רוצה לשתף - בעיות עם אמא

• פותח הנושא nubi
  • פורסם בתאריך
מותר לי להגיד משהו?

אמא שלי גרה במרחק 8 שעות טיסה ממני. אמא של בעלי יותר רחוק - 12 שעות טיסה. הלואי ובכלל היתה לי האופציה של להזמין אותן לשמור על הבנות שלי כשאני נאלצת לעשות משהו אחר. אין מה לעשות - כשצריך ללמוד להסתדר בלי טובות שכאלה, אז לומדים להסתדר מצויין. יש לי בעל לשמחתי, וגם הוא שותף בטיפול בילדות. אז מתחלקים כשאפשר. כשאי אפשר אז יש בייביסיטר. ככה זה כשגרים רחוק. תראי, אני ממש לא מזלזלת במה שאת מרגישה כלפי אמך ובמערכת היחסים שביניכן. ואני מסכימה איתך שהיא בהחלט יכלה לבוא ולעזור. פשוט, אם את יודעת שהיא כזו, אל תסמכי עליה יותר. תנסי למצוא בייביסיטר שאת סומכת עליה, שתוכלי להזמין במקום אמא למקרים שכאלה. אם זה בסה"כ שעה אז גם לא מדובר על הוצאה כספית גדולה.

והשני גרוש שלי...

אני פשוט לא הייתי משתמשת בשירותיה של אימך. הייתי נעזרת בכולם חוץ ממנה (חברות שכנות ביביסיטר וכו') ולא הייתה מזיקה שיחה נעימה על כוס קפה לתאם עמדות... אני הייתי יוצאת מנקודת ההנחה שאמא לא חייבת לי שום דבר והטיפול בנכדה הוא זכות ולא חובה. לא רוצה לטפל בשי- לא צריך, אני אמצא פתרון אחר... עוד עיצה, אני והאיש גרים הרחק הרחק מההורים. (ההורים שלי מתנחלים בגוש קטיף וההורים של האיש בנתניה) אז ישבתי עם כמה חברות-שכנות ובקשתי שמות של ביביסיטריות מהשכונה יצאתי עם 15 שמות בערך של סטודנטיות (לא רציתי בנות בכיתה ט-י) כשאני משאירה את שירה עם ביביסיטר אני רגועה ושקטה, בד"כ אני יודעת במי מדובר, בדקתי המלצות ואני יוצאת גם בהתראות יחסית קצרות (לפעמים בהתראה של שעה) ממליצה בחום.

למעלה