רוכבות??? בעקבות התערבות קטנה

רוכבות??? בעקבות התערבות קטנה

בין 2 ממנהלי הפורום הראשי- התבקשתי לעשות משאל עם.... כמה רוכבות צופות לנו בפורום??? בנות בלבד מוזמנות לשרשר... תודה מראש...

רֶשֶף

New member
מיקי, אתה ../images/Emo151.gif אמיתי ../images/Emo6.gif

טיבם של "עציצים" ("עציץ" = צופה שקט בפורום. מעורב אך לא מתערב) שנוח להם בסטטוס הזה שלהם. אילו היו רוצים "לצעוד לפנים" ולחשוף את עצמם, היו עושים זאת מיוזמתם. בקיצור - אני סקפטי מאד לגבי הצלחת המשאל הזה שלך, אבל... אני עוקב בסקרנות ואהיה מופתע אם יצליחו להפתיע אותי
משל למה הדבר דומה? אני סקרן לדעת כמה סוכנים סמויים של המשטרה פעילים ברגע זה. אולי נעשה משאל? היי! סוכנים! קדימה לשרשר!

רשף, אני קוראת כאן קבוע

ולא כתבתי כאן יותר מ כ-5 הודעות לדעתי מהיום שהפורום עלה לאויר ועד היום. ומיקי, כמובן מתפקדת גם כאן...

shiri 80

New member
כולל את אלו שיכולות להשתין בעמידה?

לא יודעת , אישית הבטיחו לנו קודם ללמוד ווילי ואחכ אימון על כמה עצים , אבל זה טרם התקיים . אתה יכול לסמן אותי ליד הסקר שלך

EinatAr23

New member
../images/Emo68.gifגם פה !!!

ואתגר חדש, מי יצרף סוף סוף סמיילית עם שיער שחור ????

yahadas

New member
אני צופה גם../images/Emo68.gif

ומצטרפת לבקשתה של עינת בדבר גברת שחורת שיער...

בנות???? דווקא ההשערה שלי היתה

שכאן ב"טיולים יהיו יותר"!!! קדימה לשרשר... בינתיים בפורום הראשי עוקפים מימין...

IlanShacham

New member
לא בטוח כמה הן צופות בפורום

אבל בטיול ערד אילת היו לנו לא פחות מ 4 רוכבות! (27% מהמשתתפים)

Eyal Hershtik

New member
בגרעין השאנטי ....

יש לא פחות מ- 6 רוכבות קבועות : נוגה ,דניאלה, סיגל ,גילי ,גילי סגל ,שלי ולאחרונה גם הילה.

Dorthi

New member
מצטרפת לרשימה ../images/Emo19.gif../images/Emo24.gif

רוצה לציין שבטיולים שאיקי רהט מארגן מספר הרוכבות עולה....

hilamt

New member
הסוכנים הסמויים רוצים לדעת

על מה ההתערבות?, כדי לדעת אם להיחשף או לא.

רֶשֶף

New member
אז הפסדת ../images/Emo4.gif

אחרי קיזוז הצבעות כפולות כאן ובפורום הראשי, ניכוי במקור של מנהלות פורום בהווה ובדימוס, ניפוי בנות זוג של המעורבים בהתערבות, איסור השתתפות עובדי מגזין אופניים ובני משפחותיהם וניטרול של הרשטיק... בקושי גירדנו את ה-20. אבל הפסדת הפסד טכני בלבד - על הניר. אני מאמין, כמוך, שהן אכן נמצאות שם, מחכות ל"שעת כושר". רק צריך לדעת איך לגרום להן לבצבץ. נשים הן כמו עציץ - תטפח, תשקיע, תשקה ותראה איך הן פורחות.
(אוקיי אוקיי, אל תהרגו אותי... ואם כבר הורגים אותי, אז ברָכּוּת)

למעלה