קצבת נכות

קצבת נכות

רצית לברר אני מקבלת קיצבה של 1.300 המצב אצלי החמיר הייתי בוועדה וקבעו לי 75 אחוז רופאי ו65 מוכשר לתפקד מה זה אומר בקשר לקצבה תודה העניין עדיין בטיפול קיבלתי העתק של הפרוטוקל תודה

cוורנה1

New member
נכות כללית שלום לאילנה אמא של שי, חסרים פרטים על מנת לענות לשאלתך: א-האם את עובדת../images/Emo35.gif ב-בן כמה שי שלך../images/Emo35.gif ג-האם לבן הזוג יש הכנסות נמוכות משכר של 4517 שח../images/Emo35.gif ד-האם יש לך הכנסות מפוליסות ביטוח/כל מקור אחר../images/Emo35.gif אני צריכה את המידע על מנת לנסות לחשב עבורך את גובה הקצבה. תוכלי לעיין בקישור המצ"ב המסייע בחישוב: נכות - שיעורי הקצבה ../images/Emo50.gif

אורנה שלום

לא אני עקרת בית הבן שלי יהיה עוד חודש וחצי 19 הבעל נמוך משכר 3217 שח לא אין שום הכנסות

cוורנה1

New member
קצבת נכות כללית שבת שלום, לאשה עקרת בית(אני מבינה שלא עבדת ב-4 השנים שלפני הגשת התביעה), אין תוספת עבור בן הזוג. אם שי הבן חייל תוכלי לקבל עליו תוספת. להלן החישוב: אבדן כושר עבודה מלא=2081 ש"ח(למי שנקבעו 75% אבדן כושר עבודה ומעלה) 65% שנקבעו לך=1353 ש"ח תוספת עבור הבן אם הוא משרת בשירות סדיר 40% מהקצבה=541 ש"ח. ט.ל.ח. השאלה עתה האם גם פעם קודמת נקבעו לך 65% אי כושר עבודה../images/Emo35.gif שינוי אחוזי הנכות במקרה שלך, ללא שינוי בדרגת אי כושר עבודה אינם משנים משמעותית את גובה הקצבה. ../images/Emo50.gif

למעלה