רגע של צחוק.

רגע של צחוק.

אתם יודעים שיש מישהו בשם עמיר פרץ שמתחפש לשר ביטחון ומה שהכי עצוב בזה שכולם מאמינים לו שהוא שר הביטחון?! מלאך המוות מגיע לבית של ליברמן הוא דופק בדלת ליברמן פותח והוא אומר לליברמן "בוא הינה", לאחר מכן ליברמן עם המבטא שלו אומר לו "אני עוד מעט מגיע", מלאך המוות מחכה וליברמן מגיע אליו עם נבוט ענק ומתחיל להחטיף למלאך המוות מכות לא נורמליות , מלאך המוות בוכה מכאבים ומסתלק משם, הוא עף לאלוהים ואומר לו, "למה שלחת אותי לליברמן הזה?! תראה מה הוא עשה לי!"... ואלוהי אומר למלאך המוות "תשמע נכון שלחתי אותך לליברמן ואני רואה מה שהוא עשה לך אבל אני רק מקווה שלא סיפרת לו מי שלח אותך אליו"... אורי גלר מכופף הכפיות עושה את הכשפים שלו בטלוויזיה ואנשים רבים צופים בוא בטלוויזיה ועכשיו הוא מראה איך הוא מכופף כפיות בטלוויזיה ואומר לקהל בבית שיבדקו אם לא מתכופפת להם כפית, טוב אצל טומי לפיד לא מתכופפת הכפית הריי הוא כל הזמן אוכל, ואצל משה קצב מתכופף....

עוד בדיחה עתיקה

אבו מאזן אומר לאולמרט יא`אהוד אנחנו מצטערים על הביגוע זה לא קשור לפתח שואל אולמרט על איזה פיגוע אתה מדבר? לא היה שום פיגוע אומר המחמוד אה אתה צודק טעינו בשעה... אגב אומרים שהסיפור אמיתי!

למעלה