קריטריום קיסריה- תגובות

super racer

New member
):עדיף שאני לא יספר על הצרות שלי פה

אני חולה וכולי בבעסה שאני לא מצליח לצאת ולתת אימון טוב, אפילו סתם לסובב רגליים לא קל לי.... בנתיים אני רק יכול לשתות תה ולחכות... מתגעגע לאוכף...

נתי- אני בטוח אשכח את זה....אז

מזל טוב
{למרות שיש עוד שלושה ימים
}

קריטריום קיסריה השני.

טלפון בבוקר לציפי בזנר, מפנה אותי לדורון, ששמח לבשר לי שהמירוץ מתקיים למרות הגשם השוטף שיורד במודיעין באותו הזמן (הנה הלכו להם עוד שלוש שעות שינה). מקצה מספר 2 שכלל את קטגוריית ספורט 2, את קטגוריית הנערים עילית, את הנערות ואת הנשים, היה רבוי בנפילות ולצערי יצא לי לקחת חלק באחת מהן; החלמה מהירה לכל הפצועים. תוצאות מקצה 2: בר מזרחי ניצח בקטגוריית הנערים עילית. רן צחור ניצח בספורט 2. ירדן גולן ניצחה בנערות. שרון בן מאיר ניצחה בנשים. מקצה העילית היה גולת הכותרת של המרוץ: בסמוך לזינוק ברח יאיר איביאן (רוזן ומינץ) שהתגייס לא מזמן לצבא בתור ספורטאי מצטיין; כעבור הקפה נתפס יאיר ע"י דור דבירי ודני הלסטוך, אולם יאיר לא ויתר ופרץ שוב, כאשר עידו סירקין האגדי (רכוב על אופני סייקלו קרוס אם אינני טועה..) שחזר לא מזמן מאוסטרליה מצטרף אליו לבריחה, וביחד הם מנצחים 2 מיאוצי ביניים, ורוכבים בפער של כ-300 מטר מהדבוקה זמן רב. מאוחר יותר, חברו לבריחה של יאיר ועידו 2 רוכבים מקבוצת רוזן ומינץ - אנטון מיכאלוב וירדן גזית, ורוכב אחד מקבוצת CCC ששמו לא ידוע לי. גם קבוצת הבריחה הזאת החזיקה זמן רב בפער מהפלוטון כאשר בהקפה השלישית לסיום היא נבלעה שוב בתוך הפלוטון. כאשר הכריז הכרוז - "הקפה לסיום", היה זה שוב (איך לא) עידו סירקין בבריחה מהדבוקה בפער של כ-200 מטרים. כולם היו בטוחים שזהו, זה שלו, אבל הדבוקה הייתה יותר חזקה והמרוץ הסתיים בספרינט ענקים שבו דני הלסטוך מנצח וטל איזנבנד מגיע ראשון בנוער. חגית נאור ברכיבה מדהימה מסיימת במקום הראשון בנשים (היחידה שרכבה את כל 30 ההקפות). לסיכום מקצה העילית - מקצה רבוי התקפות ופריצות, מאוד מעניין ובלי רגע של מנוחה. הרוכבים הדומיננטיים ביותר במירוץ לפי דעתי היו עידו סירקין ויאיר איביאן. לסיכום, נשמח לפעם הבאה קצת יותר תיאום בנוגע לתנאי מזג האוויר
ופחות נפילות. שוב, שמחים לחזור לאספלט האיכותי בקיסריה, אירגון מעולה של צימוק, ועמדת תיקון לקהל הרוכבים ללא תשלום של "מצמן בילו" שממש עובדת! מצמן בילו הגדילו והציבו לטובת הרוכבים גם טריינרים שקהל הרוכבים יוכל להתחמם עליהם לפני הזינוק; כל הכבוד!! עצה לאיגוד למרוצים הבאים: בעקבות הצלחת מיאוצי הביניים בעילית ובספורט 1, נשמח לראות אותם להבא גם במקצה ספורט 2 ובנערים עילית.

urias1

New member
בחזרה לקיסריה

יש יתרון וחסרון להתחרות ברמה 3 . אם אתה בן 35-40 ואין לך סיכוי בקטגורית הגיל שלך , זה המקום להתקרב לפודיום , תמצא כאן שאריות מותיקים ג +50 ואפילו מותיקים ד -+60. לעומת זאת למרות שעת ההתחלה הלא נורמלית מי שבחר בקטגוריה זו נהנה ממסלול יבש ושטוף שמש . אמנם לא זכינו לשירות של מצמן שכנראה התקפלו קודם , וגם קהל כמעט ולא נשאר לעודד אבל היה טוב . יש לי המון תירוצים למה לא ניצחתי אבל את מי זה מעניין. ושאלה לאיגוד האם אפשר כבר להפיק לקחים ומסקנות לגבי השיטה החדשה, לפחות לגבי מספר המשתתפים - לא נראה לי שהושגה פריצה גדולה

ilan ulman

New member
להתרסק פעם אחר פעם.... ולהמשיך

מדוע אדם מבוגר שאוחז בהווה מושלם ועתיד ורוד צריך להקים את עצמו בכל בוקר בשעה 5 ולצאת לרכב בגשם בקור כשאפילו מכוניות הזבל עוד לא חולפות על הכבישים, להאבק בספקות העצמיים, לנסות לחזור לכושר, להגיע לניצנים ליפול קורבן לתקלה מכנית לחזור כל הדרך מהגהנום והרוח עד לקשר עין עם חבורת הבריחה ואז רוכב פזיז מחליק ואני על הריצפה סודק קסדה, ואגו... נגמר. אני לא נכנע מחכה לקריקטריום , מזנק רוכב קצת בחשש גשום כמה סיבובים אני מרגיש טוב זה הזמן לעלות קדימה ולעזור למר דוייטש אבל במהירות של 40 וכמה איזה נער עף מאופניו ומשאיר אותם לגלגלי אופני אני נמרח ומשאיר קצת מדמי וגאוותי גם בקסרייה, ועכשיו בקרח ממתין כבר לתחרות הבאה... בעליות הדבוקה מתפרקת לחתיכות אם אפול שם זה יהיה בזכות עצמי ולא תודות למשהו אחר !!!!! איך אני אוהב את הספורט הזה, אפילו שאשתי עייפה כבר מפגיעותי הפיזיות והתחבושות המעטרות אותי כמו הייתי מורד טנג'קסטאני בלילות חומה ומגדל, רני מרגליות תרים ת'ראש תאמין לי שלפול מאופניים ולהפסיד מרוץ זה יותר קל מלהפסיד אהבה... תמיד יש מחר ויש למה לקום בבוקר , להתאמן חזק יותר , לעבוד על הטכניקה, ולא לשכוח נפלת בדיוק אבל בדיוק איפה שצריך לפול מקדימה כשאתה תוקף וקובע עובדה... גם מחר ומחרתיים תהיה שם מקידמה ויש לי סוד בשבילך... תיפול עוד כמה פעמים... תודה לכל אלה שעזרו לי לקום ( מההכביש בקסריה -לא במטאפורה), תודה לכרמי על החבישה הראשונה , תודה לאל שזה נגמר רק ככה, ואורת אני צריך בבקשה חולצה חדשה נקרעה לי הישנה... להתראות במרתון למשהו יש שום וחמסה לתת לי?

אילן, תודה!!

בזכותך ובזכות עוד כמה נשמות, יש לי כוח ומוטיבציה לצאת לאימון הבא. הצלחת להעלות לי חיוך גדול על השפתיים
תודה!

למעלה