל אני בהחלט אברר לך בקשר לשריפת הקלוריות בצלילה...יקח כמה ימים כי אני צריכה לשאול את אחי. בכל אופן...בקשר ל"נזקים" אני לא חושבת שזה נורא בכלל !!!! זה לא משהו שקורה לך לעיתים תכופות אז אין מה לדאוג. לעיתיפ רחוקות לכל אחד מותר !!! ובקשר לספינינג אני בטוחה שהוא ישכיח ממך את כל ה"נזקים" אני לפעמים יוצאת משיעור כזה ולא זוכרת בכלל איך הולכים
שיהיה לך שובע כייפי שלך,

למעלה