רוצה לשפוך קצת את הלב....(ארוך)

רוצה לשפוך קצת את הלב....(ארוך)

נורא בא לי הריון תקין..... אחרי שני הריונות עם צירים מוקדמים ולידת פג,99.9% שההריונות שלי נועדו להיות תמיד כאלה. אם משהו היה מבטיח לי הריון בן 38-42 שבועות,ובסיומו לידה של תינוק שבא איתי הביתה אחרי יומיים,הייתי כבר עכשיו מתחילה לנסות.... מבחינת בעלי סגרנו את ה"בסטה",הוא לא מוכן להתמודד נפשית עם עוד שמירת הריון,ועוד פג. אני הייתי רוצה עוד ילד,אבל בחשיבה "קרה" נראה לי שבאמת הייתי צריכה "לרדת" מהרעיון...גם אם לא,אז מדובר על עוד 5-6 שנים,מה שאומר גיל 37-8 ושוב המחשבות רצות לי,בשני ההריונות שלי,לא עשינו מי שפיר,גם בגלל שכל הבדיקות היו תקינות,אבל בעיקר בגלל שיש לי "רחם עצבנית" שמייצרת צירים שמובילים ללידה מוקדמת,בגיל 37/8 זה נראה לי כבר קצת חסר אחריות לא לעשות מי שפיר,מצד שני זה אולי כרטיס לאיבוד ההריון... נכון שזה לא רלוונטי כרגע,אבל זה בהחלט מעסיק את מחשבותי... אוף ותודה למי שהגיעה עד הלום.

מעיןבר

New member
../images/Emo24.gif לויודעת מה לאמר...

אני כ"כ מבינה אותך ואת הרצון לחוות הריון תקין וכמובן לילד נוסף ומצד שני מאוד מבינה את הקושי של בעלך. הדבר היחיד שעולה לי כרגע הוא שאתם צריכים לתת לעצמכם עוד קצת זמן וללהב הזדמנות לגדול קצת לפני שאתם מקבלים החלטות כ"כ חשובות לגבי עתידכם כהורים. תתרכזי בזה ובשני הילדים שלכם, תני לפצעים להגליד קצת ואז תוכלי לחשוב הלאה. מי יודע? עם כל ההתקדמויות שיש כל הזמן בתחום אולי יהיו קצת פתרונות יותר טובים עבורכם שיאפשרו הריון שלם בעתיד.

yaelia

New member
כבר עוד אחד ../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

עכשיו ברצינות. מה שמעין אמרה נכון, תני קצת זמן לנפש לגוף. אולי בעוד כמה שנים תאזרו כוחות לנסות עוד אחד/ת, הרי השניים שיש
מוצלחים במיוחד. לא רוצה להישמע קשה, אבל אולי יש דברים שלא נועדו לקרות, וגם איתם כדאי ללמוד להתמודד ולהיות שמחה בניפלאות שכן קרו ויקרו. שולחת
אני חושבת שאת מאוד אמיצה שעמדת בשני ההריונות שלך ובשתי הלידות שלך.

../images/Emo9.gif

הרגש מתנגש לי בשכל....למרות ההריונות המחורבנים,אני אוהבת להיות בהריון,מין סטיה כזו

האמת גם אני אוהבת להיות בהריון

אבל אצלי באמת הריונות טובים בסה"כ. אני באמת לא יודעת מה להגיד לך, הלוואי והיו פתרונות קסם להריונות שלך. אני גם חושבת שתתני לזמן לעשות את שלו ואולי בעלך יתרצה בקרוב

ציף שלי

New member
ת'אמת גם אני אהבתי את ההריון אבל...

לא כדאי לחכות קצת בין ילד לילד? מה ההפרש בין איתן ללהב?

שלוש ורבע שנים

רגע,רגע,עוד לא שמתי לב שמישהו מבטיח לי הריון ארוך בלי צירים,וילד בלי פגיה....

דפנה מי

New member
אני מוכנה להבטיח לך../images/Emo57.gif../images/Emo3.gif

אבל אם זה לא יתקיים
-סתם לטעת בך תקוות שווא ולסכן את חייך ו/או אולי את חיי העובר ואז איך תחיה אם אובדן חס ושלום והאכזבה.... תעצרי קצת ותנסי להנות מחייך עכשיו! אולי עם השנים גם בעלך המקסים "ישכח" את חוויות הלידה שלך כמו שאנחנו אמורות לשכוח אותן ומן הסתם מביאות עוד ילדים לעולם... חוץ מזה, גיל 37/8 זה עדיין צעיר ונפלא
, בפרט לילד שלישי
מקווה שמשאלותיך יתגשמו ושמי שצריך ידאג לקיים-בין אם יהיה נס או משהו 'על-טבעי' או שדוקא משהו ביולוגי-מדעי... ולפחות בינתיים תתענגי על הגוזלים שיש לך

דפנה מי

New member
אני מוכנה להבטיח לך../images/Emo57.gif../images/Emo3.gif

אבל אם זה לא יתקיים
-סתם לטעת בך תקוות שווא ולסכן את חייך ו/או אולי את חיי העובר ואז איך תחיה אם אובדן חס ושלום והאכזבה.... תעצרי קצת ותנסי להנות מחייך עכשיו! אולי עם השנים גם בעלך המקסים "ישכח" את חוויות הלידה שלך כמו שאנחנו אמורות לשכוח אותן ומן הסתם מביאות עוד ילדים לעולם... חוץ מזה, גיל 37/8 זה עדיין צעיר ונפלא
, בפרט לילד שלישי
מקווה שמשאלותיך יתגשמו ושמי שצריך ידאג לקיים-בין אם יהיה נס או משהו 'על-טבעי' או שדוקא משהו ביולוגי-מדעי... ולפחות בינתיים תתענגי על הגוזלים שיש לך|כן

ציף שלי

New member
אם בשני ההריונות היו לך צירים

מוקדמים - זה אומר שגם בשאר ההריונות כך יהיה?

Arfilit

New member
אהובתי שלי

באמת מטריד. לא יודעת איך אפשר להחליט. בכל מקרה - מאחר שבטוח אתם לא חושבים על מחר - שווה לנסות להניח לזה. אולי עם הזמן התשובות יבואו לבד. הרצונות ישתנו - אולי שלך ואולי שלו. עוד מוקדם להתלבט - לא?!

dorlim

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

מבינה מאד את הרצון להיות שוב בהריון, אפילו שאצלי מדובר בילדה שהיא חצי מגילו של להב. גם אני אוהבת להיות בהריון ועכשיו כשכל החברות שלי בהריון ... ממש ממש בא לי, אבל לא
והתייחסות עניינית לדילמה - אני גם חושבת שתני לעצמך (וללהב) עוד קצת זמן ואז תבדקי שוב ביחד עם החצי השני איפה עומדים הדברים. חבל להתלבט עכשיו ...

ילדונט

New member
מצטרפת לדעת רבות וטובות

ונדמה לי שכבר אמרתי לך פעם, חכי קצת, ותחליטי כשלהב יגדל. את כולה בת 32, יש זמן. במקרה הכי גרוע, אם אתם רוצים ילד והריון לא בא בחשבון, אולי תשקלו אימוץ?

nubi

New member
../images/Emo3.gif תגידו, השתגעתן?!

אוהבות הריון? סתאאאאם.. מצטרפת לחברותי-חכו קצת. את עוד תשני את דעתך כמה פעמים וכנ"ל בעלך. חוץ מזה, בגיל 38 ילד שלישי-לדעתי זה אידאלי. יש כבר הרבה יותר סבלנות, המון נסיון וזה פשוט "צעצוע" קטן. לגבי הבטחה להריון תקין-אני מקווה ומחזיקה לך אצבעות!

lulyK

New member
../images/Emo24.gif

לא יודעת מה להגיד..... המשפט הזה שלך "בא לי הריון תקין" מהדהד לי בראש עוד מאתמול. יכולה להבין למה ואיך זה משתלט על המחשבות

למעלה