קשיים בהרדמות וקינסיולוגיה

לי לי2

New member
קשיים בהרדמות וקינסיולוגיה

זו תקופה ארוכה בה אני סובלת מקשיים בהרדמות ולכן איני ישנה מספיק וקשה לי לתפקד טוב במהלך היום. מאחר ואיני רוצה לקחת תרופות ברצוני לדעת עם שיטת הקינסיולוגיה יכולה לעזור לי ? אודה לתשובתכם לי

בהחלט יכולה. באיבחון נכון,

ניתן יהיה למצוא את הגורם, פיזי, רגשי או אנרגטי, שמשפיע על הקושי בהרדמות, ולטפל בו. כלי הטיפול משתנים מאדם לאדם. בהצלחה

לי לי2

New member
תודה אבל איך ?

איזה כלי טיפול ? משהו פולשני ? צמחי לא כימי ? לי

הטיפול הקיניסיולוגי בד"כ אנרגטי

הטיפול משנה את התיחסות התת מודע והמוח ל"ארוע" ומשנה את ה"טריגר" שמפעיל את התופעה. אם מדובר על שינוי תזונתי למשל, וזה יכול להיות, אז כמובן הטיפול יגיע בצורת שינוי התנהגות, אכילה או כל דבר אחר. הטיפולים אינם פולשניים, ולפעמים יש צורך בתמציות הומאופטיות, שמנים אתריים, או צמחי מרפא, אבל רוב הטיפול הינו אנרגטי ואינו כרוך בכאב או חוסר נוחות כל שהוא.

לי לי2

New member
>ודה

חייב להיות טריגר ? אני לא הטוחה שיש לי טריגר. כמה זמן לוקח טיפול ? לי

אי אפשר לקבוע מראש

נדרש אבחון בשלב ראשון, ואז אפשר להעריך, לא יותר. זה משתנה מאדם לאדם. מנסיוני הממוצע 6 - 10 טיפולים, ויש חריגים לכאן ולכאן. יש תהליכים ארוכים, ויש הפתעות המסתיימות בתהליך של 3 - 4 טיפולים

עדינה77

New member
טיפול בדרום

שלום, את הטריגר ניתן למצוא במהלך הטיפול. אני תמיד אומרת שכל טיפול הוא תהליך עצמאי. זאת אומרת שאת מגדירה את הרצון לשינוי שלך. הגוף מאשר אם זה מתאים עכשיו ואז מתחיל התהליך. בסוף הטיפול צריך לבא שינוי מסויים. ניתן לבדוק אם הבשריר האם צריך ומתי צריך לבא לטיפול נוסף. אני נמצאת בשדרות. בהצלחה

m1955

New member
תרגיל אחיזה משולבת או אחיזת קוק - תרגיל

שעוזר להירדם...לתרגיל שני חלקים (חלק מח.פ.צ. חיים ו/או השישיה הזריזה. אני מאמינה שתוכלי למצוא ציור של התרגיל בפורום). חלק א': שיכבי במיטה והצלבי את קרסוליך. הניחי את כף יד ימין מתחת לבית השחי השמאלי וכף יד שמאל מתחת לבית השחי הימני. כאילו שאת מחבקת את עצמך. געי עם קצה לשונך בחיך העליון של הפה ונשמי לאט( לפחות 10 נשימות). הורידי מעט את הלשון בזמן הנשיפה. חלק ב': שחררי רגליים. חברי קצות אצבעותיך זו לזו לפנים, כמו כדור. נשמי עוד 10 נשימות כשקצה לשונך נוגע בחיך העליון. בסיום אימרי תודה על היום שהיה לך ו...לילה טוב! בהצלחה:)

אחיזה משולבת

התרגיל שמרסיה רשמה לך נקרא "אחיזה משולבת" וידוע גם בשם "קוק" אני אנסה לכתוב במילים אחרות, למרות שאני הרגשתי מאד ברור את הדברים של מרסיה. לתרגיל שני חלקים, זה תרגיל שאפשר לעשות בשכיבה, ישיבה או עמידה, כשאת רוצה להרדם, כדאי לעשותו בשכיבה במיטה. חלק א': שכבי על הגב. הניחי רגל אחת על השנייה, כאשר אזור גיד אכילס (מעט מעל העקב) מונח בהצלבה מעגל אותו אזור ברגל השנייה. (זאת אומרת - הרגליים בסיכול, זו על זו). הניחי את כף יד ימין בתוך בית שחי שמאל, כאשר ארבע אצבעות נחות בתוך בית השחי והאגודל ניצבת מחוץ לו בצורה ישרה (כך שאת יכולה "לצבוט" את בית השחי באמצעות האגודל מול שאר האצבעות). כעת הניחי את כף יד שמאל בתוך בית שחי ימין, באותה צורה. (מה שמתקבל - שילוב ידיים, כאשר כפות הידיים בתוך בתי השחי). כעת הניחי את הלשון על החייך העליון מאחורי השיניים הקדמיות. עצמי עיניים, ותני לעצמך להיות ברוגע ובשלווה. נשמי. את יכולה לדמיין את השינה מגיעה ועוטפת אותך. חלק ב': בשכיבה על הגב, הפרידי את הרגליים והניחי אותן בצורה ישרה זו ליד זו. (פשוט לשכב רגיל עם שתי הרגליים אחת ליד השנייה). את הידיים הוציאי וחברי את אצבעות יד ימין מול אצבעות יד שמאל, כאילו את יוצרת כדור. (אגודל לאגודל, אצבע לאצבע, אמה לאמה קמיצה לקמיצה וזרת לזרת, כמו בשיר אצבע לאצבע נחבר, אם את מכירה). את הלשון השאירי במקומה על החייך העליון מאחורי השיניים. עצמי עינייך ותני לעצמך להיות ברוגע ושלווה. נשמי. את יכולה לדמיין את השינה מגיעה ועוטפת אותך. התרגיל הזה מאד עוזר לילדים שלי כאשר יש נדודי שינה, או קשיים בהרדמות. הוא תרגיל מצויין להרגעות התכנסות פנימה - מול מצבי לחץ ועוד. בהצלחה!

לי לי2

New member
יו זה מגניב

עשיתי ואני מתה על זה!! ההלוואי שיעזור לי להרדם. תודה!!! לי

יעל שר1

New member
בנוסף לקוק- אחיזה משולבת

התרגיל שהוצע לך הוא נפלא מתוך עבודתי עם גמלאים הם מדווחים על שינוי לטובה ביכולת שלהם להרדם ולישון רצוף יותר. בנוסף לתרגיל הזה כדאי לבדוק גם עודף או חוסר בסרטונין וגאבא שעלול לגרום לקשיים בהרדמות. שימי לב מה קורה איתך בחיים האישיים ובסביבת ההתנהלות היום יומית בתקופה זו מבחינת פעילות וסטרס שעלולים להשפיע על הירדמות וגם על הנוירוטרנסמיטורים שציינתי במשפט הקודם. כדאי לאכול דגן כמו קינואה או שיבולת שועל כארוחת ערב. בהצלחה יעל שר

למעלה