קלי קלארקסון:"לא העתקתי מביונסה"..

lirongogo1

New member
קלי קלארקסון:"לא העתקתי מביונסה"..

http://www.digitalspy.co.uk/music/a167678/kelly-clarkson-i-didnt-copy-beyonce.html משעה לשעה נוספות יותר כתבות ברשת על הדימיון בין הסינגל החדש של קלי לhalo של ביונסה וההכחשות של קלי בכול כתבה... חושבים שהולך להיות כסאח? =]

WundeRKind

New member
כאסח זה מעולה.

זה יתן קצת זמן שידור לשיר
. כל הויכוח הטיפשי הזה של ההעתקה מיותר, זה אותו מפיק שאחראי על העיבודים. לפחות אצל קלי, היא אחראית למילים של השיר...
.

WundeRKind

New member
כאסח זה מעולה.

זה יתן קצת זמן שידור לשיר
. כל הויכוח הטיפשי הזה של ההעתקה מיותר, זה אותו מפיק שאחראי על העיבודים. לפחות אצל קלי, היא אחראית למילים של השיר...
.

Bleed for Me

New member
../images/Emo45.gif והיילו בכלל היה אמור להיות

של ליאונה אז שביונסה תגיד תודה ותשתוק

WundeRKind

New member
אני חושב שה"ראיון" הזה לא אמיתי..

1. קלי בחיים לא תאשים את ריאן תנדר על השיר.. למרות מה שכתוב בכתבה 2. קלי אמרה כמה פעמים שהיא רוצה את השיר הזה כסינגל - למרות מה שכתוב בכתבה 3. קלי לא תתחיל שוב להגיד דברים רעים על החברת תקליטים 4. בטח שלא תקלל אותם כמו שכתוב פה שהיא אומרת 5. אם היא לא הייתה רוצה להוציא את השיר הסינגל - היא לא הייתה מצלמת לו קליפ... 6. אם זה היה ראיון אמיתי, קלי קודם כל הייתה מפרגנת לביונסה, ורק אז אומרת את שאר הדברים 7. ואחרון, האלבום של ביונסה יצא הרבה לפני שיצא האלבום של קלי...

lirongogo1

New member
זה לא האתר היחיד כמעט בכול אתר חדשות בידור ..

או מוזיקה אפשר למצואא

lirongogo1

New member
תזכורת:מחר (יום ד') top 10 של קלי בMTV

שעה 11 בבוקר מי שיפספס אני חושב שיש שידור חוזר בלילה.. לבדוק!..

אני חושבת שהבלאגן סביב הסינגל החדש

יעשה לקלי רק טוב.........ואחלה קידום לסינגל:) כולם רוצים לשמוע על מה כל הבלגן. לוידאו ביוטיוב יש מעל 100 אלף צפיות בפחות מ3 ימים....זה הרבה לא?

למעלה