קצת אסוציאציות בהונגרית

קצת אסוציאציות בהונגרית ../images/Emo6.gif

כיאה למנהלת פורום סקס...
אתמול נוAה הייתה במסיבה וישבנו כל החברים וסיפרנו חוויות. אחד החברים חזר לא מזמן מבודפשט. הוא היה שם בפסטיבל הסקס והאירוטיקה, וחזר מלא חוויות מרגשות.
(פירוט על כך בקרוב בפורום סקס.) הדבר שהכי זכור לו זה, שהונגרית שפה גסה!
הוא אומנם למד פה ושם כמה מילים, אבל בתור ישראלי שכל היום אומרים לו: יוֹנַפוֹט (יום טוב) וכוסונֵם (תודה) וסרטלֵק (אוהב אותך) ועוד כמה מילים בסגנון...
הוא לא הבין מה הם רוצים ממנו...

B T1

New member
קרן!-תגידי לבעליך:במבטא הונגרי..

ללא חת:התול בשק. או במקום מרק בשר-תגידי מרוק בשר. הדגש על המבטא. יש עוד אבל מתבייש.

קרן משם

New member
בעלי מבקש עוד! חחחחחחחח

אחרי שהוא תרגם לי נזכרתי בסיפור על המילה ´הָתוּל´ יום אחד כשעוד גרתי בארץ (היתה לי מטפלת לילדים מהונגריה במשך שנה שלא ידעה מילה בעברית) היא אמרה לי שמאחורה יש מה שאני מחפשת ולי לא היה ברור מה לעזאלזל היא רוצה מהחַתוּל??!! היא סיפרה זאת בהזדמנות הראשונה לחמותי ומאז זה הפך לבדיחת הבית אצלנו!

ואיך נוAה שכחה את המילה הכי נפוצה?

כל שיחה עם הוריה היא מסיימת בפוּסְי אנשים מהצד מסתכלים עלייה כאילו מה היא כבר אמרה...

טומי*

New member
איך פיספסתי ת´זה ???../images/Emo6.gif

רק היגעתי לארץ ואיזה דוד שהיה מדבר אומנם הונגרית,כי אז חוץ משלום לא ידעתי מילה,סיפר לנו על הבית החדש שלו.הוא היה משרבב מילים עבריות בהונגרית שלו,ושהגיעה למיקומו של הבר היה אומר "בפינה שם יהיה הבר" כמובן שאת המילה פינה אמר בעברית. כולנו הסמקנו חחחחחח איזה קטע גדול זה היה. ועוד דבר הרי מיניסטאר בעברית זה שר - SZAR ומי שלא מיניסטאר יענו לא שר - LOSZAR לכל אלו שלא שולטים בשפה ההונגרית אז שר בהונגרית זה בעברית יפה זה קאקי חחחחחח ולא בהונגרית זה סוס לכן כל מי שלא שר בהונגרית זה חרה של סוסים

קרן משם

New member
נרדמת בשמירה!

אסור להסיר מאיתנו עין לשניה:)) אוחחחחחח זה היה טוב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח רוצים עוד!!

קרן משם

New member
תזכירו לי אך קוראים לאישתו של....

נתניהו? אההההההההההההההה
szar a netanyahu​

ארפי

New member
יו וואן ...חחח../images/Emo6.gif

אבל שכחתם פינה חחחחח תגידו למישהי יש לך פינה יפה בבית חחחחח שתי מבונות לפינה חחחח

למעלה