קיילה

lyla12

New member
קיילה

לי נראה שטיילור תנסה עדיין להשתיק את הריאיה כדי לא לפגוע בשמה הטוב [לא השלום], או שהיא יודעת לאחר הצפיה שלא תוכל לחיות עם זה בשלום ה"תשבור את הכלים". אם היא לא תחשוף את זה, אני מהמרת על קיילה שתדרוש עם אמה לפגוש את מרדית העיתונאית ותתעקש על זה לפני החתימה על ההסכם. מה עם גופת החוקר שעדיין תקועה בתוך הקיר? עוד לא התחילה להסריח? עברו כבר למעלה מ-12 שעות, לא?

דנה1982

New member
לדעתי

טיילור היא זו שתדבר. היא זו שתספר לדאליה את האמת, דווקא כן מתוך רצון להתנקות ולתקן את הנזקים שהיא עשתה. לקיילה ודאליה לא יעזור לפגוש את העיתונאית - היא במעצר... הגופה כנראה כבר לא רלוונטית. אחרי שדנה מתה בכלל אין לו שום משמעות יותר. החוקר היה אמור לעכב את העלילה לקצת, לגרום לנו לחשוב שהסיפור של דנה הוא של בחורה שפעם הייתה מסובכת עם החוק והיום היא מנסה להתנקות, כשבעצם היא כלבה לא קטנה ומשת"פית של הרוסים. אני לא רואה שום סיבה להכניס את החוקר בחזרה לסיפור בשעתיים האחרונות של היממה (והסדרה).

lyla12

New member
גופה

ברור לי שזה לא רלוונטי, אבל רבאק יש שם גופה שאמורה ל"הריח" לא טוב, איך עוד לא עלו על זה, בכל זאת זה סי טי יו.

Y. Welis

New member
נשכחה, יחד עם עוד כמה קצוות שלא נסגרו

(כמו המאבטח בחניון) - עוד סימן לרמת הכתיבה הבעייתית בעונה הזו. היה צ'אנס לגלות אותה באחד הפרקים הקודמים, כשהחנון היה עם דיינה שם, אבל הוא הוחמץ וחבל.

poland1

New member
רמת כתיבה בעייתית? רק לאנשים שחופרים

וחופרים למעמקי הסדרה והכתיבה. לאיש הפשוט (רובנו ככה) הכל פשוט מהנה... פשוט נהנים מזה! גם העונה הזו מספקת את הסחורה ב-100%.

Y. Welis

New member
מזל שאני לא 'רובנו'.

אני יודע להעריך מה שעשוי טוב, וכתיבה טובה. ואם תרצה לראות דוגמאות כאלה, חפש את 'יום האתמול' המצויינת שלא סגרה עונה; את 'פיירפליי' שגם לא סגרה עונה, ואת 'ג'ון דו' - ששני ניחושים - גם לא סגרה עונה (והייתי מוסיף את 'היחידה' עם טום סיזמור 'Robbery Homicide Division', שגם לא השלימה עונה). עוד סידרה עם רמת כתיבה יוצאת מן הכלל - Murder One שהצליחה להחזיק שתי עונות מלאות; אבל היא יותר דרמה משפטית מאשר פעולה. אבל איזו כתיבה ואילו דיאלוגים. בית ספר לתסריטאים.

poland1

New member
מ- 24 נהנים נטו.. לא חופרים על רמת הכתיבה,

שהיא, לרוב, טובה מאוד.

Y. Welis

New member
היתה טובה, בעונה 1 בעיקר, וב-5 וחלק מ-7

אבל העונה הזו חלשה לעומתן. אקשן טוב לא מכסה על זה. מבחן הפרספקטיבה והעמידות לזמן יקבע - כרגע לדעתי עונה 1 עומדת בו הכי טוב.

poland1

New member
עונה 1 לדעתי לא טובה, כשמסתכלים לאורך הזמן.

גם כשאתה רואה עכשיו.. אתה רואה שהאיכות יותר ירודה, פחות אפקטים, פחות חדשנות. אין מה להשוות. אמרתי לך, אני לא בוחן את רמת הכתיבה עד כדי כך, ולכן העונות החדשות בשבילי הרבה יותר מהנות. 24 זו סדרת דרמה-אקשן נטו.. זה מה שרוב הצופים רוצים וזה למה רוב הצופים רואים אותה... בלי האקשן 24 הייתה סתם עוד סדרה.. רוב הצופים לא מחפשים איזה רמת כתיבה מיוחדת, בלי אקשן.. רק כדי להגיד שרמת הכתיבה מעולה. רמת הכתיבה של 24 מספקת את הסחורה לצופה הממוצע, לא צריך יותר מזה. העונה הזו מעולה, במיוחד אחרי פרק 12.. ושום דבר לא ישנה את דעתי ואת דעת שאר הקהל של 24... אתה נכנס לפרטי פרקים, אני ועוד הרבה מעריצים לא... פשוט נהנים. אתה סתם הורס לעצמך את ההנאה.

Y. Welis

New member
אפקטים עוזרים כאשר אתה מרגיש קשור רגשית

ובעונה הזו לא נקשרתי, מה לעשות. אולי זה אני. בעונה 1 יש לך פרק מטלטל ממש על ההתחלה, כשג'ק מאבד את המפקד שלו; אח"כ חטיפת טרי והבת, ההשתלטות של איירה ג'ונס על כל אמצעי התיקשורת של ג'ק (כשהוא אמר לג'ק לזרוק את הסלולארי מהחלון, היתה תחושת אובדן כזו, כאילו שמישהו הוריד לו את היד...) והמרדפים הליליים הקודרים, שהוא לבדו חייב להתמודד מול מערכת משומנת ויעילה של טרוריסטים: זה טוב יותר מרוב הסרטים שהיו בעשור הזה.

poland1

New member
אני קשור חזק רגשית ל-24.. לדמויות הענקיות

ובמיוחד לג'ק באוור כמובן. מכל עונה אני אתלהב, מכל עונה אני אצא אשמח.. אני פשוט מחובר ל-24.. וכמה שיותר אקשן ואפקטים, יותר טוב. גם אם יעשו עכשיו עוד 2 עונות, אני אשמח ואתלהב אפילו אם ארגיש שזה לא אותו דבר.. למה? כי זה 24.. זה הדבר שאני כל כך מחובר אליו.. וקשה לי להתנתק מהסדרה הזו כעת. היום זה פשוט נראה כמו סרט קולנוע איכותי... סדרה ברמה יוצאת מן הכלל, הרבה סדרות לא הצליחו ולא יצליחו להגיע לרמה כזו ב-8 עונות. רק שתדע, אני לא מתווכח איתך, בכלל לא. כל אחד ודעתו האישית והדיון הזה יחסית מיותר. כי אני אשאר בדעתי ואתה בדעתך.. אבל מה שבטוח- כולנו מרוצים. בוא נראה מה תגיד על 2 הפרקים האחרונים בהחלט.. אני בטוח ב-100% שיהיו הפתעות גדולות שלא יאכזבו אף אחד מאיתנו.

poland1

New member
ועוד הערה- שים לב שהסדרות האלה לא הצליחו

עד כדי כך, בטח שלא כמו 24. ואני בטוח שחלק מהם לא החזיקו יותר מדי עונות. 24 מחזיקה 8 עונות-9 שנים (בגלל שביתת התסריטאים., קיפר הוא שחקן הטלוויזיה היקר בהיסטוריה בעקבות הסדרה, עכשיו היא עוברת למתכונת של סרטים. אז תרשה לי לא לסמוך ב-100% על יכולתך להעריך מה שעשוי טוב.

יש הסבר למאבטח מול לוגן , הגופה לא רלוונטית

המאבטח - עוד שונא של הנחש לוגן , בקשתו של האחרון לסלקו מיצתה את הקטע וזהו. הגופה - דינה נחשפה , ctu לאחר פגיעה קשה ויש מצב שהגופה לא נחשפה , גם ע"פ הפרקים לא התפספס משהו באי מציאתה.

אורעד10

New member
מילא הגופה הזאת

אבל מה שמטריד את מנוחתי כבר 3 שנים זה - מה נגמר עם אשת הבנקאי המסכן מעונה 5, שג'ק וווין קשרו למיטה? בעלה המסכן נהרג כשהם יצאו מהבנק. אז מה נסגר איתה? ומה נסגר עם הילד ברוז מעונה 4?

קיילה לא תשתוק

דווקא בגלל הקשר הטוב שהיה בינה לבין אביה , היא תחשוף את המידע בפני אימה , יתכן שגם מרדית עוד לא אמרה את המילה האחרונה. לדליה יש כבוד להבדיל מהנשיאה (העונה לצערי איכזבה בגדול) היא לא תמכור אותו.

למעלה