רוכבת חדשה מחפשת עצות...

danielle einav

New member
רוכבת חדשה מחפשת עצות...

התחלתי לרכב כביש ואני מחפשת קבוצות רכיבה, מסלולים שווים וסתם עצות טובות להתחלה..... PLEASE HELP ME...... THANX!!!

איפה את גרה?

בהצלחה

tsvika2003

New member
השרון ותל-אביב

שלום לך, בעיקרון יש המון מסלולים באיזור שלך ובתפר בין השרון לתלאביב אני בכוונה עונה לך כי אני גם מחשיב את עצמי כחובבן יחסית בפעם הראשונה שרכבתי מהוד השרון לתלאביב זה נראה לי נצח היום אני רוכב מהבית שלי לבית של חברה שלי ברמת אביב בארבעים וחמש דקות השיפור נהדר אני אוהב את המהירות את המסלולים את ההפתעות והכי הכי את השיפור בכושר הגופני את תחושת ההשגיות והחיטוב המדהים. אוהב מאוד את המסלולים של פארק הירקון ואת הים בתלאביב עד יפו וגם את המסלול הקשה יותר לאורך הירקון לגבי מסלולים והצעות לרכיבה יחדיו ובמיוחד לשיפור כושר גופני וחיטוב ניתן ליצור קשר בפרטי

danielle einav

New member
דרך אגב.....

אני לא יכולה לרוץ (בעיות ברגליים.....) אז אני וחברה לאימונים (שרצה) מתכננות להתחרות בזוגות או שלשות, ככה שגם טראתלונים מעניינים אותי, וחוץ מזה מעניין אותי להיכנס חזק לתחום של מרוצי כביש. בקיצור- עצות יתקבלו בברכה לשני התחומים!!!! תודה!

d4z

New member
../images/Emo91.gifקבוצת רוכבות

ישנה קבוצת נשים שרוכבת באזור המרכז.נסי בפורום אופניים או לשלוח מסר להדס אדלר. בהצלחה.

אכן יש קבוצת רכיבה המיועדת לנשים

הקבוצה מתאמנת פעמיים בשבוע במקומות סגורים ללא מכוניות ופעם בשבוע עם כל הקבוצה התחרותית כולל רכבי ליווי. הקבוצה מתאימה לכל הרמות והמאמנים מרכיבים תוכנית אימונים אישיות לכל אחת לפי המטרות והיעדים שלה. כיף גדול את מוזמנת לפנות אלי לפרטים נוספים: 064-444468

danielle einav

New member
תודה רבה על כל העצות!

תודה לכל מי ששלח בינתיים עצות. זה עוזר מאוד!!!!!!

למעלה