קשיי נשימה

jessi4

New member
קשיי נשימה

איזה סוג של קשיי נשימה קורים בשל מחסור כרוני בשעות שינה ? האם תוכלי לתאר את הקושי הזה בנשימה ?

מחסור בשעות שינה

אתה סובל ממחסור בשעות שינה ועקב זה קוצר נשימה - אנא תגדיר את הבעייה בצורה מפורטת

jessi4

New member
קוצר נשימה בגלל חסר שינה כרוני

זה נכון שאני סובלת מקשיי הירדמות
הבעיה בדיוק היא שבמצבים סטטיים שאני לא זזה עם הגפיים אז אני לא שמה לב שאני נושמת באופן כזה שאני לא לוקחת ומוציאה אוויר מספיק מהריאות. ככל שאני לא מודעת לנשימות אז כך אני לוקחת ממש מעט מאוד נשימות ונרדמת ואז פתאום אני עירה ונעשת מודעת לזה שאני לא מכניסה מספיק אוויר לריאות ועירה לזה. וברגע שאני קמה על הרגליים אז הנשימות הם כבר לא קצרות אלא נורמליות. זה קורה לי אחרי שלא ישנתי הרבה ימים כמו שצריך. וכל הזמן קורה לי שהנשימה תלויה יותר מדי בתנוחות הישיבה שאני יושבת אם אני למשל יושבת בצורה זוויתית אז אני לא נושמת טוב אם אני יושבת כשאני זקופה אז אני לא מצליחה לנשום זאת אומרת הנשימה שלי מאוד רגישה לצורות תנוחות הגוף וזה כל הזמן ולא רק כשאני עייפה. בבדיקות אמרו לי שאני בריאה לכן רציתי לשאול את השאלה עקרונית איך מחסור בשינה גורם לקוצר נשימה זאת אומרת מה היחודיות של קוצר נשימה עקב מחסור בשינה לעומת קוצר נשימה מסיבה אחרת.

חוסר שינה

חוסר שינה ומתח יכול להשפיע על כל מערכות בגוף. אני עכשיו שקטה לאחר שניבדקת ואמרו לך שהכל בסדר מבחינה ריאתית. את צריכה להקפיד על שעות שינה סדירות = זה המפתח. אם בעיות קוצר נשימה המשכו צריך לבדוק שוב אך כפי שאת מתארת הבעיה לא ריאתית.

jessi4

New member
תודה ../images/Emo24.gif מקסימה

תודה על הדאגה . קשה לי להקפיד על שעות שינה סדירות כי קשה לי להרדם ולפעמים אני לא נרדמת לילות שלמים ואחר כך כמובן עייפה מאוד. אני רגישה בנשימה שלי לכל מיני תנועות ותנוחות שכיבה וישיבה וזה מוזר . יש לי בעיות קשב וריכוז אני לא יודעת אם זה קשור לנשימה, קוצר נשימה עקב תנוחות גוף ועייפות. תודה שנה טובה ומתוקה כדבש

למעלה