קליפ חדש.. ל- What Have You Done..

h a l o m o t

New member
מי שרוצה בפירסום של הלהקה...

יותר פירסום.. יותר כסף... יותר אנשים שנחשפים לז'אנר... יותר דיסקים בגלל שיש יותר כסף... זה מועיל פשוט, מה לא ברור?

taroboy

New member
ככה גם אני חשבבתי,זה נראה

כאילו היא בוכה על בחורים,וזה לא מתחבר שלי לWT

Sakura Chan

New member
אה.. מצאתי, זה היה למטה =_=

בכל אופן, הקליפ נראה לי נוצר כדי שהמעריצים ישאלו את וית'ין What have you done?!!!!!!!!!!!!!! וככה השם של השיר ייכנס לתודעה או משהו ח

chyio

New member
מה זה הדבר הזה :|

~שוק~ אעעע זה נורא ואיום;; נראה לי גם אני אכחיש כל קשר >< חוץ מזה, למה מביאים לשארון כונפים שכאלה? ]:

Ice Queen 7

New member
וואו 0.0

זה.. מוזר בהתחלה כזה ראו ציצי וחשבתי OMG המשאלה של חברי הקומונה שלי התגשמה O_O אבל אז שמתי לב שהוא פיצי ושהוא של זכר. XD בכלמקרה, אני ממש לא אוהבת את הקליפ הזה וגם לי היה ממש חסר מה שהיה ברוב הקליפים הקודמים- ריקוד הידיים של שארון, השמלות שלה, זה שממש *רואים* את שאר הלהקה (לראות אותם חשוכים לחצי שניה לא נראה לראות -.-), וכמובן זה שברקע מתנגן עוד שיר מצויין שלהם (מה שהשיר הזה ממש לא >_>). בכל זאת אני ממש מקווה שלפחות רוב השירים הבאים יהיו יותר טובים ויותר בסגנון שהיה להם עד עכשיו, אולי השיר הזה ככה רק כי הם היו צריכים שיר קליט בתור סינגל ראשון.. X: וכן, מי לעזאזל חשב שזה טוב לשים סקס בקליפ של ווית'ין? $#@^! מי?! X____________X

TheImpactBoy

New member
מסכים עם הכל.

את אלוהית

chyio

New member
המשאלה שלכם עוד תתגשם אם שארון

תמשיך להתגלגל עם גברים במיטהXDDDD

taroboy

New member
הקלים כל כך לא טוב,וגם הקודם...

איפה הגות' פה בדיוק? [איפה ריקודי הידיים של שארון? למה שארון נמרחת על האיש הזה כמו איזה פקצה אמריקאית? מה עובר עליהם?

fade2black s

New member
לפי דעתי

זה מדהים! הקליפ השני יותר טוב.. אבל גם זה נחמד. אני חושבת שכל דבר שיש בו את שרון הוא מדהים.. כי היא מדהימה. ואני לא מסכימה עם הביקורות האלה שלכם בכלל. ואני חושבת שהשיר מאוד מיוחד ויפה.. השילוב עם הקול של הגברבר[^^] ושל שרון.. זה כל כך יפה. ו... אוונסנס להקה מעולה! אי אפשר להשוות בין אוונסנס לוויט'ין. שני הלהקות מיוחדות בדרך שלהן... ואני אוהבת את שניהם.

למעלה