רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים

רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים

הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הצעקה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע. עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר – הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם. ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשישה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח בפברואר בירושלים. אם אתם רוצים להתנדב – אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר או במייל. תודה, צוות סה"ר

Oyster Girl

New member
אף אחד מהפורום שלי לא רוצה להתנדב? ../images/Emo54.gif

סוציומטים!!!!!!!!

זה לא עניין של סוציומטים

אנחנו פשוט תומכים במספיק אנשים גם ככה. ללכת ולחפש זרים ולעזור להם עם הצרות שלהם זה כבר יותר מדי, לכולנו יש דברים אחרים בחיים, אנשים אחרים, גם את עצמנו את מתכוונת להתנדב לזה?

Ronushnush

New member
אני מניחה ש...

יציבות נפשית זה תנאי נדרש אז לא

אוי למי שייפול על שתיכן, בקיצור ../images/Emo6.gif

למעשה, או על כל אחד מפה, כולל אני. יאללה, נקים קבוצת תמיכה? קוראים לי נעם, וגם אני שומע חמי

אורי נה

New member
וואלה?

טוב, נו, בואו קבוצת תמיכה. אבל אני מעדיפה להשאיר *כמה* אנשים מסוימים מחוץ אליה

נטע, נחמד לראות שהצטרפת

מנס, את הולכת להצעיד לפה את כל החברות שלך לפורום? תראו, ואני באמת מנסה להתנסח בעדינות-בואו נשאיר את זה מחוץ לפורום. הבנתי שנפגעתן, זה לא באמת מעניין אותי. אתן יכולות להכנס לפה בהמוניכן ולהגיב תגובות ארסיות על משהו שהיה לפני כמה חודשים טובים, או לעבור הלאה בחיים. בכל מקרה, תשתדלו לא לערב את הפורום בזה. אגב, דנה, זו הסיבה שהגבתי לך במסר. חבל שבחרת להגיב בילדותיות כזו. נטע, טוב לשמוע ממך, גם אני מתגעגע

Oyster Girl

New member
אז ככה ../images/Emo54.gif

ברוכה הבאה לפורום. בעת כניסתך אליו, עלייך לקבל את החוקים שלו. עכשיו את בטח תוהה איפה הם כתובים... אז בואי אני אקל עלייך. הם לא. הם פשוט הגיונים ומעידים על טיפה בגרות ואיפוק. מהתגובות של שלושתיכם אני מבינה שיש פה איזה משהו מתחת לפני השטח אז אני מאד מבקשת שאת הבעיות שלך עם נעם, תפתרי בשיחה אחרת. כנ"ל נעם, את הבעיות שלך עם שתי הנערות, תפתור במסרים או בטלפון [כמו שהבנתי שעשית או לפחות ניסית]. אמנם מאד משמח אותי שיש ריבים בפורום כי זה סימן חיים וזה אומר שכן יש פה אנשים [!] אבל אני לא מוכנה שאף אחד מהאנשים בפורום הזה יפגע, אפילו לא שריטה קטנה. מקווה שזה ברור לכל הצדדים...בכל אופן את כל ההסגות יש להפנות אליי למסרים.

למעלה