קרן פלס או איה כורם

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gif../images/Emo45.gif../images/Emo7.gif"משפיק עם ../images/Emo15.gif

הסנקציות
"

../images/Emo26.gifתכלס...../images/Emo35.gif

אם לא היה דמיון וקשר כמו שאתם אומרים כל הזמן אז לא היו כמעט אותם אנשים בפורומים של איה וקרן וכמובן של מירי... שבכלל זה אותן מנהלות כמו אצל איה. הרי זה לא במקרה. זה כי יש דמיון וקשר [: כפיש?

hilali1

New member
הרשי לחלוק עלייך..

אין ספק בכלל שמירי באלבום שלה פתחה לפנינו עוד עולם שלם של מוזיקאים ויוצרים מוכשרים: דידי שחר, תמיר חיטמן, אריק ברמן, איתי פרל, מוטי פרלמן, קרן פלס, איה כורם והרשימה עוד ארוכה... הם השתחילו אולי מהאלבום של מירי אבל הם כבר נמצאים שם כמעט כל אחד בפני עצמו. אני לא יודעת אם יש כל כך דמיון. זה שכולם חברים לא אומר כלום.

look away

New member
איתי פרל../images/Emo20.gif

סתם,כולם טובים ובאמת די עם ההשוואות

אני כנראה אגיע ביום חמישי

אבל עדיין לא בטוח, עכשיו שיש לי את הדיסק (עדיין לא שמעתי...), אז יש יותר טעם לבוא.

לא, אני לא ממש שומעת רדיו

אפילו תוכניות עם קרן.. הלהקה וכו'.. אני לא שומעת...

look away

New member
וואלה../images/Emo35.gif

לפעמים ברדיו אומרים דברים שלא אומרים בטלביזיה או בשאר הכתבות...

../images/Emo41.gifאני גם לא קוראת כתבות..חחח../images/Emo41.gif

פעם הייתי שומעת רדיו 24 שעות ביממה.. לפני שהיה גלגל"צ כשהיה צה"ל 2.. כל כך אהבתי את התוכניות שם, ארז טל, אברי גלעד, מרב מיכאלי וזהו.. אפילו הייתי במסיבת השקה של גלגל"צ בחוף דדו נראה לי... אבל לא ממש שמעתי מאז רדיו, גם בהתחלה היה גלגל"צ רק בת"א.. חוצפה.. בזמן הזה לא יכולתי לשמוע אז פשוט איכשהו הפסקתי וכתבות סתם אני עצלנית ואין לי כח לקרוא, אלא אם כן זה משהו ממש מעניין או משהו שמסקרן אותי... וזה לא קורא הרבה..חחח

מספרים לי...וחוץ מזה במה יש להתעדכן

כי בתכל'ס מספרים לי כדי שאני אעדכן פה, הרבה לפני שהדברים נכתבים בעיתון... ככה בקרוב אני אוכל לגלות לכם הכל על הסינגל השני ואפילו תאריך ליציאת הדיסק כבר יש... אז למה אני צריכה עיתונים?...חחח כמובן שחדשות וכאלה אני כן קוראת.. גם עבדתי ב"יפעת" איזה שנתיים ושם הייתי חייבת לקרוא בערך כל עיתון שיצא אפילו פעם אחת..

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo15.gif

למעלה