ק-ט-נ-ט-נ-ו-ת

ק-ט-נ-ט-נ-ו-ת

אני לאחרונה מבולבלת.... תגידו אלחו ומנואל הם אותו אגם לא?? ו...מי לעזאזל זבוב אוהב?? את מרטינה או את דלפינה ? אגב הרס אותי הפרק שרצו לחסן את יווווו ברח לי השם שלו!!! נווו הילד ההוא מהג´ונגל... שיט! חח שכחתי איך קוראים לו.. בכל מקרה היה אחלה פרק במיוחד שג´ורג´ינה ופטו השלימו! מעיין

חן (בן)

New member
מעין!

קוראים לו ז´גו ואותו רצו לחסן זבוב מאוהב בדלפינה אבל יהיה חבר של ברבריטה

charmingirl

New member
זבוב לבינתיים חבר של מרטינה

אבל הוא את דלפינה. ואני רוצה כבר שהם יתנשקו ויחזרו להיות ביחד!! מרטינה ואלברו ממש מתאימים!! ( לדעתי ) שני קנאים...
ואלחו ומנואל הם אותו אדם... ואת ז´גו ניסו לחסן לא הלך להם... ואני ממש שמחה שפטו וג´ורג´י השלימו! הכל בזכות חימנה!! ביי, עדי

ורדוש

New member
עדי צודקת!!!

אני עדיין לא מבינה מה הקטע של מרטינה.. עושה את עצמה "ילדה טובה ירושלים" אבל היא לא כזאת!!! למה היא עושה את זה ??? מה הבעיה שלה??

charmingirl

New member
כן.. זה מתחיל לעצבן!

בהתחלה חשבתי שהיא תהיה ילדה טובה כזאת, שג´ורג´ינה תתחיל לאהוב אותה והכל. אבל לא כך המצב, והיא פשוט מגעילה!! ואיך שהיא מתייחסת למיקה, עוד יותר מגעיל!!

חן (בן)

New member
מרטינה יפה אבל

יש לה אופי רע חשבתי שדזבוב ודלפינה יחזרו שוב להיות ביחד אבל זה לא בהזדמנות רציתי לשאול: עדי, יש לך אי סי קיו אם כן מה המספר? שלי הוא: 114266471

חן (בן)

New member
עדי!

היא יפה אבל לא כל כך יפה מי יותר יפה?? דלפינה או ברבריטה? לפי דעתי דלפינה כי הבלונדיני שלה יפה ולא קשור לחצקון וברבריטה התקלקלה מפטריסיו , ביגלל זה היא נחשבת אצלי כ- סתם ל- charmingirl-קוראים לך עדי? או שטעיתי? בכל מקרה רציתי לשאול אותך עם יש לך אי סי קיו

charmingirl

New member
למען האמת, לא כ"ך מעניין

אותי מי יותר יפה ומי פחות יפה. וזה מה שאתם עושים כל הזמן בפורום באתר של קטנטנות. וכן, קוראים לי עדי. ויש לי אייסיקיו, אבל הוא לא משנה כרגע.

פאני1

New member
שאלה קטנה..

אני גם צופה בקטנטנות ועדיין אני לא מבינה אם אלחו ומנואל הם אותו אדם? עכשיו הם אותו אדם , אבל לפני זה? כלומר אין דבר כזה אחים תאומים , או איכשהוא אולי אלחו רצח את מנואל והתחזה כדיי לזכות בליבה של בלן ולחיות עם בתו??

charmingirl

New member
מז"א אין דבר כזה אחים תאומים?

בטח שיש! אבל אלחו ומנואל הם אותו אדם. אם שמתם לב, היה פרק שאלחו היה עם סול בחול נראה לי. והוא השאיר אותה עם הורסיו, ואז מנואל בא אליהם, ובדיוק שסול צלצלה ואמרה שאבא שלה לא נמצא אז מנואל הלך ישר הבייתה, וכנראה נסע לסול. כי הוא פתאום לא הופיע יותר עד שאלחו חזר מחול.

חן (בן)

New member
זה נכון אבל

אולי יש עוד משהו בקשר לאלחו ומנואל אולי מנואל ואלחו הם אותו בן אדם הוכחה: מנואל טס לארצות הברית , זוכרים? שבלן חיכתה לו ובדיוק פרק אחרי שהוא טס לארצות הברית ראו את אלחו שהיתחזה לו [אני חושב שזה התשובה הנכונה

חן (בן)

New member
לא זוכרת? שהוא נפרד מסול ובקשר....

להודעה הקודמת שלך בקשר ל- עתיד מה איכפת לך בכלל? זה פורום טלנובלות ואפשר לדבר על קטנטנות ולא על כל מיני דברים וזה לא מענין אותך אם אני ארשום או לא ארשום ואלה יופי

charmingirl

New member
אבל אני לא רוצה לדעת את העתיד.

אז לפני כל הודעה תכתוב "ספויילר"! כי זה סתם הורס לאנשים שלא רוצים לדעת את העתיד! ברור שמותר לכתוב על קטנטנות. אבל למה לגלות את כל מה שהולך להיות?! אני רק מבקשת ממך, זה יהיה הרבה יותר נחמד. תודה, עדי.

חן (בן)

New member
ואלה....!

אם ילדים לא רוצים לדעת את העתיד? אז כדאי לא לקלקל להם נכון? זה אני אפסיק תודה בכל מקרה חן

למעלה