רוגלה

idbp

New member
רוגלה

יש לי איזה רוגלה במחשב שהתקינה לי את התוכנה ultimate cleaner ועוד כל מיני דברים, וגם האקספלורר שלי לא פועל בגללה, מצאתי איזה מדריך להסרת רוגלות אבל הוא ממש לא עזר לי, אשמח מאוד אם תעזרו לי

lmmax

New member
לא רשמת פרטים על

מערכת הפעלה, תוכנות הגנה מותקנות (אמטיוירוס, אנטי-רוגלות, וכד), האם בוצעו סריקות, ממצאים וגם באיזה מדריך השתמשת. והערה: בתאריך 14.11 ביקשת כאן עזרה לגבי התולעת Stration : ניסינו לעזור לך, אך לא התייחסת ..

idbp

New member
תגובה

מערכת הפעלה XP אנטיוירוס NOD32 v2.5 אבל הוא אומר שהוא לא מעודכן.. לא יודע מה הבעיה אבל הוא מצא את הרוגלה ולא הצליח להסיר... והמדריך שהשתמשתי בו http://213.8.106.62/techsupport/spyware/main.html בקשר לתולעת stration האנטיוירוס הפסיק להתריע עליה כאילו נעלמה... בכל מקרה אני הולך לעשות את מה שאמרתם לי לגבי התולעת בימים הקרובים (לא היה לי זמן כל כך לעשות את זה...)

lmmax

New member
לגבי Ultimate Cleaner

נא להתחיל עם ההנחיות ממכתב זה. NOD32 v2.5 היא גירסה מיושנת. אתה צריך לפחות 2.7 . אם מדובר בגירסה פרוצה, כדאי להסיר ולעבור ל AVG או AntiVir , להם גירסאות חינמיות. ואם אתה מחזיק ברשיון וישנן בעיות בעדכון\שדרוג וכד - כדאי לפנות לתמיכה של ESET Israel .

למעלה