ראיתם את הפרסומת החדשה של סלקום?

reshef

New member
ראיתם את הפרסומת החדשה של סלקום?

מראים שם מישהו שתולה שלט חוצות שכתוב שם "12" בסטייל ובצבעים של אורנג´, יעני 12 אג´ לדקה, ואז מישהו מלמטה אומר לו "תוריד תוריד" ואז חשבתי שגיליתי את הכוונה והייתי בטוח שזה אומר שאורנג´ מורידה מחירים, אבל במקום זה, האיש שתלה את השלט חוצות תלה במקום זה שלט פרסומת של סלקום שכתוב שם 9 אג´ לדקה... אין מה להגיד, פרסומת גאונית... גרמה לי להתרגז על אורנג´ ולרצות לעבור לסלקום... אבל רק לכמה שניות ספורות כי ממילא כל ה"אנשים" שלי באורנג´.

m e i r

New member
רשף על מה התעצבנת?

בorange הטבת משפחה קיימת כבר למעלה משנה, אולי שנתיים, ובסלקום זה מתחיל רק עכשיו, ורק ללקוח שיקנה או ישדרג מכשיר ולא אוטומטית ללקוח שברשותו מעל מכשיר אחד. אז למה לך להתעצבן? חוצמזה, זה מהלך של סלקום, ואלי orange יגיבו במהלך משלהם. נחכה ונראה (אם כי כבר ציינתי בעבר שבorange אתה יכול לעשות קישור משפחתי גם למכשיר עסקי ובסלקום זה לא אפשרי)

reshef

New member
בסדר, אבל שמת לב לתופעה הבאה?

אורנג´ מפרסמת טבלה של מחירים של זמן אוויר, sms וכו´ לעומת המתחרות בכל פרסומת שלה, ומדגישה את הטור שלה בכתום, וזה גורם למלא אנשים לחשוב שזה אומר שהיא הכי זולה בכל הבחינות. אם תבדוק באמת את המחירים תגלה שברוב ההשוואות אורנג´ יקרה יותר. והם עוד מפרסמים את זה...

m e i r

New member
אני חושב שאתה לא צודק

orange נותנת לך את המידע המלא בלי קשר ליקר או זול יותר. היא צובעת את המחירים שלה בכתום כי כל דבר אצלה זה כתום. בקשר להשוואה, רק בתוך הרשת המחיר יחסית יותר יקר אבל לכל יעד אחר- בזק או סלולארי אחר, orange to go הכי זולה: 98 אג´ לדקה לסלולארי אחר מול 1.06 בפלאפון דיל או 1.54בסלקום כוכבים ואפילו במבצע החדש של סלקום זה יוצא 1.135ש"ח לדקה. בחיוג לבזק, 56 אג´ ב orange to go לדקה, כמו בפלאפון דיל בדיוק, בזמן שבסלקום כוכבים זה 1.04ש"ח לדקה, ובמבצע החדש של סלקום 63אג´ לדקה. בנוסף, בכל תכנית שלא תהיה בorange אתה נהנה מהטבת משפחה, ואם יש לך מכשיר עסקי (לצורך העניין, גם אם לחבר שלך והוא לא עשה עליו קישור משפחתי) אתה יכול ליצור קשר משפחתי גם אליו, בזמן שבסלקום כדי להנות מההטבה אתה צריך לקנות מכשיר חדש או לשדרג. אגב, רשף, שים לב שגם בפרסומי פלאפון במבצע פלאפון דיל רואים בטבלה שחיוג מorange לרשת אחרת, יותר זול מאשר מפלאפון לרשת אחרת.

reshef

New member
תודה על ההשואה.

אני אשאר באורנג´ בכל מקרה.. היום אני אקנה פלאפון..

למעלה