קיצוץ ימי לימודים

yonitbrk

New member
קיצוץ ימי לימודים

ערב טוב לכולם. אינני יודעת מה קורא לגבינו אבל האם שמעתם על התוכניות לקצץ במספר ימי הלימודים לחמישה ימים בשבוע? ובערים שירצו שישה ההורים יצטרכו לממן מכיסם את היום השישי. האם דיברו גם על החינוך המיוחד? ידוע לי על תכניות לקצץ בשעות טיפול וזאת משיחות עם הצוות הפרא רפואי בגנים שכבר ידוע להם על התכניות לשנה הבאה לדוגמא מרפאה בעיסוק שהשבוע עבדה 8 שעות בשבוע בגן של 11 ילד בשנה הבאה תעבוד 5-6 שעות בלבד באותו גן.ולאחר בירור בהתפתחות הילד ובקופה לגבי השתתפות בטיפול משלים לילד אז בהתפתחות הילד אומרים כי לא מגיע לילד היות והוא נמצא במסגרת טיפולית ודרכה הוא מקבל את הטיפולים המגיעים לו על פי חוק - מסתבר שחלק מהטיפולים ממומנים עי משרד הבריאות שמעביר תקציבים למשרד החינוך ואז לא מגיע לנו תוספת אלא אם נפנה על חשבוננו ונדאג לנושא . ומדובר בהשתתפות עצמית די גבוהה משהו כמו 90 ש"ח ל-40 דקות וזה גם עבור 16 טיפולים לא כולל פגישות עם ההורים בנפרד כל כמה פגישות שגם הן עולות כסף . מה אגיד לכם המצב ממש מזהיר.כי אחרי 16 טיפולים המחיר של ההשתתפות העצמית עולה. מה יהיה?

doritmor

New member
בשעתו נאבקתי עם מכבי -

והתוצאות היו ש: 1. קיבלתי החזר עבור טיפולים בבן שלי למרות שהוא בחינוך מיוחד. נאמר לי שהתקנות החדשות הן שאם הילד זקוק לטיפולים מעבר למה שמקבל בח"מ הוא זכאי להחזר. 2. קיבלתי החזרים עבור 60 טיפולים אצל הקלינאית- רטרואקטיבית לשנת 2001 ולשנת 2002. כל זה רלוונטי לגבי ילדים מתחת לגיל 6. לגבי ילדים יותר גדולים אז מה שנאמר לי בסעיף הראשון צריך להיות רלוונטי (לפי ההגיון שלי..) ומה שבסעיף 2 כבר לא רלוונטי. דורית

למעלה