רוחות

mumi28

New member
רוחות

שלום, שמי חגית קרציון אני נשואה למריוס קרציון ויש לנו 3 ילדים מקסימים אנחנו גרים בשכירות מזה כבר 4 שנים בעיר קרית מלאכי ובכל השנים אנו חשים שאנו לא לבד מלבדנו אך זה מעולם לא הפריע עד לפני כמה ימים שמשהו או מישהו משך לי בשיער לשניה של זמן פעמיים בזמנים שונים ובאותה נקודה בבית השאלה שנשאלת היא האם רוח יכולה לגעת בי ושאני גם ירגיש את זה ככה כאילו אדם אנושי נגע בי? ואתמול הייתי אצל אמא שלי שהיא גם שכנה שלי כך שדמוי הבית הוא אותו הדבר מכל כיוון ובמקרה נעמדתי באותה נקודה של הבית ופתאום הרגשתי שמישהו שופך אלי מים על העורף הרגשתי שהראש שלי מלא מים ולא הייתי רטובה בכלל מה זה יכול להיות אני רדופה? תודה חגית

נראה כאילו מנסים להעביר אלייך מסר

האם לבית יש הסטוריה של מוות לא פתור או טבעי? משהו בטביעה? האם הבית שוכן על יסודות של בית קודם בו היה מוות לא טבעי או על יסודות של בית קברות חלילה טהרי את הבית, ביום שישי בצהרים שטפי את הבית עם מי ים ולפני כן שימי מלח בפינות החדר או הבית כולו, הדליקי קטורת ובקשי כי הבית ינוקה ויטוהר מכל אנרגיה שלילית ויתמלא באנרגיה חיובית, הדליקי נר ובקשי שמה שנמצא בבית יסתלק ויעזוב אותך בשקט, אם העניין ממשיך עדכני אותי ולפני הכל יש לבדוק את מזוזות הבית
לינוי

mumi28

New member
נראה לי

נראה לי פשוט שמנסים להעיר אותי כי אני מהעובדים האבודים של ויטה פרי גליל שיווק ובעיקבות השנה וחצי האחרון הייתי מהופנטת כתוצאה ממניה דיפרסיה וההריון האחרון לא שיפר אלא עשה גרוע יותר אבל ידוע לי שרוחות נמשכות לתינוקות ואני עם תינוק בן 4 חודשיים והעיניין פשוט מפחיד אותי לגבייהם הילדים ואני מייד טיפלתי בזה התקשרתי למשכיר שלי והוא אומר שאנחנו גרים בבית אמו אשר נפטרה לפני שנים והאזכרה שלה מתקרבת כעוד שבועיים והכל נראה הגיוני אז ביקשתי ממנו להדליק נר בשבילה באותו הרגע וגם אני עשיתי זאת ודיברתי אליה ומאז לא התרחש כלום אבל אני עם היד על הדופק אם זה ימשיך אחרי האזכרה שלה אז אני בהחלט יעשה את הדברים שהצעת ל. תודה רבה חגיתי

למעלה