ראיתם אתמול "משפחה חורגת"?

ראיתם אתמול "משפחה חורגת"?

לא יכולתי להתעלם מהברוגזים של בני הזוג שנובעת מהסתרת מידע אחד מהשני. ראשית לפני שהם נכנסים לתכנית קיצוצים, לדעתי עליהם ללכת לייעוץ זוגי. ברגע שהקלפים יהיו על השולחן, יהיה להם קל יותר להצטמצם. אני לא הייתי מוותרת בשום אופן על חוגים והפריע לי מאוד שחלק מהתכנית היא לקצץ לאשה בחוג הסלסה. אה, וגם בחיים לא הייתי מתראיינת לתכנית כזאת, ממש פדיחה לכבס את כל הכביסה המלוכלכת בטלויזיה

תכלס הזדעזעתי...

אלוהים יודע איך הם שרדו עד עכשיו את החיים כזוג, היא משקרת, הוא מפחיד, אחד לא יודע מה קורה עם השני, אני לא הייתי יכולה לחיות בצורה כזו עם בן זוג, מעדיפה להיות לבד (כמו שאני היום
) הכי יפה שקיצצו לה את החוגים, את הסיגריות ועוד כל מיני כשהוא לא קוצץ בכלום ועוד יש לו תלונות...

הכי אהבתי את המשפט שיש לו

מבט של הסנדק בעיניים. אני מבינה אותה, היא משקרת מכיון שהיא מפחדת מהתגובות שלו. האמת שהבעל נראה לי מאוד מוכר מאיפשהו ואני לא זוכרת מאיפה. מה שהיה נורא בעיני שהם פנו לחברים לבקש הלוואות כשבטלויזיה מראים את הבזבוזים שלהם. ממש לא נעים.

באמת מבט של הסנדק היה לו../images/Emo6.gif

אהבתי את התוכני הקודמת, שהצליחו לחבר את האבא חזה למשפחה, השאלה עד כמה זה עובד מחוץ למצלמות, קשה לי להאמין שזה ישאר הרבה זמן אח"כ...

לפי דעתי אם ישרדו אני מניחה

שהגירושין קרבים יותר. כל זוג בוחר את צורת התקשורת שביניהם. אני לא מבינה איך אפשר להוציא 22 ולחשוב שהוצאת 15. דחילאק, 7 הולכים למה? אצלי אם הולכים 40 ש"ח סתם אני באבל כבר מאתמול. וכולה קניתי פעם ראשונה אחרי חצי שנה עיתון סיגריות ולחמניות. גלית

nanoosh

New member
אז רק לידיעתכם...

הם באמת בהליכי גירושין. יכול להיות שהתוכנית גרמה להם להגיע למסקנה המתבקשת מהיחסים השוררים כפי שנצפו במסך הטלויזיה.

למעלה