רועד מפחד

רועד מפחד

בקיצור, התקשרתי לאימא לקבל אישור על כך שגם אם בחיים אני לא אמצא עבודה אני עדיין לא אהיה ברחוב, והיא ניצלה את ההזדמנות להפיל עליי איזה עניין מול העירייה. אני לא יודע אם זה עניין מסובך או פשוט, אני רק יודע שלא הבנתי כלום ממה שהיא אמרה כי המוח שלי היה בכלל מכוון על דברים אחרים. נאלצתי להחניק אמירת "אוף" כשהיא המשיכה לקשקש על העירייה כי זה היה מדליק אותה. מהבחינה הזאת כבר למדתי איך להתמודד.
מה שהורג אותי הוא שבכל פעם שאני חושב שסיימתי להתבגר, אני שוב מגלה שאני לא יודע איך להתמודד עם עניינים של עולם המבוגרים. מה שרציתי לשאול אותה הוא לא מה שנכתב קודם, אלא יותר שלא יקרה מצב שיבואו אנשים לזרוק אותי מהבית רק כי שכחתי איזה חוב קטן לעירייה ובינתיים הוא גדל. רק לא ידעתי איך לנסח את זה, אז השתמשתי בדוגמא של אחד שנתן למישהו אחר לנהל לו את הכסף, והאיש היה נוכל שהפך אותו להומלס.
שמישהו ירגיע לי את הפחד הזה!

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי המיזנתרופ

כל חוב אפשר להגיע איתו להסדר וזאת מפי אחת שלא ידעה כלום בכל העינינים הללו.
לא זורקים כל כך בקלות על חוב ואפשר לסדר אותו לפני הכל.
מי משלם עכשיו את החוב אם מותר לשאול?

קודם כל, סליחה

משום מה לא קיבלתי מייל על התגובה שלך.
בכל מקרה, היום ניסיתי להתקשר לעירייה, ומסתבר שהם בחופש עד יום חמישי. מה שאימא אמרה, אם אני מנסה לשחזר, הוא שהתשלום על מאי עד אוגוסט יגיע ממנה, ואחר כך תהיה הוראת קבע כדי למנוע מקרים כאלה. אז יישאר רק דבר מוזר אחד: מישהו או משהו שלח הודעה לבעלים הקודם של הדירה, כאילו החוב הוא שלו, והוא הזכיר שם גם את המילה "מים", שאני לא זוכר מתי נתקלתי בה קודם.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

מים בדרך כלל אמורים להיות שיכים לתאגיד אחר.
אבל אם במילא החוזה והחשבונות עברו אליכם אז לפעמים זאת סתם טעות ששולחים לבעל בית הקודם.

למעלה