רומניה 2009 ...

המסלול בפועל

ניתן לראות שהוא תואם למפת הדרכים. ניתן גם להבחין בקלות בהרים הגבוהים שעברתי. זמן הטיסה היה שעה ורבע, המהירות הממוצעת הייתה כ 135 קשר. היה נחמד לחזור לעסק לאחר העדרות כה ארוכה. מקווה להמשיך בזה עוד בזמן הקרוב...

המטוס שהביא אותי לשם במציאות ...

(מה ?!?!? סימולטרים זה לא מציאות ?!?!) פוקר 70 שהיה ממש ממש ממש כיף לטוס בו, היינו בטיסה רק שמונה אנשים, הרגישה טיסה פרטית.

והנה גברת גרב אדומה בקרפטים

אני קורא לה גרב אדמדמה
גם על רקע הקרפטים, ניתן לראות את הראות הנמוכה שגם נתקלתי בה בטיסה שלי. לא ניתן להתחמק מזה.. נשתמע!

גיל110

New member
רק אני או שחסר פה משהו?

איפה הגרב המסורתית שתמיד מצולמת בתמונות
תמונות יפות מאוד אגב

אתה מתבלבל ...

את הגרב תמיד צילם אחד הכותבים כאן בפורום, שיסלח לי אבל ברח לי שמו (בכל זאת עברו כמעט שנתיים) ...

גיל110

New member
אהההה, צודק ../images/Emo70.gif

באמת חיפשתי את הגרב אבל לא מצאתי
.

אדם וו10

New member
שאלה

מאיזה שדה תעופה המראת, כי אני רומני ממוצאי ואני גם רוצה לעשות "טיסת שורשים".

קודם כל - bună ziua

גם זה היה טיול שורשים (של האישה). כעיקרון רומניה היא לא ממש מדינת תעופה כללית, גם שם הצבא שולט ביד רמה ברמות שמזכירות את ישראל (עוד לא השתחררו מהמשטר הקומוניסטי ולמען האמת רק לאחרונה בוטל שם הגיוס חובה). לכן אין יותר מדיי שדות תעופה אזרחיים במציאות ובסימולטור (כ 20 במדינה לא קטנה פיזית כלל, כלומר עם צפיפות מאוד נמוכה). זאת לא הטיסה הראשונה שלי ברומניה אלא הראשונה שהעלתי לכאן, כעיקרון אני עושה את ה VFR טור שלהם ב IVAO, זה היה הלג התשיעי. אתה יכול לראות את כולם כאן - http://www.ivao.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=138 וללחוץ על ה Legs בצד שמאל.

קודם כל - bună ziua

גם זה היה טיול שורשים (של האישה). כעיקרון רומניה היא לא ממש מדינת תעופה כללית, גם שם הצבא שולט ביד רמה ברמות שמזכירות את ישראל (עוד לא השתחררו מהמשטר הקומוניסטי ולמען האמת רק לאחרונה בוטל שם הגיוס חובה). לכן אין יותר מדיי שדות תעופה אזרחיים במציאות ובסימולטור (כ 20 במדינה לא קטנה פיזית כלל, כלומר עם צפיפות מאוד נמוכה). זאת לא הטיסה הראשונה שלי ברומניה אלא הראשונה שהעלתי לכאן, כעיקרון אני עושה את ה VFR טור שלהם ב IVAO, זה היה הלג התשיעי. אתה יכול לראות את כולם כאן - http://www.ivao.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=138 וללחוץ על ה Legs בצד שמאל.

tcu6

New member
תודה על הטיול המענג. כרומני נהנתי לראות

את הנופים הללו. (עליתי בגיל 5, וב2004 חזרתי לטיול שורשים).

למעלה