קפה משאלת המוות לא עושה לי את זה יותר.

מצב
הנושא נעול.

ROMA19

Member
בסה"כ אני בן-אדם שקול, הגיוני, נורמאלי, רגיל. אין לי לדוגמה איזשהן התמכרויות מיוחדות או ראויות לציון. חוץ מאולי קפה. שזאת בעיה כי קפה, כמו תרופות פסיכיאטריות, זה משהו שאם לוקחים אותו בכמויות גדולות מידי או לאורך זמן רב מידי, מפתחים עמידות. ואז צריך יותר ויותר.

להגדיל את כמות הקפה זה רעיון אחד, אבל זה קל יותר פשוט לעבור לקפה חזק יותר. מזה כמה וכמה שנים טובות שאני נהנה מקפה כל-כך חזק, ששמו "קפה משאלת המוות".

1710030868962.png

קפה כל-כך חזק שהוא מכיל 728 מיליגרם קפאין לכוס אחת של קפה. שזה כמו...שכחתי כמה קפאין כוס קפה רגילה מכילה? 140 או משהו? אז כן. זה כמו...חמש כוסות קפה רגילות בכוס אחת, מבחינת הקפאין.

אלא אם כן אני לא זוכר נכון כמה קפאין כוס קפה רגילה מכילה ואז אולי זה כמו ארבע כוסות קפה בכוס אחת או אולי שלוש.

בכל מקרה, התמכרותי לקפה וקפאין נובעת מאורך חיי העמוס, המדריש שאשאר ער במשך שעות ארוכות ואעבוד על עבודות שונות. בהתחלה ובימי בית הספר, עבודות מדעיות וספרותיות גאוניות ופורצות דרך שישנו את העולם הזה והחיים האלו כפי מה שאנחנו מכירים אותם (ואת שיעורי הבית לא הכנתי כי הם לא היו חשובים), וכיום ובשנים האחרונות, עוד עבודות מדעיות וספרותיות גאוניות ופורצות דרך שישנו את העולם הזה ואת החיים האלו כפי מה שאנחנו מכירים אותם, בתוספת העבודות הגשה והמבחנים בתואר הראשון שאני עושה בפסיכולוגיה, שלאחריו יבוא תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר, דוקטורט, ועוד ועוד.

בסופו של דבר, פיתחתי איזושהי מן עמידות לכמויות הקפאין הרגילות שבקפה הרגיל, וכאמור, עברתי לקפה משאלת המוות, שקיבל את שמו מעצם זה שיש בו כל-כך הרבה קפאין עד כדי כך שמי ששותה אותו, זה כאילו שיש לו משאלת מוות, ומאז הכול סבבה.

עד...השבועות האחרונים.

וכאילו, זה מצחיק, אבל זה נראה שבעיקרון, שתיתי כל-כך הרבה משאלת מוות עד כדי כך שפיתחתי עמידות גם ל-730 מיליגרם קפאין לכוס. שכאילו, זה מטורף. וזה גם קרה בזמן ממש לא טוב כי הייתי בשיאה של עוד תקופת מבחנים באוניברסיטה.

שאלתי חבר שלי מה לעשות והוא אמר לי שהגוף שלי פשוט צריך להתנקות מכל הקפאין ושלכן עליי לחדול משתיית קפה למשך זמן מה.

כמעט הרבצתי לו! בחיי!

להפסיק לשתות קפה? אפילו רק לכמה ימים? וזה לא כאילו שההתמכרות שלי כל-כך קשה, כן? זה פשוט שמה הייתה הבעיה? הייתי, כאמור, בשיאה של תקופת מבחנים. להפסיק עם הקפה כדי "להתנקות" לא הייתה אופציה.

למה ניתן להשוות את הדבר? ניתן להשוות את הדבר לפעם ההיא כשהילרי רצה לנשיאות ב-2016 וכאב לה הגרון מרוב שהיא דיברה כי היא הייתה המועמדת של המפלגה הדמוקרטית לנשיאות באמצע הבחירות לנשיאות אז היא דיברה כל-כך הרבה שכאב לה הגרון אז היא הלכה לרופא והרופא שלה אמר לה שהמלצתו הרשמית...זה שהיא לא תדבר כמה ימים...

1710030890957.png

בכל מקרה, כמובן שלא הפסקתי עם הקפה, נגמרה תקופת המבחנים, ואני עדיין תקוע עם אותה הבעיה.

סליחה אם זה לא צנוע או משהו, אבל בואו נהיה כנים זה עם זה.

אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג מוטר פאקר פז למען השם.

אני הבן-אדם החשוב ביותר בעולם. זה מאוד חמוד שכמעט אף-אחד לא יודע על זה אבל זה לא הופך את זה ללא נכון.

משמעות הדבר, היא שאני לא בדיוק יכול להרשות לעצמי שלא להיות עירני ושלא להיות בשיאי, כל יום, כל היום.

קצת כמו מה שהילרי קלינטון לא באמת יכלה לסתום את הפה לשלוש ימים בדיוק באמצע זה שהיא מתמודדת לנשיאות ב-2016. אתם מבינים מה אני אומר?

דיברתי על הבעיה שלי עם אמא שלי, והיא אמרה לי להביא לה את הקפה שלי בשביל להריח אותו.

שאלתי למה והיא אמרה שאפשר לדעת כמה קפה חזק לפי הריח שלו.

הבנתי שאמא שלי מסתכלת על הבעיה מזווית אחרת לגמרי, ומציעה שהקפה הוא בעצם לא כזה חזק כמו מה שאני חושב. שהוא בעצם אף-פעם לא היה כזה חזק. טענה שנראתה לי שטותית בהתחשב בזה שהקפה עבד לי כל-כך נהדר כל השנים האלו.

אז הבאתי לה את הקפה בשביל להריח אותו, היא הריחה אותו, ואז אמרה שהוא בכלל לא כזה חזק.

נדהמתי. האמנם? זה באמת יכול להיות? הקפה בעצם בכלל לא כזה חזק? אבל אם כן, אז איך הוא עבד לי כל-כך נהדר כל השנים האלו? האם זה היה אפקט פלצבו? האם היצרן באמת פשוט ישקר? האם אלו בכלל לא באמת 728 מיליגרם קפאין לכוס?

בכל מקרה, לא משנה מה התשובה, רק דבר אחד בטוח. אני צריך להחליף קפה, ולהעלות את כמויות הקפאין, ומהר.

אז בכל מקרה, הסתכלתי באינטרנט ובדקתי איזה קפה יותר חזק מקפה משאלת מוות, ומסתבר שיש קפה בשם "קפה ביוהאזרד". כלומר קפה הסיכון הביולוגי. זהו שמו. מסתבר, שבקפה הזה, יש כל-כך הרבה קפאין, עד כדי כך שבכוס קפה בודדת שהוכנה באמצעות קפה הסיכון הביולוגי, יש 928 מיליגרם קפאין. שזה 27.5% יותר קפאין מאשר כמות הקפאין בכוס משאלת מוות טובה.

1710030905141.png

אבל כבר קפה משאלת המוות הוא קפה שמכיל כמויות עצומות של קפאין, אז לעבור לקפה עם עוד יותר קפאין? האם לא אסכן את עצמי אם אעשה כן?

ואני הרי לא סתם עוד בן-אדם רגיל כמו המומחה לקנונית הסדר העולמי, או ערני31 או SupermanZW, שאם יקרה לי משהו אז לא נורא ולא חשוב כי הייתי בן-אדם רגיל, או במקרה שלהם, קצת פחות מ"רגיל" אבל לא חשוב, לא ניכנס לרזולציות האלו.

אז מי אני? מה אני? חברים, אנחנו כבר עברנו על זה. סליחה אם זה לא צנוע, אבל אני האדם החשוב בעולם.

שזה לא משהו שסתם מישהו סתם בא עכשיו וסתם אומר כי הוא סתם משוגע או משהו או אני לא יודע מה, כן?

באמת יש הוכחות וכל מיני, כמו חוכמתי האדירה, ידיעתי את העתיד, העבודות המדעיות והספרותיות פורצות הדרך שלי ועוד ועוד דברים בסגנון הזה שהקנו לי את צבא המעריצים הצמוד שלי.

אם הדברים יסתדרו כמו שצריך, אני גם יכול להיות גדול בני-האדם במאה ה-21.

לכן, זה מאוד חשוב ששום דבר לא יקרה לי.

אז...מה לעשות?

להמשיך עם קפה משאלת המוות, למרות הכול, או לעבור לקפה הסיכון הביולוגי, שעלול להגביר את היצרנות ואת האיכות של עבודותיי המדעיות והספרותיות הגאוניות ופורצות הדרך, העבודות המדעיות והספרותיות הטובות ביותר והחשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, אך שעלול, מצד שני, להרוג אותי?

Biohazard Ground Coffee, The World's Strongest Coffee 928 mg Caffeine (16 oz) - NineLife - Israel

אשמח לעצת החברים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ההצבעה נגמרה. 2-1 לטובת שמאור יעבור מקפה משאלת מוות לקפה הסיכון הביולוגי, שחזק מקפה משאלת המוות ב-27.5%. תודה לכל המשתתפים. אעדכן בנוגע לחוויית שתיית קפה הסיכון הביולוגי.

09uo7xvg4suxkbg6s1mby8zgqjvc.jpg

אתה ממשיך לשקר לגבי זהותי.
אני לא משקר. לשקר זה עם כוונת זדון. אני באמת חושב שאתה מלאכת מחשבת. לכל היותר אני טועה 🤷‍♂️
אתה מוזמן ללמוד על שלל הבעיות שגורם יתר לחץ דם.
נכון. רק בעיה אחת. קפה לא גורם ליתר לחץ דם.

אני לא משקר. לשקר זה עם כוונת זדון. אני באמת חושב שאתה מלאכת מחשבת. לכל היותר אני טועה 🤷‍♂️
לא, זה שקר.
לא כל שקר הוא עם כוונת זדון, במקרה שלך אחרי שהבהרתי לך שאתה טועה אז יש כאן גם כוונת זדון וטפשות
אני בטוח שאתה אומר את זה אחרי שבדקת לחץ דם לפני שתיית הקפה, מדדת שוב כעשרים דקות אחרי שתיית הקפה והשווית בין שתי המדידות.

פולגאר

Well-known member

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תודה על חיזוק דבריי בנוגע לעצם העובדה שקפה גורם לעלייה זמנית בלבד בלחץ הדם 🙂

1710766519652.png

פולגאר

Well-known member

תודה על חיזוק דבריי בנוגע לעצם העובדה שקפה גורם לעלייה זמנית בלבד בלחץ הדם 🙂

צפה בקובץ המצורף 100507
רק כאשר אין לך בעיה בריאותית ותלוי כמות שאתה שותה.

רק כאשר אין לך בעיה בריאותית ותלוי כמות שאתה שותה.
וגם תלוי לכמה הוא עולה.

לעניות דעתי, כוונת פתרונות לכל לעלייה בלחץ דם, כאשר עולה הרבה, זה יכול להיות מסוכן גם כאשר מצב בריאותך תקין בדומה לספורט שאם אתה מגזים, אתה יכול לעשות לעצמך נזק גם כאשר בריאותך תקינה.
אכן, לזה התכוונתי.

לא קראתי את מה שצירפת אבל מחקרים שאני קראתי התייחסו לקפה "רביל" ולא לקפה המדובר בשרשור זה

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אכן, לזה התכוונתי.

לא קראתי את מה שצירפת אבל מחקרים שאני קראתי התייחסו לקפה "רגיל" ולא לקפה המדובר בשרשור זה
העלית נקודה חשובה. תודה :)

אם המחקרים שהתייחסת אליהם מדברים על קפה רגיל, עם כמות קפאין רגילה, אז לדעתי אנחנו יכולים להסיק שהדבר נכון, ובעצם רק עוד יותר נכון, אם מדובר על קפה עם כמות קפאין גבוהה במיוחד.

אם כך, אז אולי אפחית בכמות כוסות הקפה. אני שותה שלוש כוסות משאלת מוות ביום. זה...728 כפול שלוש...2184 מיליגרם קפאין.

אם אני עובר לקפה הסיכון הביולוגי ונשאר עם אותה כמות כוסות קפה...זה...928 כפול שלוש...2784 מיליגרם קפאין.

אבל אם אני עובר לשתי כוסות קפה של קפה הסיכון הביולוגי על פני שלוש כוסות קפה של קפה משאלת המוות זה...1,856 מיליגרם קפאין. שזה פחות מאשר ה-2184 מיליגרם קפאין ביום דרך שלוש כוסות קפה משאלת מוות שלא מצליחים להעיר אותי יותר.

למרות שבעצם ולאחר שאמדה את חוזקו באמצעות הרחתו, אמא אומרת שקפה משאלת המוות בכלל לא כזה חזק כמו מה שאני חושב ושהם משקרים על האריזה ובפרסומות שלהם בנוגע לכמות הקפאין בכוס של קפה משאלת מוות, כך שיכול להיות שצרכתי פחות, אולי אפילו משמעותית פחות מאשר ה-2184 מיליגרם קפאין ליום שאני חושב שאני צורך, כך שאולי 1856 מיליגרם קפאין ביום באמצעות שתי כוסות קפה הסיכון הביולוגי זה כן יותר ואפילו משמעותית יותר מאשר כמות הקפאין שאני צורך דרך שלוש כוסות קפה משאלת מוות ביום.

קדימה, מאור. אתה מסוגל לפצח את זה. תחשוב מאור. תחשוב. תחשוב. אתה יותר חכם מכל האנשים האלו כולם ביחד. רק תחשוב.

sage-kuenstliche-intellgenz.jpg

מצב
הנושא נעול.
למעלה