קשוח31--המפגש--המשימה!!!

עינת.. :-)

New member
טלטול........

האמת היא...... שאלת לא ראתה, אבל אני כמלצרית (שרואה הכל ושותקת) ראיתי איך ניסית לדחוף למים את ofer..... לא יודעת למה.... מזל שהיה שם מישהו שהציל אותו.. ו.... כן, השתזפת ממש יפה... וממי, בפעם הבאה שאת משתזפת בעירום, בבקשה רק בסיפון העליון, כי בסיפון התחתון יש ילדים. אוקי? (אופס, עכשיו הבנתי, ליד כל ילד יש איזה אבא חתיך.. אז בגלל זה... שובבה....) מתההההההה עלייךךךךךךךךך ע י נ ת . .

TAL-טל

New member
עופר אמר שחם לו..

אז רציתי לצנן אותו כל מה שאני עושה לא טוב?!?!?!?!?!?!???????

The ofer

New member
מים??? אותי??? למה???

TALLLLLLL ועינתתתתתתתתת.....אתן גם במים??? אז אני קופץ לבד...לא צריך שידחפו.... רק עינת תשימי לב...שהעיתון לא יירטב עינת אותך אתמול חיפשתי ובחיפושים כלל לא מאסתי או אגיד את זה בצורה אחרת אני מקוה שאת אותי עוד זוכרת TALLLLL מה שאת נוגעת...קדוש אני מקוה שזה לא נשמע נדוש זרקת אותי למים...לא רוצה למחות רק מקוה שאת יודעת לשחות כי מייד אחריי כולם יגלו במים את TAL ומרי לו ורק עוד משפט כדרך קבע.... אין מספר עדיף על שבע....

TAL-טל

New member
עופררררררררררר

נעשית גיבור - תזכור את ניו יורק לא חשבתי שבשביל לכסח מישהו אני צריכה לסוע כ``כ רחוק אבל מה יעזור לך שאתה מהיר ושנון אם במים יארוב לך איזה תמנון וזה יהפוך ממש לעסק ביש אם בכלל זה יהיה כריש בקשר ללדעת לשחות - אני לא הכתובת בכלל אבל הסר דאגה מלבך - יש לנו חליפות הצלה וגלגל הבעייה היא שיש לנו 2 לכל אחד אחד אבל באחד מהם יש חור עכשיו התפקיד שלך - זה לבחור למה אני קרבית היום? ממש סתם כי התחרז לי מתאים בקשר למספר שבע לא הבנתי אם זה רמז או משחק מקדים אבל אם לומר את האמת - כאדם אמיץ שאינו חושש המספר האהוב עליי הוא דווקא חמש בורחת מהר לפני שהכל יממחק כי המחשב עושה סימן של ``עומד להתנתק`` וכידוע כמוך אין לי עצבים לעטים וניירות אוהבת אותך המון - נשיקות - שלום ולהתראות :) :) TAL :) :) הצופה מחוק ת`חיוך! אמרתי למחוק לא להגביר!!!!!!!!!!!!

TAL-טל

New member
וזהו

לא מגיבה יותר לאף אחד כדי לא להשאיר אותך בדד תתחיל לכתוב ולצמצם את ההפרש תשתדל עוד היום כי אם יש משהו שקשה לי לעשות - זה ... לסתום אבל מבטיחה שגם אם זה נשמע משחק מטומטם של ילדים כמו שהבטחנו - וזה הפך לאתגר - אנחנו נשארים צמודים!!!

מרי-לו

New member
תגידיייייייייייייי

איך בדיוק השתזפת אם כל הזמן אני ואת רק התמזמזנו ואם התמזמזנו אז זה בטח לא היה על הסיפון ....... או שכן ... בדקתי וואללה אני שזופה מממממ.... בכל הגוף... אלתתתתתתתתתתתתתתתתתת שיחקת אותה בגדול ואני בטוחה שהתמונה שלי ושל TAL זאת אחת הפנטזיות שלך לגבי זמרמרת TALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ואני חשבתי שאת עובדת בעבודה ..... תתקשרי או שאני ברוגז אוףףףףףף B-(

איך????

ראבק!!! איך לא נתתי לדמות שלך עצמאות??? יאללה,את מכולם....את צריכה חצי עמוד מכל השייט שיתאר אותך(וגם זה לא יספיק!)..... אבל מה,תודי שחיברתי אותך עם האחת והיחידה,אה???? תני קרדיט על זה,אחותי... לא שממש התאמצתי לחשוב על החיבור הזה.... נו בכל זאת...אתן מזכירות לי אותי ואת ההיא שלי...

ריצל

New member
אלת האהבה,,,,

ואת הכי חשובה שכחת,,,מנהלת ההפלגה,,, הלוא היא רייצ`ל הקברניטה,,,,,,, חובשת על ראשי ברשותך,,,,,וגם אם לא מרשה,,,, אני חבשתי כבר,,,,קבלי זאת כעובדה,,,, שלך רייצ`ל,,,מהניצבים שנשכחו,,,, (סה``כ יומיים לא צוטטתי,,,וכבר נשכחתי,,)

יוווווו ריצ`ל....

איך שכחתי...? נו,טוב לא ממש שכחתי.... את מנהל ההפלגה??? אחלה! עדיין אצלי בסיפור זה ניצב!....חחחחחח ממושק`ה SORRY.

הקצין

New member
אלתתתתתתתתתתתת

אלת ספינת אהבה ולא מריבה מקסים ומאד יפה מושקע ראבאקקקקקקקקק ( C ) מוריד את הכובע ממני קצין וג`נטלמן

קצין....

קול רדיופוני...אבל למה???...למה??? למה שמת לי שירים של אום כולתום.... במיוחד עם הכאב ראש שהיה לי... נו,למה???

ראבקקק!!!

אום כולתום זאת אהבה??? אתה תמיד יכול לשים את השיר של ריקי מרטין... עדיף לשלוח אותו אליי... לפחות אם אני מפליגה אל החופש שאהנה קצת...

Purple Mushroom

New member
אני צובט ?

אני אף פעם לא צובט . ... דרך אגב , מאוד נהנתי ליקרוא את הסאגה .

ליאתוש

New member
אלתוששששששששש חחחחחחחחח

איתכם ליד הבריכה ממש כיף היה מדיןדון נחלתי אכזבה כי סייבר איתי הוא לא עשה אז את הטבעת לג`סיקה משאירה אולי לה תהיה הצלחה לאורית 36 מסבירה על הטבעת שהיא לעינוג האשה וזיוי בצחוק אדיר פרצה וכולנו יחד איתה כך שאף אחת לא ידעה מי באמת סייבר עשתה ונקיטה במבט מוזר התבוננה לא ידעה על מה המהומה היא היתה רדומה ומהצחוק התעוררה מנסה להבין אך ללא הצלחה כי הסוד אינו נשאר ולגלות לכם אותו לעולם אי אפשר... שלכם משפת הבריכה ליאתוש.

ג^סיקה

New member
תודה על איחולי ההצלחה

באמת זקוקה לאיחולי הצלחה חחחחחחחחחחחח ליאתוש מי יכול עלייך אלת שיחקה אותה השחילה לנו את הטבעת בטח זה גלגל הצלה לעזרה בשחייה בבריכה נו בבקשה אחרת אני יטבע ואז הסכנה רבה אוף איך היה מתאים להיות בספינה

איך היה מתאים להיות בספינה???

מה לא היית??? והטבעת.... נו,בטח,מי יכול עליה...??? אז למי הוא הציע בסוף נישואים?(שואלת בתמימות)

למעלה