קצת סדר-

קצת סדר-

נעשה את זה יותר פשוט לכולנו- בכל עמוד בפורום לא יעלו יותר מ6 תמונות-זה פורום ולא גלריה
אם ברצונכם לעלות תמונות לגלריה של הפורום אתם מוזמנים ומוזמנות לשלוח לי את התמונות לדוא"ל(אם מדובר במספר תמונות נא לקבץ בקובץ zip ולשלוח): [email protected]

אוקיי!../images/Emo45.gif מקובל

הלוואי וזה גם ישמר! ולא כמו בפורום טלנובלות!(וסליחה על ההשוואה! אבל זאת בדיוק שברחתי משם.......יאקקקקק)

התכוונתי.....

שזאת בדיוק הסיבה שברחתי מהפורום ההוא... בואו נאמר ש-6 תמונות בתור חוק... לא ממש הזיז להם... וטוב שברחתי משם...

Angel Girl1

New member
מסכימה איתך!

זה באמת מוגזם ששמים מיליון תמונות בדף! זה מעצבן והורס את הכל...=/ כשאני יחזור הביתה מאילת... אני ישלח את התמונות, בשביל שיהיו בגלריה:)

DreamS_HunteR

New member
הייתי מציע לך משהו יעיל יותר

בכל שבוע (יום שבת מומלץ) תעשי שרשור תמונות בו הגולשים בפורום מעלים תמונות כרצונם (כמה שהם רוצים) באותו שרשור. אז זה עלול להיות ענק, אבל נחמד.

דבר ראשון- אני בן.

אני קולט שלא הצגתי את עצמי- אני אבי. בן 17 וחצי. מטבריה. הומוסקסואל מחוץ לארון
. אני מעדיף להמנע משרשור שכזה מכיון שהוא לא יהיה ניתן לעצירה..השיטה החדשה עדיפה, אם היא לא תעבוד, אז כבר נראה.

לא! לא! ולא!

גררררר שונאת להיכנס לויכוחים מיותרים! וגם כואב לי הראש! אז בכלל... שרימפי החליט! משהו בקשר לפורום! הוא המנהל.. הוא המחליט(והוא התייעץ עם אנשים.. אגב יאפ... איתי :) ) בכל אופן.. הוא החליט וזהו... והשרשור הענק סתם תוקע את הפורום.. ומציף.....

רינת4

New member
שלום לכולם!!!

שנים, שנים אני מחכה לפורום הזה ב"תפוז"! שמפיניון-אתה פשוט גאון!! מה קרה שתפוז שינו את דעתם? כשביקשתי פורום כזה לפני שבוע, שם רשמו שהנושא נדון בפורום אחר, ולכן הם לא רואים טעם לפתוח לו פורום...

רינת4

New member
ועוד דבר-

אני לא יודעת אם ביקרתם באחד הפורומים את ההודעה שלי בה ביקשתי לשלוח לערוץ 3 אימיילים בבקשה לשדר שוב את העונה הראשונה בימי שישי, למשל ואז ביום שבת יהיו הפרקים החדשים. אז למקרה שפיספסתם: www.3tv.co.il בוחרים ב"כתבו לנו" שמופיע למעלה ושולחים אימייל. כל כך פשוט. כדאי לנו לנסות, לא? כי אני נמנית מאלה שפיספסו כמה פרקים(מסתבר...) וחוץ מזה שיש הרבה צופים חדשים לסדרה שלא ראו את העונה הראשונה. אז מה אתם אומרים?

רינת4

New member
תודה רבה.

ניסיתי לעשות אתמול והיום "יחצנות" לסדרה בפורום טלויזיה. שמתי שם כמה תמונות נחמדות שכדאימ לכם לראות(אין לי כח להעלות אותן שוב). גם brianjustin 4ever עזרה לי...

למעלה