ראיתם את גליה אלבין

אנפה2

New member
ראיתם את גליה אלבין

בתכנית של אודטה ?, איך היא נראית מליון $, יש לה עכשיו גם תוכנית טלויזיה חדשה, יש אנשים שבערוב ימיהם מתחילים בקרירה האמיתית, ראו :אודטה, ורדה רזיאל, גליה אלבין, מה דעתכם ?

deebeebee

New member
מי שבוחר/ת פלסטיקאי/ת טוב/ה

וכמובן שגם צריך כסף לכך, בנוסף לרצון שהוא חזק מהפחד מהסכין, סיכוייו/ה להראות טוב גדולים. עם זאת, חלק לא מבוטל מהפרצופים המנותחים נראים מעוותים משהו.

shkedud

New member
גליה אלבין היא בת דודה של חברתי

הטובה ביותר. בילדותנו היינו משתוללות יחד איתה, ועושות מעשי קונדס, חבל על הזמן. היה לה חוש הומור מדהים, שעבר לה קצת עם הגיל.

כל הכבוד להן!

ועם יד על ה-
אני מקנאה בהן, אבל לא מתוך צרות עין, אלא קנאה חיובית בטרמינולוגיה של "קנאת סופרים תרבה חכמה".

אנפה2

New member
גם אני מקנאה , באומץ של כל../images/Emo140.gif

אחת/ד שמוכן לעמוד מול סכין המנתחים, כי אני אפילו השתלת שיניים, אין לי אומץ לעשות, וסובלת מאוד מכל מיני טיפולים אלטרנטיבים, במקום לסבול פעם אחת וגמרנו. ובאמת כל הכבוד להם , כי בשביל להתקבל אולי תעזור פרוטקציה, אבל בשביל לשרוד צריך כישרון.

אפי 7

New member
אכן גם אני נדהמתי מהשינוי שחל בה

בקטע הסרט שהיה - ראשית האף שלה היה שונה ממה שהוא היום וזה משדרג לה את הפנים בצורה בלתי רגילה. אני בעד כל התערבות כירורגית - אם יש אומץ לעשות זאת. מאחר וישנה סטטיסטיקה ש80-90 אחוז מצליחה - ואוי לאותה אשה שנמצאת בין אותם האחוזים שלא מצליח - וראיתי כבר כאלה. בכלל - למעט דברים מסוימים שלא פה לדסקס עליהם - היא אשת אשכולות - גם אם הושאר לה ממון רב - היא ידעה יפה לנהל את חייה העסקיים - ובנוסף להגשים את חלומותיה. המשך ערב נעים אפי

בת אל 7

New member
ואני נגד ניתוחים פלסטיים..כל כמה

שנים צריכים לחזור על הפעולה. הפנים שאני ראיתי אחרי נתוחים נראו קפואים..כמו מומיות

בת אל 7

New member
יש גרגורות שמשתלשלות כמו לתרנגול

הודו..זה כן היתי ממליצה לנתח(רק אל תחשבו שזו אני.)

הענאלע

New member
לא ראיתי את גליה אלבין, אבל ראיתי

את גילה אלמגור בשבוע שעבר. מה דעתכן על עור פניה?

למעלה