קרי בראש 1

reut444

New member
קרי בראש 1 ../images/Emo13.gif

אז דפדפתי בעיתון שאני מקבלת כל שבוע..ופתאום ראיתי תמונה של קרי
היא הופיעה במדור קפיצת ראש..וזו תמונת פפרצי שלה ..וזה מה שכתוב: את לא באמת יכולה להרשות לעצמך להתהדר בתואר סלב עם את לא מתקשטת לך באיזה כלבלב חמוד על הזרוע, רצוי קטן ועם שיניים חדות שיידע לתת ביסים בפפראצי שמתקרבים לנחיריים קצת יותר מידי. קארי אנדרווד כנראה קיבלה את המזכר בנושא, והתקשטה לה בכזו כלבה חמודה, ובפריזורה שובבה בדרך לשדה התעופה. מעניין עם הכלבה שלה נובחת בביזנס או בפירסט קלאס.. יש לה כלבה שחורה חומה כזו קטנה וחמודה

הילי2129

New member
רעות, אני גם מעריצה מאד גדולה של קארי,

ושמתי לב שבעבר עשית קצת סיקורים כאלה עליה.. אולי תעשי שוב? ודרך אגב - את יודעת אם קארי הולכת להופיע ב cma fest או רק לחתום חתימות??..כי יש שמועות שהיא הולכת להיות אורחת הפתעה..

symptoms

New member
כן, הפסקתי עם זה

בגלל לחץ בלימודים ומחסור בהתעניינות, אבל אם רוצים אני יכולה לעשות סיכום של התקופה האחרונה (היו הרבה דברים לפני חודש חודשיים ככה, עכשיו יותר שקט בגלל שהיא עובדת על האלבום, אבל עדיין יש כל מיני שמועות על האלבום וכו'), בכל מקרה זה לא יהיה לפני סוף השבוע הבא- תחילת הזה שאחריו בגלל המבחנים שיש לי. בנוגע לCMA היא בכל מקרה תהיה בנאשוויל, היא תמיד חותמת, כבר יש תאריך להופעה שלה באופרי במסגרת הפסטיבל, יש איזו תערוכה שכוללת אותה, אני מניחה שהיא תשחק במשחק סופטבול כמו כל שנה. וכמובן שיש את הפאן קלאב פארטי (שזה בערך הדבר הכי שווה), מה שאני מנסה לומר, שקשה לי להאמין שהיא תהיה באיזור והמארגנים יוותרו על הופעה שלה, כי זו תהיה די שטות מצידם, אז לדעתי יש סיכוי של יותר מ-90 אחוז שהיא תופיע, וגם אם לא, נקווה שידלפו דברים מהפאן קלאב. רעות

West Doll

New member
יו רעות את לא מאמינה!

זה כאילו מישו שמע אותי בחבר'ה שמארגנים לקרי הופעות! ב-30 וב-31 לאוגוסט קרי מופיעה באילינוי!!! זה כולה 5 שעות נסיעה מאיפה שאני אהיה...אני מזה קונה כרטיסים לשני הימים האלו כבר מעכשיו! ידעתי שאני אלך להופעה של קרי ושהיא תחשוב עליי ולא רק על האלבום שלה

symptoms

New member
יאיי, זה גם באוגוסט,

זה ממש מעלה את הסיכויים שיהיה שיר חדש ואת תהיי בין הראשונים שישמעו אותו, שווה לאללה. רעות

reut444

New member
זה כלב ..

תקני ראש 1 ..או שתשאילי ממישהו.. זה כלב..רואים בתמונה:O

West Doll

New member
אנחנו בתכלס יודעים שזה כלב../images/Emo3.gif

הוא פשוט נראה כ"כ עכברוש...

reut444

New member
אה חחחחחחחחחחחחחח

אולי כדי להפעיל את הפורום יותר ? שהפורום לא ייסגר..לא רוצה
כמו שקרה בפורום ריהאנה

West Doll

New member
אה אל תדאגי, תפוז שכחו את הפורום שלנו

הוא לא היה פעיל איזה מליון שנה ולא קרה לו כלום.

LeAnnDylan

Well-known member
לא סגרו אותו רק כי חן מספקת מין ללורי ../images/Emo69.gif

למעלה