קצרצר של בקר...לא. לא זה...

odo13z

New member
קצרצר של בקר...לא. לא זה...../images/Emo8.gif

קמתי מוקדם מדי. דידיתי אל המקלחת בעוד עיני מתרגלות לאור המסנוור כל הליילה חלמתי על פילים שלא נתנו לי לישון. פגשתי אותו. מרחתי את פניו בקצף סמיד. העברתי את סכין הגלוח בתנועות אוטומטיות. עיניו העייפות ניבטו בי בשתיקה. שערו המאפיר לא ממש מחמיא לו. רפיון קל בלחייו משכיח כמעט את אלה שהביטו בו לפני שנים. קמטים חדשים סביב עיניו. היום גיליתי עוד כמה. לא אומר לו כלום. הוא יודע לבד. אני חושב שדי לי לראות אותו להיום. בשרותים של העבודה אין מראה.

אנפה2

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב לכל החברים../images/Emo42.gif

יום פורה לכל העובדים
יום נפלא לכל הגמלאים בילוי נעים לכל הנופשים ולכולנו יום שקט וחמים

מנורה

New member
בוקר טוב ושבוע קסום ../images/Emo140.gif ../images/Emo51.gif

למקסימה שקדוד הענאלע ובימבו על ההתיחסות המילים היוצאות מה
מדרבנות להמשיך וליצור
אודו
וזאת תשובתי מִתְבּוֹנֶנֶת וְרוֹאָה: דְּמוּת תְּמִירָה. אוֹר בְּעֵינֶיהָ, חִיּוּךְ עַל שְׂפָתֶיהָ. בִּרְמַ"ח אֵיבָרֶיהָ אִשָּׁה, בְּלִבָּהּ אַהֲבָה טְמִירָה. בַּמַּרְאָה, מוּלִי, נִצֶּבֶת אֲנִי. מרים בר מתוך הספר "רוצה לגעת" אפריל 2004

בוקר טוב לכל הגימלאים, ולך מנורה...

ולאחרים שעדיין עובדים. ולך מנורה רציתי להגיד, שנהדר את כותבץ וכייף לקרוא.

וסוד יופיה של אישה

סוד היופי: אשה יקרה, מבוגרת, בעלת יופי נדיר, נשאלה פעם לסוד יופיה ואישיותה הקורנת. האם תוכלי לתת מס עצות לטיפוח? איך זה שעורך כל כך יפה וחזותך נעימה וקורנת? בשמחה, ענתה האישה,והחלה לפרט: לשפתיים ---- אני משתמשת לאמת. לקול שלי , " משתמשת באדיבות. לאוזניים של -- " ברחמים. לידיים - " " בצדקה וחסד. לגוף שלי--------" " ביושר ובכנות ללב שלי אני משתמשת באהבה. ולכל אלה שלא אוהבים אותי - אני משתמשת בתפילה.-

מנורה

New member
ובהקשר לכך../images/Emo68.gif

את מתחילה להזדקן כאשר השעה שש פירושה עוברך "סוף היום" ולא "תחילתו של הערב" (אלמוני)

maxima

New member
בוקר טוב כולם...אודו....../images/Emo140.gif

אל תסתכל עליו תסתכל עליך....

לאודו, התמונה המשתקפת היא בעיני

המתבונן. ביקורת עצמית נוקבת על הבוקר. אחר יגיד: ראו נא, האפירו קצוות פאותיו. כמה יפה. קמטים סביב עיניו, משווה לו מבט עתיר נסיון. כמה מושך. אבל הפילים? לזה אין לי הסבר

............../images/Emo9.gif כנראא הפילים של

אודו היו גם אצלי בלילה, כי אחרת איך אסביר שנכנסתי בלי לאמר "בוקר טוב" לכולכם ובלי לראות את חברתי היקרה מנורה? קצת באיחור - בוקר טוב לכולם ולך, מנורה, במיוחד ואישי ממני

odo13z

New member
תודה לכל המגיבים. ../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif

עשתה לי טוב הכניסה לפורום הבוקר. אתם כאלה נחמדים !!! יום נהדר לכולם. והפילים....בדיחה פרטית משהו. מי שמבין , יבין.

דרדרית

New member
בוקר נפלא לכל החברים הנפלאים../images/Emo42.gif

שיהיה לכולנו יום נפלא ונהדר ןמקסים היום מתחילה השתלמות.... אחזור דיי מאוחר.. מקווה שיהיה לי כוח להכנס לומר שלום חגית

למעלה