קשה לי:(

maayanimi

New member
קשה לי:(

אני מתגעגעת אליו כ"כ... לא דיברנו כבר שבוע וזה כ"כ קשה. כל פעם שאני קולטת שהוא ויתר עליי וזהו- אין יותר אני והוא אני מתחילה לבכות... זה לא נתפס לי פשוט שבסה"כ ארבע ימים לפני שנפרדנו הוא אמר לי שהוא אוהב אותי ואז בשנייה חתך את זה... והוא כ"כ כ"כ חסר לי... הוא לא מתקשר, לא מנסה ולא כלום. ואני מרגישה כאילו בשבילו זו סוג של הקלה ורק אני מרגישה ככה... אני צריכה תמיכה, בדחיפות בבקשה בבקשה. 3 שנים הייתי איתו ועכשיו אני מרגישה כזו ריקנות נוראה. שלא נדבר על העלבון שהוא ויתר עליי. ועוד בקלות שכזו...

מאמי ../images/Emo201.gif

באמת שאני מבינה אותך כי גם אני עברתי את זה ממש לפני חודשיים, ואני יודעת שכרגע שום דבר לא כזה יעזור.. זאת התקופה הכי קשה. אין מה לעשות, זה לא קל.. אמרתי לך כבר בשיחה שלנו בטלפון.. קחי לך כמה זמן שאת צריכה כדי "להתאבל" על האהבה,לבכות,להיזכר וכל הדברים האלה ואז תתחילי מחדש עם עצמך. זה מאוד קשה לך כי את כבר סוג של לא מכירה את עצמך, את מכירה את "מעיין ויאיר" והוא היה הגב שלך בכל דבר שכבר שכחת אולי כמה דברים לגבי עצמך.. אז אני חושבת שאת צריכה להתחיל ברגל ימין ולעשות שינויים בחיים שלך. ולא משנה באיזה תחום פשוט לשנות דברים בסדר יום שלך,בבילויים,בתחביבים, כדי להעביר את הכאב הזה ולעבור הלאה. כמו שאת מספרת את זה, זה ממש נראה שהוא לא אכפת לו ושהכל סבבה לו אבל אני בטוחה ב100 אחוז שקשה לו ושזה מאוד חסר לו שאין לו את התמיכה הזאת. פשוט כנראה נמאס לו להיות בתוך קשר והוא צריך לחפש את עצמו.. ילד מה את מצפה. יהיה בסדר מותק.. באמת אל תחשבי שתוך יום זה יעבור חח זה ממש לא.. לזכור אותו את תמיד תזכרי לא משנה מה, אבל העיקר הזמן יעשה את שלו.. את תכירי בחורים חדשים שיתייחסו אליך בדיוק כמו שמגיע לך ולא פחות! אם את רוצה את מוזמנת להתקשר אליי בערב ונדבר קצת.. אני אשמח :)

sm252

New member
../images/Emo10.gif

אני לא לגמרי יודתע מה להגיד,אבל אין הרבה להגיד בפרידות. הן כואבות במיוחד אחרי מערכות יחסים ארוכות. וצריך להאמין בעצמך ולתת לזמן לעשות את שלו.זו הדרך היחידה.

חדשה1993

New member
יפה שלי../images/Emo24.gif../images/Emo50.gif

זה לגיטימי שיהיה לך קשה. התרופה הכי טובה זה הזמן. תנסי להשכיח ממך את כל הזכרונות..ככה זה לא יכניס אותך לדאון-תמונות,חולצות שלו וכד'.או שלפחות תשמרי את זה בקופסא במחסן או משהו בשביל שעד שתתגברי עליו ואח"כ זה יהיה בתור סתם זכרון יפה. תעסיקי את עצמך, תבלי עם חברות,תבלי עם חברים. מי יודע אולי תמצאי שם את האחד.בהצלחה יפה

god girl too

New member
מתוקה ../images/Emo201.gif

קודם כל זה לגמרי בסדר שאת עצובה ונזכרת בכל הדברים היפים שלכם, אל תרגישי אשמה שאת עצובה, תוציאי את זה ותבכי כמה שצריך, אני לא יודעת אם את תעשי כמו שאני עשיתי, למרות שהפרידה שלנו הייתה יפה (נפרדתי גם אחרי 3 שנים מהאקס הראשון) ישבתי עם חברות בגינה ציבורית בלילה לקחתי את כל התמונות שלנו והמכתבים ושא הדברים שמזכירים לי אותו וכל פעם לקחנו תמונה וכל אחת אמרה מילה רעה עליו ושרפנו קצת ואז הכנסנו לדלי עם אקונומיקה. (זה טקס שגם חברות של שנפרדו מחבר שלהם עשו) ואת האמת זה נורא עזר לי להמשיך הקטע של לגמרי למחוק אותו מהזכרון, אח"כ תצאי מלא עם חברות, כמה שיותר! תישתי, תהני מהדברים הקטנים, תפלרטטי עם בנים (לא חייב לזרום) באמת תהני מהקטע של להיות רווקה זה באמת כייף אמיתי. בקיצור אני מאחלת לך רק בהצלחה והוא לא שווה שתבכי עליו!
אם את צריכה אותי אני בפייסבוק

זה כ"כ קשה, שכרגע זה נראה דבר שאין לו תרופה.

אני מבינה זה כואב, זה מועקה בלב, זה כאב מטורף, שריפה בלב.. אין שום דבר שמצליח להרגיע את זה. בהתחלה, אני ממליצה שתעיפי כל דבר שקשור אליו, לא רק מתנות שהוא הביא לך, סתם דברים שהשתמשתם בהם ביחד, דברים הכי מטומטמים בעולם, דיסקים של סרטים שראיתם ביחד, מטריה שהלכתם תחתיה ביחד.. הכל!! כל דבר שהוא נגע בו להעיף מהשיג יד, אבל חלילה, לא לזרוק כלום כלום כלום.. כי אחכ שזה יעבור לך את תתחרטי שלא נשארה לך שום מזכרת, לשמור הכל מהכל.. לזרוק או לשרוף זה לא מה שימחוק לך אותו מהזכרון. דבר שני, לא להיות בבית לרגע, מצידי תלכי לקניון לבד, לשוק, לים, תתחילים לפתח תחביבים.. כל הזמן להיות בתנועה, בפעולה, להתעסק במשהו.. שלא יהיה לך רגע לחשוב ולשקוע בו במחשבות, שלא ישאר לך רגע להכנס לדכאון. וכמובן לפתח קשרים עם מיליון בנים אחרים שיתפסו לך קצת מקום בראש, שיתפסו וימלאו לך חלק מהחלל הריק ומהזמן, שיתחילו להתקשר אלייך ולחפור לך שלא תרגישי לבד.. לאט לאט הכל עובר.. כרגע אין מה לעשות, פרידה זה פרידה והיא כואבת ומרה

maayanimi

New member
העפתי הכל

וכ"כ בא לי להתקשר אליו ואני ממש עוצרת את עצמי בקושי. הרי אם הוא נפרד ממני כנראה שהוא לא בדיוק מעוניין שאני אתקשר אליו. אבל זה כ"כ קשה באמת שאני לא מבינה איך עכשיו אני אצליח להתנתק ממישהו שהכיר אותי הכי טוב בעולם. ושהיה חלק כ"כ גדול בחיים שלי. איך?!

sm252

New member
בדיוק ככה:

לאט,עם הזמן,בעזרת חברים ותעסוקות אחרות. ואולי בהמשך גם בעזרת בחור חדש.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gif

אני והאקס היינו יותר משנתיים ונפרדנו לפני 9 חודשים. לפני שבועיים וחצי ניתקנו קשר סופית.. כי הוא לא מסוגל פשוט להמשיך הלאה ככה שאני ממשיכה להתקשר אליו. זו אני שלא מרפה. וזה הורס אותי שהוא עדיין אוהב אבל אומר שהוא נפגע ממני והבטיח לעצמו שהוא בחיים לא יחזור אלי.

DNAדנה

New member
):

תהיי חזקה תתרכזי בעצמך, תעשי כל מיני דברים שהמון זמן לא יצא לך לעשות, תלמדי דברים חדשים, תצאי המון עם חברים. זה נורא נורא קשה, אבל באמת שהזמן מרפא.
תזכרי שהוא הפסיד אותך. תדעי שמגיע לך מישהו יותר טוב, כי למרות כל התכונות הטובות שלו, הוא לא מספיק טוב, כי הוא ויתר עלייך.

maayanimi

New member
אני יודעת שהזמן מרפא..

אבל זה קשה תמיד שמישהו שאהבתי כ"כ החליט לוותר עליי. החליט שהוא לא רוצה יותר. מה שכן אני בטוחה שאני אמצא את האדם שרוצה אותי, אוהבת אותי ולא יוותר עליי לעולם...:)

למעלה