רוצה לשתף אתכם במשהו קשה שעברתי בתקופה

r o s e b u d

New member
רוצה לשתף אתכם במשהו קשה שעברתי בתקופה

האחרונה ואיך העבודה עזרה לי ועוזרת לי בכל רגע. במאי השנה גילתי שאני בהריון. לאחר חודשים וחצי הפלתי את העובר. בספטמבר שוב גיליתי שאני בהריון. הכל נראה היה תקין הפעם וכבר חיכיתי בכליון עינים לאולטרסאונד שיבשר לי על הדופק של העובר. אבל, זה לא קרה. בשבוע 7 לא ראו עובר. בשבוע 9 התחלתי לדמם. הגעתי לבי"ח ושם פתאום נראה עובר, קטן ואמיץ עם דופק איטי. אני לא יכולה לתאר לכם את השוק וסערת הרגשות שעברה עלי. כבר הייתי מוכנה לגרידה ופתאום יש דופק . אבל 5 שעות אחרי הדופק נעלם והדימום גבר. יומים אחרי, עברתי ניתוח חירום להפסקת ההריון בצורה כירורגית. תרגול העבודה לא היה בראש מעיני באותם ימים בכלל. הכל כאב מאוד והסבל היה בלתי יאומן אולם, כנראה שה"עבודה" היא כבר חלק ממני, זורמת בעורקים שלי והיא לא עזבה אותי לאף רגע. כל המשפטים הנהדרים " למה זה מגיע לי" " מה עשיתי רע" " אני לא בסדר" "גופי בוגד בי" "גופי הורג את העוברים שלי" "אני פגומה" " אני לא צריכה להיות אמא" ויש לי עוד פנינים..... כולם נחקרו. מחשבה אחת אחרי השניה . ביום ראשון לפני שבועים חזרתי הביתה שבורה ומותשת וביום רביעי שאחריו הייתי אישה חופשיה . חופשיה ממחשבות שגרמו לי סבל יותר גדול מהכאבים הפיזים שעברתי ומאמינה שבאמת היקום ידידותי והכל נעשה לטובתי ולמעני. מאמינה בכל ליבי ונשמתי כי גופי לא בוגד בי אלא שומר עלי ויודע את עבודתו. מאמינה שמי שפגום הן המחשבות שעושות עבודה נהדרת בלכרסם בי , אם רק לא אחקור אותן. וכן, אני בוחרת האם לתת להן להשאר או לשחרר אותן ממני ואני בוחרת איך לקבל את הדברים - אני בחרתי לאהוב את מה שיש. תרגול העבודה דורש אולי הרבה אומץ אבל מנסיוני האישי תמיד מביא לשלווה, הופך את החיים לפשוטים הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים שהם. תודה על ההקשבה

"כנרת השבורה"../images/Emo7.gif

יקירה מחשבה יוצרת מציאות כי מחשבה היא תדר אנרגטי ומחשבה הופכת למילה שהופכת למעשה שהופך למציאות מה העניין עם השם שבחרת? אני אשמח לשמוע טל

תשובה

הניק שלי נוצר בנקודה מסוימת בזמן, ויוחלף בזמן המתאים (אחרי שאני אסיים להחליף את המחשבות שלי). הייתי שמחה להתקבל כמו שאני ללא הערות, ומה שיפה בשברים זה שניתן לאחותם

תודה../images/Emo140.gif

אהובה אני מושיטה יד מחבקת לתרגול אם תבחרי העבודה מלמדת אותי בכל יום כמה כאב נוצר ממחשבה מחשבה היא רק "סיפור" יש לקייטי שאלה "מי תהיי/ה בלי הסיפור שלך?" גיליתי לאורך התהליך כמה "הסיפור" גורם לי כאב, מרחיק אותי מעצמי ומאנשים אחרים עד שלמדתי לחקור כל מחשבה שגורמת לי סבל אם תרצי לחקור מחשבות כלשהן אני פה בעבורך ואם לא אני פה בעבורך תודה יקירה טל

טלי יקירה- ../images/Emo24.gif

אהובה אחרי השיחה והתרגול שלנו אני תוהה אם יש לי עוד מה להגיד... אז רק שאני מעריכה מאוד את האומץ שלך והאופן שבכל פעם מחדש את בוחרת בחופש פנימי משוחרר מסבל ורואה את אינספור המתנות שנמצאות בכל רגע ורגע בכל חוויה באשר היא. הכל בזמן שלו. והכל בא בדיוק ברגע שנועד לו מלכתחילה. וכמו שכבר כתבתי את בעבורי תלמידה שהיא מורה. חיבוק אוהב מהלב טל

r o s e b u d

New member
תמיד יש לי עוד מה לומר.....

לאחר השיחה שלנו ומליון ליינרים שקבלתי ממך ( אף אבן לא נשארת במקומה איתך
) גיליתי שתמיד יש עוד כמה פירורים לבדיקה. אז אני מודה לך עליהם, קודם כל. דברנו על חרדת הנטישה שעלתה בשיחה - וואו!!! לא יכולתי להאמין שאחרי כל החקירות והתהליכים עדין יש בי שרידים כאלו - אז חזרתי לחקור את הנושא הזה. הליינר הוא : אני מפחדת שאשאר לבד.

למעלה