קריירה ומימוש עצמי...

dafi21

New member
קריירה ומימוש עצמי...

היי אני בחורה צעירה עם תואר בכלכלה, עובדת בתחום וממש לא טוב לי... אני לא מאמינה במה שאני עושה וכל בוקר (כבר כמה שנים) אני קמה עם תחושה לא טובה שאני רוצה לעסוק במשהו אחר ואני רוצה לממש את עצמי ולעסוק במשהו שאני אוהבת ויתן לי סיפוק. אני מאוד אוהבת לעבוד עם אנשים ולעזור, אני לא אוהבת את כל תחום השיווק והמכירות ולצערי ככה עובד תחום הפיננסים היום. אגב, עוד לפני תחילת התואר ידעתי שאני רוצה תחום אחר אבל כולם אמרו לי: "לכי קודם כל תעשי תואר במשהו פרקטי שתהיה לך עבודה ופרנסה טובה..." אני מאמינה שהכל נובע מאיזשהו מצב נפשי- אולי הייתי רוצה ללמוד משהו בתחום הרפואה האלטרנטיבית או קואוצ'ינג. בכל אופן אני מרגישה נורא תקועה, משהו עוצר אותי... הייתי רוצה לגלות מה באמת אני רוצה לעשות בחיים. הקינסיולוגיה יכולה לעזור? אני ממש לא רוצה פסיכולוגיים... אני מאמינה שהכל נמצא אצלי איפשהו בפנים... תודה!

היי dafi21

קינסיולוגיה יכולה לעזור לך לפי מה שתארת דרך שחרור המתח השלילי והחסימות שיושבות על נושא או נושאים אלו. שחרור המתח השלילי והחסימות יביאו אותך למקום שבו תוכלי לבחור באמת מה שטוב לך ומה שמתאים לך. ואכן, גם אני מאמין שהכל נמצא אצלנו בפנים. אם יש עוד שאלות אני כאן עדי

freearth10

New member
תחושת הבטן

היי דפי, תחושת הבטן תמיד הרבה יותר קרובה אלינו מאשר הצורך המיידי וכשאנחנו לא מקשיבים לה, היא מתבעסת, אבל תחזור ותופיע עד שיום אחד אולי נקשיב ונלך בעקבותיה. אני ממש גאה בך שאת רואה זאת בגיל כל כך צעיר, כשהכל עוד פתוח. ואכן בעזרת הקינסיולוגיה ניתן לשחרר מקומות בגופנפש שיאפשרו את ההתקדמות שלך למקום שהכי קרוב אל המקור שבך. איך זה שבחרת דווקא בקינסיולוגיה? מאיה

dafi21

New member
תודה רבה על התגובות

תחושת הבטן בעיקר יוצאת החוצה כשיש טיפה זמן פנוי, כל המחשבות והתחושות מתחילות להתרוצץ:) הלוואי יכולנו להקשיב לגופינו יותר... איך הגעתי? ראיתי באחת המכללות את הקורס ונורא סיקרן אותי אז התחלתי להתעניין. אני בהחלט מעדיפה לעשות שינוי לפני שתגיעה המשפחה והילדים... אז בטח זה נהיה מסובך הרבה יותר (למרות שלעולם לא מאוחר) אני ממש מודה לכם על היעוץ ועל העזרה אם יהיו עוד שאלות (ובטח יהיו) אשמח לשאול. יום נפלא

freearth10

New member
../images/Emo13.gif גם אני ראיתי

רק מודעה קטנה בעיתון והלכתי ללמוד קינסיולוגיה גם מבלי שבכלל ביררתי מה זה... אחת הפעמים שבהם הלכתי עם תחושת הבטן - והיא תמיד הכי נכונה/מתאימה/קרובה. מאיה

למעלה