רונים

MOVEREP24

New member
רונים

שלום, וברכה על הפורום החדש! אני מתעניין בתחום הרונים. איפה אני יכול לקרוא הסברים ומבוא על רונים, השימוש שלהם וכו'. היכן משיגים רונים? האם הרונים גם עונים על שאלות של כן/לא כמו בטארוט או שמדובר בשיטה אחרת? תודה

היי! ברוך הבא!

לגבי מקורות בתחום הרונים - אני יכולה להציע לך הרבה חומר, אבל באנגלית. בעברית - כמעט ואין. פה בפורום הצעיר, אפשר למצוא מעט חומר על כמה רונים, אבל אני תקווה שכמות החומר תלך ותתפח
ערכות רונים אני יודעת שניתן להשיג מפלסטיק או מקריסטלים ב"עולם הקסום", היה חבר פה שאמר שאפשר להשיג רונים בעולם הפיות בדיזנגוף סנטר ובחנות אחת בקריות, אפשר למצוא את ההודעה למטה בפורום. אני רוצה להדגיש - שלא מסובך להכין ערכת רונים - מעץ רך (כמו בלזה, של טיסנים), או מחימר (אפשר לקנות חימר שלא צריך לשרוף). לגבי כן/לא - זה מאוד מזכיר באמת את הטארוט במובן שהרונים יענו על השאלה שחשבת עליה בתשובה שביקשת מהם. אפשר בהחלט לקבל תשובות שכאלה מרונים, ובדומה לטארוט, אפשר גם לערוך פריסות מורכבות של עד בעצם כל הרונים כולם - 24 רונים. בפריסה שכזאת עשויה להיות משמעות לרונים שיצאו מוסתרים (זאת אומרת, על הגב), או כאלה שיצאו הפוך עם הראש למטה (לא כל הרונים יכולים בכלל להיות הפוכים, יש כאלה שנראים אותו דבר מכל צד, ויש לזה משמעות). זאת אומרת - העומק במשמעות בפריסה של רונים - לפי הזמן שבא לך להשקיע

MOVEREP24

New member
היי עומר

ראשית תודה. שנית, האם רונים משמשים לחיזוי ולאיזה רמות חיזוי? האם אין שום ספר מקיף בעברית שיצא על התחום הזה? מה הסיבה שדווקא תחום זה נדחק בניגוד לשאר התחומים כגון נומרולוגיה, אסטרולוגיה וכו'. תודה

רונים

כידוע, בעשורים האחרונים חלה התמרה רוחנית ואנשים נפתחים להרבה משמעויות בדרך האנרגטית. בכלל זה, גם הרונים תופסים תאוצה. בעצם, אני לא בטוחה. אני גיליתי את הרונים ונראה לי שהם בתנופה. הרונים שימשו ככלי לחיזוי וניבוי עד המאה ה - 20. האחרונים שהשתמשו ברונים היו הנאצים, לכן היתה רתיעה מהם אחרי מהחמת העולם השניה - בגלל שהנאצים הכניסו לתוך הרונים כל מני קישורים גזעניים שהיו, איך לאמר, לא לעניין. אבל, יש עדויות וממצאים ארכיאולוגיים (על קברים, מצבות, מטבעות, כנסיות, ומה-לא), שהרונים היו כלי נפוץ לחיזוי ומאגיה, מהמאה הראשונה לספירה ועד לציד המכשפות במאה ה - 17. רונים משמשים לחיזוי והשאלה "לאיזה רמות" לא ברורה לי. אין שום ספר מקיף שיצא בעברית בתחום - אבל אני בשלהי הכנת אחד. נו, עניתי? על הרוב?

MOVEREP24

New member
היי עומר

בוודאי שענית. וכמובן, שוב תודה. ואל תשכחי כמובן לעדכן כשהספר יהיה מוכן. אני מאמין שאין כמו ללמוד מההתחלה (למי שהתחום חדש לו) מתוך ספר מפורט בעברית. לשאלתי השנייה, חיזוי לאיזה רמות התכוונתי איזה סוגי פריסות עושים שם, כלומר איזה מין כלי חיזוי הם הרונים? על מה אני יכול לקבל תשובות ממנם? האם הפריסות הן לתקופות קצרות/ארוכות? מקווה שהבנת יקירתי. כל טוב, משה

Envenom

New member
חיזוי ברונות..

אינו שונה בהרבה מחיזוי בעזרת טארוט מבחינת התשובות שניתן לקבל. פריסה "בסיסית" ברונות מתבססת על ארבעה דברים: עבר, דרך, ותוצאה (שים לב: לא עתיד, אלא תוצאה). כמובן שאפשר לפתח את הפריסה הזאת ולהשתמש ביותר רונות לקבלת תשובות יותר מפורטות, ואפשר גם להשתמש בפחות רונות עד לרמה של תשובה של "כן" או "לא"

Envenom

New member
אני לא יודע לספור? ../images/Emo122.gif

שלושה דברים.. (הטעות נובעת משינוי שעשיתי בתשובה שלי ולא תיקנתי לגמרי, ולא מהעובדה שאני לא יודע לספור
)

פריסות של רונים

יש ים של סוגי פריסות של רונים. כמו כן, בגלל שמנסים להצמד למקורות - שהם לא ברורים לגמרי, יש חופש להתחבר לאינטואיציה ולהמציא לעצמך פריסות - בתנאי שאתה מחליט מראש מה החוקים (כדי ליידע את היישות האנרגטית שמזמנת עבורך את המידע), ומשתדל להצמד לאותם חוקים בכל פקיסה. התשובות שהרונים נותנים הן מאוד ארציות - עם זאת, משאירות הרבה מקום להתפתחות עצמית - וכרגיל, הבנת המסר ברמה שניתן להתחבר אליו, לפי רמת ההתפתחות הרוחנית של השואל, או של הפותח. אפשר להוציא כפיס אחד כששואלים שאלה ספציפית, אפשר להוציא שלושה, אפשר לזרוק את כל החפיסה ולהתייחס רק לאלה עם הפנים למעלה, או להתייחס אל אלה עם הפנים למטה כאילו שהם התת מודע. אם בוחרים לזרוק את כל החפיסה, אלה הקרובים למרכז ההטלה יהיו החשובים יותר לפענח ואלה שב"פריפריה" יהיו חיזוקים או נושאים פחות בוערים. יש שמאמינים שרון שיצא הפוך משנה את המשמעות שלו בתוך הפריסה - אבל שוב, זה עניין אינדיבידואלי. אין לזה התייחסויות במקורות, כי כמובן - קשה מאוד להפוך סלעים
מבטיחה לעדכן כשהספר יהיה מוכן - תודה

MOVEREP24

New member
עומר תודה

שאלה פשוטה: אין לי שום ידע ברונים. ממש כלום, טוב אולי לא ממש כלום אבל ממש מעט. מאיפה מתחילים? תודה

MOVEREP24

New member
איפה זה יהיה עומר ובאילו שעות?

אם זה לא מתנגש לי עם איזה קורס שאני עושה בכיף. מאיפה את אגב עומר?

ערב היכרות עם הרונים

בהדר עם - מצ"ב מפה. זה עשרים דקות מת"א, שני צמתים צפונה מבית ליד. ביום ד', ה - 25.5, בשעה 18:00. אני מכפר ידידיה. גם אותו אפשר לראות על המפה.

למעלה