קנדריק משחרר אלבום בהפתעה!!!

Music Man XD

New member
קנדריק משחרר אלבום בהפתעה!!!

בשנה האחרונה, קנדריק הופיע עם סדרת ה-untitled שלו במספר הזדמנויות נדירות, כאשר האחרונה ביניהן הייתה בטקס הגראמי האחרון. מדובר בשירים אדירים שהקליט בשנתיים האחרונות, כנראה בסשנים של TPAB, והפכו ללהיטים ויראליים.

אחרי המון בקשות לשחרר את החומרים האלה (חלקן הגיעו מסלבריטיז לא קטנים...), ולאחר שכל הופעה כזו שלו קיבלה שבחים מפה ועד הודעה חדשה (בצדק רב), קנדריק חשף בחצות אלבום חדש המכיל 8 רצועות אקסקלוסיביות! untitled unmastered זמין עכשיו לרכישה ברשת!

אני רכשתי הרגע בהתרגשות רבה, הולך להאזין כעת!

אהההההההההההההההה!!!! שלושת השירים שכבר שמענו אדירים ושמעתי אותם בלי סוף!

ערן1987

New member
אז רגע

זה בעצם אלבום לכל דבר שייצא גם בעותק פיזי? EP? מיקסטייפ? אלבום דיגיטלי בלבד? מה זה? מי זה? מי אני? למה אני??

Music Man XD

New member
לא יודע אם יצא עותק פיזי.

כרגע זה זמין להורדה וסטרימינג ברשת. פשוט אוסף של חומרים שלא נכנסו לאלבום האחרון שלו.
&nbsp
אבל עזוב אותך הגדרות. זה פשוט אוצר! כל שיר פה פצצה! קנדריקקקקקקקקקקקקקק אהההההההההה הוא פשוט הכי טוב שיש עכשיו.

Music Man XD

New member
ואם כבר,

מה הקטע עם האלבום של קאניה? הוא עדיין זמין רק ב-TIDAL? אם כן, אני הולך להו*יד את השיט הזה, די חלאס. אני הכי בעד לממן ולקנות, אבל הוא פשוט לא נותן לי

&nbsp
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
&nbsp
כדאי לו שזה יהיה טוב.

ערן1987

New member
בדיוק היום קראתי שהוא אמר שהוא לא מתכוון יוצר להוציא

אלבומים על דיסקים, אז לא יודע עד כמה לקחת את זה כמשהו רציני, כי זה קנייה. מצד שני, אני לא רואה את פבלו יוצא בדיסק וזה מבאס אותי מאוד

&nbsp
אני גם לא אחכה ואוריד את זה! זה בסופו של דבר הפסד שלו, כאמן שמאבד קצת מהקהל שלו וגם מבחינה כלכלית, כי זה קנייה ואלבום כזה היה מוכר כמה מאות אלפי עותקים בעולם.

Music Man XD

New member
מהה

ערן, יש אייקון מוזיקלי שמתהווה מול העיניים שלך, ואתה אומר לי "יום אחד"? תחזה בזה בזמן אמת! תצטרף!

ערן1987

New member
חח תבין שיש אלבומים שנחשבים לאגדיים

שעדיין לא הגעתי אליהם, אז לאט לאט

Music Man XD

New member
אה נו זה ברור,

גם לי יש המון חורים מביכים בהשכלה, אני משלים את אלה שמעניינים אותי לאט לאט ובלי לחץ. אבל אלה אנשים מתים / בדרך לשם / אחרי הפיק שלהם, אז זה לא משנה אם אשמע את האלבום שלהם עוד חודש או עוד שנה חח.
&nbsp
אבל קנדריק קורה עכשיווווו! הנה, שוב מפגינים בארה"ב שמחו נגד דונלד טראמפ שרו את Alright של קנדריק, ממש היום.

למעלה