קצת נדוש אבל אז מה?

קצת נדוש אבל אז מה?

המילון העברי הראשון -למה היא מתכוונת כשהיא אומרת: אנחנו צריכים = אני רוצה זו החלטה שלך = הלו?! היית צריך לקחת את ההחלטה הנכונה כבר מזמן !תעשה מה שאתה רוצה = אתה תשלם על זה אח"כ ....אנחנו צריכים לדבר = אני צריכה להיתלונן ...בטח… אין בעיה = אני לא רוצה שאתה !אני לא מעוצבנת = ברור שאני מעוצבנת יה סתום אתה כל כך גברי = אתה צריך להתגלח דחוף ואתה גם מזיע נורא ?!אתה בהחלט קשוב הערב = כל מה שיש לך בראש זה סקס אני לא רגשנית! ואני לא מגזימה = אני במחזור ?תהייה רומנטי, תכבה את האור = אולי תיקפוץ עליי כבר המטבח הזה כל כך לא נוח = אני רוצה בית חדש ....אני רוצה וילונות חדשים = וגם שטיחים, וריהוט וצבע אני צריכה נעליים לחתונה = ל 40 הזוגות האחרים אין את הגוון המתאים !!!תלה את התמונה כאן = לא אני מתכוונת שתתלה אותה שם ???שמעתי איזשהו קול = אופס מה נירדמת ואני עוד ערה אתה אוהב אותי? = אני מתכוונת לבקש משהו יקר כמה אתה אוהב אותי? = עשיתי משהו היום ו.. אתה ממש לא תאהב את זה אני אהיה מוכנה בעוד דקה = תעיף ת´נעליים שלך וכדאי שתחפש משחק טוב בטלויזיה נכון שאני שמנה ? = תגיד לי שאני יפה אתה חייב ללמוד לתקשר איתי = פשוט !תסכים איתי (אתה מקשיב לי?! = (מאוחר מידי, אתה מת כן = לא לא = כן אולי = לא אני מצטערת = אתה עוד תצטער נכון שהמתכון מעולה ? = הוא ממש פשוט אז כדאי תתרגל אליו שש… זה היה התינוק? = אולי פשוט תצא מהמיטה ותרגיע אותו עד שהוא ירדם אני לא צורחת!!! = כן, אני צורחת בגלל שאני חושבת שזה חשוב אנחנו רק הולכים לקנות נוזל לניקוי כלים = למותר לציין שנעצור גם במחלקת קוסמטיקה, מחלקת נעליים, אני צריכה לראות כמה ארנקים חדשים, והמצעים הורודים האלו יראו נהדר בחדר שינה ו. הבאת פנקס צ´קים לא קרה כלום = אם אתה לא מבין לבד אז כבר אין טעם לדבר אני לא אוהבת אותו, דיי כבר= הוא עוד לא שם לב שנדלקתי עליו מהתחלה ניראה = במילא יהיה כמו שאני רוצה תרגש אותי= החיים שלנו ביחד משעממים אותי משהו לא מסתדר בינינו = אין לי כח להמשיך להפגש כבר איזה מניאק= חתיך חבל על הזמן ולא שם עליי אני שונאת אותו= אני אוהבת אותו בטירוף אני שמנה = תגיד לי שאני רזה נו... = אני רוצה אותך עכשיו חבל שאתה לא בא = יופי כי ממש אין לי זמן בשבילך אני כבר אתקשר אליך = ביי ביי זה לא שאני רבה איתך = אתה מת אני באמת לא כועסת רק ש... = כדאי לך לנעול את הדלתות טוב טוב בלילה טוב, אני בדיוק עומדת ללכת ל... = אין לי כוח אליך, עזוב אותי תקשיב , אתה באמת בן אדם מקסים = רק שאתה לא הטיפוס שלי מה אתה רוצה ממני? = אולי תעזוב כבר את העניין הזה ודי לא משנה ,עזוב כבר = בטח שזה משנה,אני רק מחכה שתשאל את זה שוב ואשפוך את הלב !!כמה אתה מדבר?? = תנשק אותי כבר !למה אתה שותק? = תנשק אותי וזהו תגיד,מה אתה חושב עלי באמת? = נראה אותך אומר משהו לא מתאים...משהו כזה ושלום עליך אני לא רעבה = אני בדיאטה רצחנית ואם תנסה לאכול משהו לפני זה יהיה חבל...עליך יש עליך כסף? = יש לי כסף אבל אין לי עצבים לבזבז אותו עליך נדבר... = אז זהו שלא !נראה כבר מחר... = ממש אבל ממש לא-אין לי ספק שלא אני ממש שמחה בשבילך,כן...היא ממש מתוקה=אני מתה שתיפרדו כבר אתה והמכשפה שלך, כואבת לי הבטן =אני במחזור אין לי כוח להוציא את הארנק =תשלם אתה מה אתה מחפש באישה? = תגיד שאתה מחפש אישה חכמה , יפה, מדהימה, בקיצור אותי בוא נלך הביתה וזהו= עיצבנת אותי, מחכה שתשאל אותי מה קרה אני לא רוצה לצאת היום=אני רוצה להישאר שנגיע לאיפה שאני רוצה אני רעבה=תכין לי משהו אז... = נו, תנשק אותי כבר, למה אתה מחכה?? שאני אזום? אין סיכוי אני רוצה פסק זמן = תתכונן הפרידה מתקרבת אני אוהבת אותך = קח אותי שתיקה = למה אתה מחכה לעזאזל בא לי שוקולד = עיצבנת אותי קשות!!!!! כדאי לך לברוח בא לך לראות את ההורים שלי?= אני רוצה לסיים את הקשר הזה, ומהר בא לך לצאת לאן שהוא? = נמאס לי לעשות סקס כל הזמן מה אמרת ????? = תתנצל ועכשיו קר לי! =תחבק אותי! חומד תביא אקמול בדרך למיטה=אין לי כוח אליך היום! באמת, שהגודל לא קובע= יש לך ממש, ממש קטן אני לא אוהבת לעשות סקס עם קונדום = אני רק רוצה שתרד לי אני לא מחפשת חתונה = לא איתך אני גומרת, תגמור איתי = יאללה תגמור כבר נמאס לי לעשות הצגות בחיים לא גמרתי ככה = באמת לא גמרתי אתה ביישן נכון? = קדימה למה אתה מחכה ? אתה חמוד = אתה מכוער אני עסוקה היום = תבין את הרמז אני צריכה זמן לחשוב איך להגיד להורים שלי= אני צריכה זמן לחשוב איך להגיד לך לא משעמם לי = אתה משעמם אותי אני צריכה להתקשר לחברה שלי רגע = ממש אבל ממש בא לי לרכל עכשיו אני הולכת = תחבק אותי אני אוהבת אותך = אני אוהבת אותך אני אוהבת אותך = אני לא אפסיק לנצל אותך אני אוהבת אותך = אם תעז לפגוע בי עכשיו אתה מת לא יודעת..= אני מבולבלת לגמרי לא יודעת = אני יחשוב על זה אני יחשוב על זה= תכין את עצמך ללא ענקי אני עדיין לא מרגישה מוכנה (לסקס)= תשכח מזה אני נראת נורא...= נו תגיד לי כבר שאני כוסית סוף הדרך אין לי מה להגיד לך=כדאי שתתחיל להתנצל אני חושבת שאני צריכה לזוז=תגיד לי שאתה רוצה שאשאר תתקשר אם אתה רוצה= אני מתה שתתקשר

והקונטרה הגברית

למה הוא מתכוון כשהוא אומר: אני רעב = אני רעב אני ישנוני = אני ישנוני אני עייף = אני עייף את רוצה ללכת לסרט? = בסופו של דבר אנחנו נגיע למיטה אני יכול לקחת אותך לארוחת ערב? = אני יודע שבסופו של דבר אנחנו נגיע למיטה אני יכול להתקשר אלייך מתישהו? = תיסמכי עליי אנחנו נגיע למיטה תתני לי את הריקוד הזה? = אנחנו נגיע תאמיני לי אנחנו נגיע שמלה יפה = ציצים יפים את נראית מתוחה, תני לי לעשות לך מסאז´ = אני רוצה ללטף אותך מה קרה? = אני לא מבין למה את עושה ´ביג דיל´ מזה מה קרה? = איזה סבל עצמי וטראומה פסיכולוגית חסרת משמעות את עוברת? מה קרה? = אני מניח שסקס הערב לא בא בחשבון משעמם לי = רוצה סקס? אני אוהב אותך = בואי נעשה סקס עכשיו ! גם אני אוהב אותך = אוקיי! אמרתי את זה! חסר לך שלא נעשה סקס עכשיו ! כן, אני אוהב את התיספורת שלך = אהבתי את התיספורת הקודמת יותר כן, אני אוהב את התיספורת שלך = 200 ש"ח וזה לא נראה ממש שונה, בואי נדבר = אני מנסה להרשים אותך ע"י כך שאני מראה לך איזה חכם אינטלגנטי ועמוק אני ואולי אז תרצי לעשות איתי סקס תתחתני איתי? = אני רוצה להפוך סקס עם אנשים אחרים לבלתי חוקי בשבילך אני אוהב את ההיא יותר (בזמן הקניות) = קחי מה שבראש שלך ובואי נלך כבר !!! את אוהבת את התוכנית הזאת בכלל?=אוף שתעביר את האנטונלה הזו כבר תראי לי את החדר שלך=סוף סוף נוכל להיות לבד בלי האחים ה"חמודים" שלך אני לא בנוי לקשר רציני כרגע = בטח שלא איתך, סקס מספיק לי שמלה יפה = יופי של מחשוף אני עסוק עכשיו= תעזבי אותי את ממש קרציה אתה רעב? לא זה בסדר = מתאים לי איזה סטייק עכשיו ! כאשר אני אומר לא = אני מתכוון לכך ... מה השעה? = יו איזה קרציה, שיגמר כבר הערב! אני אתקשר אליך מחר = תחכי ליד הטלפון כל היום ואולי תקבלי איזה צילצול יו איך אני מתגעגע לדנה=אני רוצה שתקנאי ושתחשבי שיש לי עוד בנות חוץ ממך את היחידה בישבילי = היחידה היום את הבחורה הכי יפה שראיתי = בשלוש שניות האחרונות אני רוצה להיות איתך כל החיים שלי = אני רוצה להיות אצלך הלילה נתראה מתישהו=בחלומות אני אחשוב על זה=נראה לי שלא, בעצם, ממש לא אני צריך את הפרטיות שלי=עופי מפה קרציה בואי נעשה משהו מעניין = בואי נתחרמן נדלקתי עליך=כוסייייייייית שטויות=אין לי כוח לדבר על זה, בואי נעשה סקס כן... גם אני חושב שהיא זונה = איפה לעזאזל שמתי את הטלפון שלה ? מה את לבד? =אולי אני אבוא אלייך ונעשה סקס רוצה ללמוד ביחד למבחן? = רוצה להתמזמז כל היום ליד המחברות והספרים אני אוהב אותך = בלה בלה בלה אני לא מסתכל עליה! = בטח שאני מסתכל עליה את כל כך דפוקה! = אולי עכשיו אני אקבל קצת תשומת לב אין לי כסף = אני מנצל אותך שוב את לא חייבת להתקשר כ"כ הרבה זה יקר = את לא חייבת להתקשר כ"כ הרבה את מציקה לי בטח שהבנתי! = מה אמרת שמלה יפה= אפשר להוריד אותה? כן בטח גם אני פמיניסט= אז מה נסגר את משלמת עליי? בא לך לקפוץ אלי לאיזה ספל קפה= בא לך לקפוץ איתי למיטה מאד נהניתי הערב=אני מת לנשק אותך, אבל מתבייש ,מחכה לסימן.

בבקשה- לא לקצר- יש עוד? קונתיזה?

סליחה שלא הגבתי על ה"מילון מנחה לפרק שני". כנראה שיש עוד כמה, אך שכחתי, כי גם מה שקראתי ממך - שכחתי, ניצת. אפשר לשאול - מאין כינוי כזה? הכינטוי שלי החל בכך שבפוום אחר הייתי דומה, אך שכחתי סיסמה לאחר יום, ושוב לאחר יומיים והחלפתי סיסמה ושם, למשהו שונה-אך דומה. כי החלטתי לראות עולם "בעיניים אמריקאיות כו בסרטים" וגם את הסיסמה שכחתי למחרת, אז החלפתי למה שלא "תפוס כבר" ,אף לא דומה למה שרוצים אחרים. אך כאן שכחתי גם סיסמה, וגם אחרי שנרשמתי מחדש שוב שכחתי, אך חזרתי להיות "האחד שרואה בעיניים של עולם אמריקאי מהסרטים". נשמע מוזר. פנטסטי? אלמנטרי, אמר שרלוק הולמס בספרי קונן דויל-- אלמנטרי... המציאות מדהימה מכל פנטזיה, ותמיד נראיתלי כהרפתקה. יום רודף ליל וההרפתקה נרדפת ולא נגמרת. אז לכן חובב מוסיקה, ולכתוב, ולהקשיב לשיחה נבונה. ואיני שותה לבד, שלא כמו בסרט אמריקאי. אך לדעתי - בפרום התרגום - אפשר לתרגם ה"מילון פרק שני" ולרווחת הכלל- משני המינים. גם מעט לנט-עד עת-חדישה, בעברית קצת יותר רהוטה- שתתבי. אם עדיין חושבת שצריך פרק שני, מוכן "ללמוד ללכת יד ביד". אי מייל יש לי - בהודעה קודמת. בהצלחה ושימחה עם עשיית טוב ליותר טוב, גם בפורום הזה- מ"נכה זמנית(100%) עפ"י צו בימ"ש" עם ראש פתוח-וכמו שחברי אומרים - כשנפתח לראשונה- הראש "קצת נפגע" אך משנפגע בשנית(עצם הגולגולת -עד ל"בפנוכו")= מינוס כפול מינוס והתוצאה בפלוס. וזה מה שאני אומר- כפרק שני.

אני לא הבנתי אותך../images/Emo3.gif

תראה אולי זה בגלל שאני
אבל לא הצלחתי לצרף את המשפטים לרמת הבנה. הכינוי ? פשוט מעולם המושגים שלי ואולי בגלל אהבתי לשמות הסיניים בעלי משמעת וענין.

גם פירוש וגם שם ואני -לא אשם

תודה על ההסבר, ואשתדל להיטמע בפורום. אומר כעת כי שמך בליבי כשושן שמבעיר וניצת אצלי החוש שרוצה בפרק שני. גם פירוש יש לשם שלי. העולם על פי- אינו לבד, אך רק אני נראה ורואה כך בלבד. ואם צריכה עוד הסבר אישי פרטי, שלחי אי ממיל. ואסכים לטייל.

../images/Emo6.gif את עולמו של גארפ הכרתי

ויש לאמר שמאוד התרשמתי אך כיוון שלא בספרות עסקינן אעזוב את הענין. פרק שני אמרת? הרי את הראשון עדיין לא סגרת ואני על ליבי שומרת החיים הם לא סרט...

למעלה