קנאה לא ברורה

benda2109

New member
קנאה לא ברורה

יש לי דילמה והייתי שמח אם תחוו דעתכם... אני סטודנט באונ'. בתחילת השנה הכרתי מישהי ממש חמודה. שהיה לה חבר. דברנו וממש התקרבנו. אבל לא יותר מזה. יש לי חבר נוסף- החבר הכי טוב שלי. נוצר מצב שגם הוא התחבר איתה (די בגלל הקשר שלי איתה). שניהם- החברים הכי טובים שלי. כל היום אנחנו אחד עם השני. ספרתי לחבר על הרגשות שלי כלפי אותה בחורה והיינו צוחקים על זה מלא. אותה בחורה נפרדה מהחבר שלה. בינתיים למדתי להכיר אותה - והיא כבר לא מה שחשבתי בהתחלה. היא קשה, דיכאונית לפעמים. למרות זאת אני עדיין חושב שהיא נראת טוב וכיף לדבר איתה. צקחנו בנינו - אני והחבר- שעכשיו שהיא פנויה- אחד מאיתנו חייב להתחיל איתה. ומכיוון שאני כבר לא רציתי כ"כ - הדרך סלולה בשבילו(אני שקוע עכשיו בלימודים מעל הראש, ואני מרגיש שהייתי יודע אם הייתי רוצה להשקיע בה זמן. ואם אני לא רוצה את זה בדיוק- סימן שהיא לא זאת שעושה לי את זה). אני לא יודע אם הוא ביקש "רשות"... זה פשוט יצא ככה שאמרתי לו שהייתי שמח לראות אותם יחד. עכשיו הם ביחד. וזה הכי מוזר בעולם. אני מרגיש כמו גלגל 3. אני נמנע מלהפגש איתם כשהם יחד. אני מרגיש רע שאני יושב לידה וצוחק איתה. אני מרגיש שאני עושה משהו אסור, כאילו בוגד בחבר. אני מרגיש שיש לי רגשות אליה- רק בגלל שהוא איתה. קנאה לא מוסברת. מה כדאי לעשות? להתרחק משניהם עד שאני ארגיש יותר טוב? להסביר לחבר על הקנאה ועל היחס המעורב שלי כלפיה? שניהם ממש כועסים עלי שאני מתחמק מהם כל הזמן. אתמול לדוגמא הם הזמינו אותי לראות עם שניהם סרט אצלו בדירה. סרבתי. אני לא חושב שהייתי נהנה לראות את שניהם מחובקים... מה דעתכם?

היי...

אני חושבת שזה באמת להיות במעמד קצת מוזר... קרה לי מצב דומה רק שאני הייתי בצד של החבר שלך למרות שלי לקח שנתיים עד שהייתי מסוגלת לתת צ'אנס לבחור כי חשבתי שאני בוגדת בחברה הכי טובה שלי... חברה שלי אמרה לי שזה בכלל לא מפריע לה והיא שמחה שנהיה ביחד בדיוק כמו שאתה אמרת, אבל כל אחד ואיך שהוא מגיב לדברים... אני מאמינה שהייתי מגיבה בדיוק כמוך ואפשר להבין אותך מאוד אני אפילו חושבת שזה טבעי להרגיש קנאה שכזאת ויכול להיות שאתה לא באמת רוצה אותה שאתה לא מרגיש שפספסת אותה אלא את ההזדמנות שלך... לדעתי תן לזה לעבור ואל תתעמק בזה יותר מדי. ואין לך מה להתרחק מהם בכל זאת הם חברים שלך ואתה אוהב את שניהם בתור חברים אם זאת לא אהבה עמוקה אל אותה בחורה אז אין לך מה להיאבק בזה אני מאמינה שהקנאה הזאת היא ביטוי לכך שאתה מפחד לאבד אותם ולא שאתה אוהב אותה בהכרח... קח לעצמך תקופה ותראה איך הזמן מבהיר הכל... צא איתם אם אתה לא מרגיש בנוח באיזשהו שלב תפרוש.. הם יבינו את הרמז, אני מבינה אותך לגמרי, אני בלי קשר הייתי מרגישה קצת לא בנוח לראות חברה שלי מתחבקת ומנשקת את חבר שלה מולי כשלי אין מישהו זה מדגיש את זה שחסר לך...

benda2109

New member
מסכים עם כל מה שרשמת

באמת פוחד לאבד את שניהם אבל את צודקת- הזמן יעשה את שלו תודה

למעלה