רוצה להגיד תודה לכולכם !

רוצה להגיד תודה לכולכם !../images/Emo140.gif

שלום לכולם, נכנסתי לכאן היום לראשונה ונדהמת מהכל מכולם רציתי להגיד לכם שאני רואה את את התמונות, וקוראת את המחמאות שאתם נותנים ומוקסמת מכל אחד ואחד מכם! תודה לכם בזכותכם אני כאן!
לילה טוב לכולם
שלכם, אוהבת.. נינט טייב (אקפוץ לבקר מדי פעם
)

איזה קטע, שירי ונינט כותבות בפורום

של תפוז. ממש לא להאמין, ובדיוק שתיהן ביחד. ממש..מדהים.

נ-י-נ-ט....

נינט אני חולה עלייך ועל הקול המדהים שלךךךךךךךךך שתמשיך לעשות לכולנו טוב על הלב ואל תפסיקי לחייך אלוהים נתן לך מתנה ותנצלי אותה עד הסוף שלך תמיד שירן.

לוריי

New member
אל תגידו לי שאתם חושבים שזה באמת

הן.. ברור לכם שזה לא.. לא?

r o n i1

New member
אין מצב שזאת היא..

יש לה מיליון דברים על הראש.לא נראה לי שיש לה זמן בכלל להכנס.. לא כרגע בכל אופן

double O S

New member
תעשו לי טובה....../images/Emo96.gif

אין סיכוי שזאת היא
וב-מ-ק-ר-ה גם שירי מימון נכנסה
אוי
איזו מקריות יפה
ומה זה אמור להיות :בזכותכם אני כאן"
בזכותנו היא גילתה את

double O S

New member
עוד משהו../images/Emo96.gif

לא נראה לי שלנינט יש זמן להיות ערה השלוש בלילה.......

שמחתי לכתוב כאן וחבל לי מאוד../images/Emo39.gif

אני מבינה את ההסתייגות שלכם, ונכון אני מאוד עסוקה אני כנראה לא אחזור לכתוב כאן בזמן הקרוב אני באמת אהיה עמוסה אבל עשיתי אתנחתא רציתי לראות מה קורה עם אנשים, בחדשות עם כולם אז נכנסתי לאנטרנט, ובאמת התכוונתי למה שאמרתי, ואם לא הייתי מובנת התכוונתי לזה שבזכות האהבה שלכם והתמיכה הגשמתי את חלומי וזאת מתנה גדולה וכך למעשה נתנה לי הזכות לכתוב אליכם ולהחזיר תודה. ושוב המון המון תודה

double O S

New member
זה ממש חשוד כל העניין....../images/Emo4.gif../images/Emo96.gif

אני רוצה הוכחה שאת נינט טייב
ואם זאת כן את, את יכולה להבין למה קשה לנו להאמין.......

נינטטטטטט כנסי אם את באההה!!

נינט אני חולה עלייך ועל הקול המדהים שלךךךךךךךךך שתמשיך לעשות לכולנו טוב על הלב ואל תפסיקי לחייך אלוהים נתן לך מתנה ותנצלי אותה עד הסוף שלך תמיד שירן.

בפעם הבאה.

שתנסו לעבוד על אנשים. אל תהיו פתטים.. אלא אם כן זו באמת היא. ואז זה. פאדיחה קטנה בואו נאמר

נינט טייב?

נינט טייב? פו ? לא יכול להיות... אנשים עם אתם עובדים עלי אז שתדעו לכם שזה לא מצחיק כי אני עומדת לקבל התמוטטות עצבים. ונינט- אם זו את- מתה עליך!!!

e l a n i a

New member
באתי לעזרה!

היי לכולם...נכנסתי לפה בפעם הראשונה וישר ראיתי את הויכוח הזה אם אלה הן או לא והחלטתי לנסות לעזור לכם לגלות! אני לא יודעת אם זאת שירי מימון או לא אבל מה שאני יודעת זה שאני מקריית גת כמו נינט ואם את זאת נינט יש לי שאלה אליך:מה שם התיכון שלמדת בו??! אם תעני על השאלה כל הכבוד אז את זו אכן היא אבל אם לא...טוב זה די ברור לענות או לא זאת כבר הבחירה שלך!

m G m

New member
אם זאת באמת נינט........./images/Emo26.gif

אני סוגדת לה

למעלה