קשרים מהעבר.

Lir האחת

New member
קשרים מהעבר.

מה דעתכם על קשרים, כל מיני סוגים של קשרים שהיו לכם, הם לא הצליחו ונפרדתם מסיבה כזו או אחרת. האם יש סיכוי לקשרים מהעבר? האם יצא לכם להחיות קשר שבעבר לא היה מוצלח? מעניין....

ש1234

New member
לי יצא חופשי ואני מאוד מאמין בכך ../images/Emo13.gif בהצלחה!!

ש1234

New member
עד היום אני בקשר עם החברה הראשונה שלי ../images/Emo13.gif

החייתי את הקשר יותר מפעם אחת לאחר שנפרדנו וכיום הוא עבר לפסים של ידידות שמאוד חשובה ויקרה לליבי. חוץ מזה אני בקשר (ידידותי בשלב זה) עם החברה השנייה הרצינית שהייתה לי. לגבי הקשר השלישי ההכי משמעותי שהיה לי (עם האם של בתי)- אותו ב"ה אחייה (אבל זה כבר לא תלוי רק בי!
) ואם לא- אז בואי נסי קשר חדש דווקא, מה דעתך?

Lir האחת

New member
הקשרים מהעבר שלך

הם קשרים ידידותיים היום. זה גם לי קרה, יש לי ידיד היום ממש טוב שבעבר יצאנו מספר חודשים. אבל השאלה אם אפשר להחיות אותם מחדש גם לכיוון רומנטי...

ש1234

New member
שאלה מצויינת.

אחת מידידותי נשואה פלוס 4 כך שלא נראה לי איתה (למרות שהיא מדהימה). הייתה לי ידידה שרציתי /תהיה חברה שלי אך בסוף הסתבר שאחי לקח לי אותה מתחת לאף... (אני מאשים את אחי שהייתה לו תרומה גם כיום בהרס הזוגיות האחרונה שלי, יש לי אח שלשונאים שלי איני מאחל שיהיה להם אח כזה, אך מה לעשות... והוא עוד אחי היחידי...). בכל מקרה למיטב ידיעתי הוא שכב איתה אז לדעתי אפילו לפי היהדות זה אסור... לא יודע בכל מקרה זה קצת הזוי לנסות איתה היא נראית טוב ולא יודע אם בכלל מעוניינת (היא יודעת שבעיקרון ברצוני לחזור לאם בתי אך אם בתי בשום פנים ואופן לא רוצה ואני נלחם בעור שיני לשוב אליה מצב פתטי לחלוטין ורוצה פשוט למצוא מישהי אחרת רק בגלל שאם בתי לא רוצה, מצב מגוחך שלעצמו בעיני אך מה לעשות חייבים למלא ת'חלל החסר, לא ככה? ואיני מצליח למצוא דרך ראויה אחרת וגם איני יכול כי מי שהייתה זוגתי לא מוכנה לשוחח איתי על מה שקורה ביננו ומה שהיא כן מוכנה להגיד לי זה מסרים סותרים שאיני יודע איך לאכול אותם...). אקיצר עם מי להיות כיום מבחינה רומנטית זו שאלה לא פשוטה. אני סה"כ רוצה להיות עם מי שהייתה זוגתי ובתי האמת היא, אבל היא לא רוצה בשום פנים ואופן ואם לא איתה אולי הידידה הפנויה תתאים אם כי איני סגור על זה... וואי מה יהיה למה אני שמרן ורק רוצה לשוב לאם בתי כי אחרי שיש ילדים איני מעלה על דעתי משהו אחר?

לא חוזרים על קשר פעמיים.

כשהוא נגמר....הוא נגמר. אלא אם כן הכוונות טהורות ויש אהבה והכי חשוב, רצון ויכולת להתפשר.

Cobe Anan

New member
דקלה ואני התחלנו קשה...

זה היה אמור בכלל להיות בקטע ידידותי, אבל אז היא התחילה לעשות לי עיניים (אין טעם לאמת איתה את העובדה הנ"ל.. היא מכחישה את זה) והיתה נשיקה. אח"כ היא התחמקה ממני (זה לא אמור להיות הפוך? מילא, אני סיפרתי לחבר'ה... אי אפשר להאשים אותנו בחוסר שוויוניות), ובמשך חצי שנה לא רצתה לשמוע ממני בכלל... ממנה עוד יכולתי לשכוח בקלות, אבל אין על הגומות חן שלה כפרעליהן... נו מה יכולתי לעשות? התאמצתי... לפני שבועיים חגגנו 6 שנים ביחד, והחלטנו שאפשר להפסיק להתחמק מכל עניין החתונה. אה, כן... הכרזה קבל פורום וגולשים: דקלה ואני עומדים להתחתן.

יש משפט שאומר לא מחממים מרק פעמיים

לא מאמין בקשרים שהיו אם הם נגמרו היתה סיבה לכך לדעתי רוב האנשים שמחיים קשר ישן זה רק מהמשיכה ולא כי באמת הוא מתאים להם

tault

New member
יצא דווקא יצא...

חבר שלי ואני נפרדנו פעמיים במהלך 4 השנים שאנחנו מכירים. היום אנחנו ביחד, במערכת יחסים. והקשר הנוכחי זה הקשר הכי טוב שהיה לנו. ומקווים שהפעם לא יגמר :) אז כן, אני מאמינה שיש סיכוי לקשרים מהעבר. זה הרבה עניין של הזמן המתאים והמקום בחיים שכל אחד מבני הזוג נמצא בו. כמובן גם שהנכונות לזוגיות חשובה וציפיות משותפות, עבודה נכונה, למידת לקחים ומסקנות מהעבר, שיפור של דברים, תקשורת טובה... ובקיצור- זוגיות זו עבודה. וזה אף פעם לא נגמר...תמיד צריך לעבוד על הזוגיות, זה אף פעם לא מובן מאליו.

../images/Emo45.gif

לא בכל המקרים, אבל בהחלט יש מקרים שהכל יוצא לטובה, בסופו של דבר . מישהו שהייתי איתו בעבר (בתיכון) הקשר לא צלח לו בזמנו, לא שרד הרבה זמן, באותה תקופה היה לי מאוד קשה לשמור על קשר איתו למרות שהוא כן רצה... וכן היה בעד, אז הייתה תקופה שנעלמנו אחרי כמה שנים חזרנו להיות בקשר והיום אנחנו ידידים, יש לו חברה כבר הרבה זמן ואני מכירה אותה ויצא לי לפגוש אותה וכן... אנחנו ידידים..

shuval3

New member
היי ליר

לטעמי התשובה תלוייה בסיבת הפרידה. מניסיוני כל קשר אפשר להחיות, כל עוד בן הזוג השני לא התחתן.

למעלה