רוצים לראות הילות?

• פותח הנושא mag
  • פורסם בתאריך

mag

New member
רוצים לראות הילות?

על מנת לראות הילות לפחות ברמה הבסיסית ביותר כמעט כל אדם יכול להצליח יש להחזיק את כפות הידיים פרושות לפני העיניים כאשר הינן נוגעות מחוברות קלות בקצות האצבעות וכל זאת במרחק של כעשרים סנטימטרים בערך גב הידיים כלפי חוץ יש להביט בנקודת המפגש אך המבט אינו ממוקד כלומר יש להסתכל רחוק מעבר לקצות האצבעות מול רקע לבן קיר חשוף לאט לאט יש להרחיק את הידים ואז תבחינו בהילה לבנה שקופה העוטפת את קצות האצבעות וככל שתפרידו את הידיים לצדדים באטיות תבחינו שהילת האצבעות מתארכת ומחוברת במקום שהיו האצבעות קודם לכן על מנת להתקדם הלאה יש לתרגל ראיית צבעים משלימים\מנוגדים מביטים על אחד מצבעי היסוד אדום כחול או צהוב מסיטים את המבט לקיר לבן חשוף ואז רואים את הצבע המשלים לאלו שאינםיודעים להלן הסבר כאשר מתבוננים בצבע כל שהוא במקרה שלנו נבחר אדום לאחר כדקה לערך נפנה את מבטינו אל הקיר נראה את הצבעים הנותרים צהוב וכחול אשר יתחברו לא נראה את הפעולה אך נראה צבע נו ניחשתם ירוק שהוא המשלים של האדום את השאר נסו לבד בהצלחה

marmar

New member
תגובה ל``רוצים לראות הילות``?

אני כבר רואה הילות מאז שהייתי קטנה. אבל אני לא רואה צבע. בנתיים אני לומדת מאיזה ספר ואני מתחילה לראות צבעים. אגב הוא פועל בואתה שיטה שהזכרת. מעיין

למעלה