רוצים להיות מבקרי ספרות??

גמני רוצה!

גם ככה עכשיו אני לא יכול לישון בלילות, אז עדיף שאני אנצל את הזמן הזה כמה שיותר, לא?

נאבקתי אתמול באיזה פילה

(הבשר, לא החיה!
) והוא פגע בי בפציעת קרב ישנה בשן הבינה. עד שיצא לי להגיע לרופא שיניים יקח זמן, אז בלילות אני לא ישן... אז למה לא לנצל את הזמן כמו שצריך?

אני מעדיף לסבול מכאבים

מאשר לשתות את האיכסה הזה. אין ספק שזה עוזר, אבל הטעם, אוי הטעם! אם כבר, אופטלגין להזרקה

ואז במקום לשתות קצת מגעיל

מרוכז, שותים הרבה מגעיל מדולל. בסוף נכנעתי וקניתי - אבל אני שותה אותו מרוכז. יותר מהיר, פחות כואב.

אני אצטרך לדלל בבקבוק

כדי שזה יתחיל להשפיע, אני צריך כ-3 מ"ל... אבל בכל מקרה, תודה על העצה, כי בסופו של דבר כן השתמשתי בה וזה עוזר

דנטל

New member
בשביל מכות הייתי הולכת על משחות מאלחשות

היתה לי שן בינה שהרגה אותי מכאבים ומכיוון שתורים היו רק בימי חמישי, אבל היום החשוב אצלי בעבודה היה יום חמישי ובנוסף גם היה אירוח של משפחת תאקט בפורום שלי ביום חמישי שנדחה ליום חמישי שאחריו, סחבתי את הכאבים האלה במשך חודש וחצי. האופטלגין הנוזלי היה חברי הטוב ביותר באותו זמן וזה בעצתה של הפקידה מקופת החולים שהבינה שיקח לי זמן עד שאגיע לעקירה. לגבי מכות. נדמה לי שקודם כל צריך להציע לך לנוס על נפשך לפני המכות. אם אין ברירה - הכן מבעוד מועד משחות (נגיד, משחה סינית), רטיות קרות וכד'. לא שבזה יש לי נסיון - אני מהמחטיפים ולא מהחוטפים
.

בתקווה אני גם אחטיף ../images/Emo3.gif

אני אנסה לזכור את זה עד מחרתיים, ואם אחרי המכות אני עוד אזכור איך קוראים לי, אני אלך לרכוש לעצמי...

Purple Mushroom

New member
עקרו לי את כל שיני הבינה פעם(8),פינת הבריאות

בפורום...
. ובחודש הראשון שלי בצ'אט של תפוז, דצמבר 2000, הציעו לי בתור תרופה למחלות, וודקה, אז קניתי בקבוק. עכשיו, 7 שנים ו-5,4 חודשים אחרי, יש לי יומיים כבר וגם עכשיו,כאבי בטן חזקים. האם אקמול לא נוזלי, יכול לעזור?

דנטל

New member
בדרך כלל, ממליצים על ערק

ההמלצה היא על אופטלגין נוזלי משום שהוא יותר חזק ויותר מהיר. לא יודעת עד כמה אקמול לא נוזלי עוזר לכאבי שיניים שנחשבים לכאבים מסף גבוה.

TheWhiteTigris

New member
לפני שאענה -

יש אפשרות לבחור לפני כן ז'אנרים? לא הייתי לדוגמה רוצה לקבל ספר שירה, רומן, או משהו כזה שאני ממש לא מחובר אליו...

טל לוין

New member
מממ - בוודאי

באופן עקרוני אני עכשיו אוספת את השמות של כולם ואז אפנה לכל אחד באופן אישי במסרים - אשאל על העדפות בקריאה וכן הלאה. טל

TheWhiteTigris

New member
ועוד שאלה קטנה...

בהנחה שאתם אלה ששולחים לנו את הספרים: האם יובטח לנו בוודאות שהמידע עלינו ישמר בסודיות ולא יועבר לצד שלישי כלשהו? (ואני מתכוון להתחייבות בכתב, לא בע"פ)

למעלה