רגעים מרגשים ב-
אנשים

יש מעט מאד שירים של טורי שלא אהבתי

proffesional widdow למשל. גם hotel. השירים האלקטרוניים האלה. רק לאחרונה למדתי לאהוב את raspberry swirl (הפכתי אותו לצליל של השעון המעורר שלי
). באיזה פסטיבלים טורי אמורה להופיע? ומה הסיפור של ה-midwinter graces? מאיפה היא הוציאה את זה, אחרי כל הביקורת שיש לה על הנצרות? ממש אהבתי את האלבום הזה, במיוחד את השיר שהיא שרה עם הבת שלה
...

avivs

New member
ב11 ביולי

היא אמורה להופיע בפסטיבל בבלגיה. ב16 ביולי בפסטיבל באירלנד. ב3 בספטמבר ברוסיה. וMG (באמת יותר הגיוני מMWG), הוא אלבום שהיא הקליטה בקיץ בקודם. היא טוענת שכבר הרבה מאוד שנים היא רצתה לעשות אותו. היא לקחה באלבום הזה קטעים משירים נוצריים מסורתיים והוסיפה להם קטעים חדשים. שיר אחד היא שרה עם הבת שלה, שיר אחר (נר) היא שרה עם האחיינית שלה. האחיין שלה הוא המלאך השקסי על העטיפה של האלבום, והשיר האחרון באלבום הוא כנראה לזכר אחיה. בהחלט אלבום משפחתי ומרשים.

מהם הפסטיבלים האלה? לכבוד מה הם?

יופיעו בהם אמנים נוספים או שרק טורי? מה הכוונה MG יותר הגיוני מMWG? היה לה אח שנפטר? בחיי שלא ידעתי את כל הפרטים האלה... מאיפה אתה יודע הכל?

רעוּת

New member
על האקס שלה היא עשתה את BFP,

ועל אחיה המת שירים בודדים מהביקיפר והאלבום כריסטמס. לא רק שבמקומו הייתי ממש נעלבת וחוזרת לרדוף אותה מהעולם הבא- זאת סתם עוד הוכחה לכך שטורי כבר לא
. אם אח שלי היה מת, והייתי טורי (2 דברים כה מופרכים, אבל תזרמו)- הייתי עושה עליו איזה BFP או לפחות רעידות אדמה קטנות.

avivs

New member
בתכלס,

בכל פעם שאני חושב על הביקיפר אני מתמלא תחושה של אבל ושכול, אז מהבחינה הזו יצאה לה יופי של מחווה.

רעוּת

New member
אוף, הייתי *ככה* קרובה לזה בגיל 19 ../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

הכל בגלל צה"ל שנתן לי גז מדמיע
.

רעוּת

New member
זה בסדר, כבר חל על זה חוק ההתיישנות ../images/Emo46.gif

וגם על האונס של טורי

Gremshnit

New member
אז אולי הגיע הזמן שתוציאי אלבום שיריחנוכה../images/Emo140.gif

avivs

New member
יהיו עוד אמנים.

אלו פסטיבלים גדולים, של כמה ימים. מעין וודסטוק, רק... לא וודסטוק. את כתבת שלאלבום האחרון קוראים MG, ואני קראתי לו MWG. אז כתבתי שאיך שאת כתבת יותר הגיוני מאיך שאני כתבתי. ואחיה נפטר לפני שיצא הביקיפר, נראה לי בתאונת דרכים. השיר TOAST היה לכבודו, ואנשים רבים (חלקם שפויים יותר וחלקם פחות...) טוענים שזו לא הייתה מחווה מספקת. באלבום האחרון היא הקליטה עוד שיר מחווה, טוב בהרבה מהקודם. וכל המידע הזה נמצא בפורום הרשמי שלה, וגם באתרים כמו: http://undented.com/ פשוט צריך לחפור קצת

רעוּת

New member
בנוגע לירידה הסמויה שלך על שפיותי ../images/Emo46.gif

בנושא זה אני צודקת לגמרי. ואני גם יכולה להביא לך תעודות (פטידה) שיוכיחו זאת
.

אביב, תודה רבה על התשובה המפורטת ../images/Emo140.gif

איפה ראית שכתבתי MG? ולמה זה נשמע יותר הגיוני מאשר MWG? אני באמת צריכה לחפור יותר, פשוט קצת קשה לי לקרוא אנגלית, אבל זה אתגר טוב בשבילי
. פעם הייתי תותחית בזה, אבל הרבה שנים לא תרגלתי את זה וככה זה נראה היום
שוב תודה

avivs

New member
כן, נראה לי שכן.

גם ככה אני לא מבין חצי ממה שהיא אומרת בימים אלה.

למעלה