רוצים להשתתף בפרוייקט ואין לכם מצלמה ?

natiad

New member
רוצים להשתתף בפרוייקט ואין לכם מצלמה ?

מי שרוצה להצטלם לפרוייקט ואין לו מצלמה מוזמן לפנות אלינו למייל הבא - ואנחנו נשתדל לבוא ולצלם. [email protected] או שתשלו לי מסר אישי כאן במערכת...

אנואל

New member
גדולים

גדול, נתי ! קובי בא אלי היום וצילם משך כשעה וחצי ויותר מה שאומר שהיה מה לצלם בצלם אלוהים-חיים לשמוע ולהשמיע לשאול ולהשיב רוח חיים בעינינו ובאוזנינו בקיצור - חוויה אדירה ומעשירה ! רוחנית, כן...בדיוק אשתי שתחיה שואלת אותי שלאה מצחיקה: כמה זה עלה לך .אצלה אין משהו בחינם.ההה יהיהיה
* היא אומרת דברי כפירה הכפיר הזאת לאשת הכפיר...
)))))))))))))))))))))))))) ישראל כם אנואל כם כולנואל כם ה.מ. האזרח שלכם 050-7706022 * נראה לי שזה היה הדדי...אם איני טועה...ההה...
)))))))))))))

אנואל

New member
ועוד גר זאב עם כבש והפער

כן, לגבי השאלה הטבעית על טבעו של הזאב לטרוף את מאכלו הכבש ועוד כפי שתורת האבולוציה מלמדת אותנו ומשפיעה עלינו לרעה בהצדיקה את הטרוף שטורפים אנו החזקים שבנו את החלשים שבנו: על זה נאמר וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ וזה בהמשך למה שכן אמרתי לקובי בסרטון בצילום: המצב הנבואי האלוהי הזה הוא שלמרות שיש כוח לזאב לטרוף הכבש - הוא ל א יטרוף אותה. למרות שיש בכוח המשפחות הבודדות השולטות במדינה ובמשאביה ובאוצר ובטמיון ליצור את הפער החברתי כלכלי המעוות והבלתי מוצדק שאכן יצרו עכשיו בכוחן שבידיהן - במצב האלוהי האידילי - הן תתאפקנה ולא יפערו פער שכזה. זה הכל. ה.מ. האזרח וזרח האזרח ובא השַמש ושימש את עצמנו באמת ובלי לפגוע בזולת

למעלה