קצת על עצמי

Hell is beige

New member
קצת על עצמי

עכשיו רבע לשלוש בלילה ואני ממש עייף, אז אני אקצר... רציתי לכתוב כמה דברים על עצמי, סתם... שתדעו 1 - אני מנגן על גיטרה, וכותב מוסיקה (לדעתי הלחן של השיר eagles ששלחתי לפה הוא הכי יפה..., חברים אומרים לי שהוא מזכיר קצת את Stairway to heaven) 2 - אני בקורס מד``צים בצופי ר``ג 3 - אני אוהב לעשות רולר בליידס, והרבה... אני משתדל לפחות פעם בשבועיים לעשות 10 ק``מ ברצף על המסלול ריצה בבצפר שלי 4 - אני חולה על מוסיקה, מוסיקת רוק בעיקר... האהובים עלי ביותר הם איפה הילד, הסקורפיונס, גאנז אנד רוזס וmeat puppets (למי שלא יודע, הם הלהקה שליוותה את נירוונה באנפלאגד, וביצעו במקום את השירים Oh me, Lake of fire ו Plateau) 5 - אני מת על אתגר קרט, אני גם אוהב את סטיבן קינג אבל לא קראתי הרבה חומר שלו. חולית הוא יצירת פאר בעיני, ואני נורא נהניתי מהספרים של טרי פראצ`ט (עולם הדיסק), בעיקר מ``פירמידות``. 6 - יש לי אייסיקיו עם שבע ספרות, כן כן... אבל את הסעיף הזה לא כתבתי בשביל להשוויץ, אלא בשביל לרשום לכם שהמספר שלי הוא 6167836, ושמי שרוצה יכול לדבר איתי... פשוט רציתי לעשות את זה בסטייל (-; . 7 - אני מאוד מאוד עייף... לל``ט, חלפ``ז.. ביי ושוב, תודה לכולכם, אני אשן טוב הלילה... (;

למעלה