רוצים שינוי

Ziki

New member
"מקיץ אל החלום" בהופעה בקמלוט ת"א

בהופעה שתתקיים הערב, מוצ"ש, 11.10.03 במועדון הקמלוט בתל אביב בשעה 21:30 יבצע ברוך פרידלנד ("תופעת דופלר") בין השאר את השיר הנ"ל אותו כתב והלחין, שהתפרסם בביצועיהן של גלי עטרי ונינט טייב, שירים נוספים שכתב לאמנים אחרים (כמו "דניאל" לדורון מזר), וכמובן את מיטב שירי "תופעת דופלר" משלושת האלבומים, כולל "ליפול על גן עדן", "לראות את הפנים" - ועוד...

רונני2001

New member
אתר רשמי חדש נפתח בישראל../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

אתר הוקרה לאחד והיחיד, לאגדה, מייקל ג'קסון. אני יודע מה חלקכם חושבים, אני יודע מה עובר לכם בראש, אך הייתי רוצה שתדעו שהבן אדם הזה עזר לכ"כ הרבה אנשים עם המוזיקה שלו ומילות שיריו. מייקל חי בעולם אחר, בעולם טוב יותר. הוא מנסה ליצור לעצמו עולם טוב יותר בתוך ביתו - אני לא מבין מה רע בכך! כל אחד מכם היה עושה את אותו הדבר לו ניתנה לו ההזדמנות לברוח קצת מהעולם המטונף הזה. מייקל מנסה, אבל זה לא כ"כ מצליח לו, כי הוא כל הזמן מקבל מכות והאשמות מאנשים רעים ברחבי העולם. ומה שמתחיל כבדיחה תמימה הופך למרבה רגליים מכוער, שקר קטן הופך לאט לאט לאמת במוחם של אנשים שלא יודעים את האמת. הוא לא אשם שהוא מייקל גקסון ! פתחו את הלב! http://www.MichaelJackson.co.il (באתר תרגומי השירים, קליפים, כתבות [שכולן אמת!], חדשות, שירים, סרטון של מפגש מעריצי מייקל בישראל בבית החולים "שניידר", במטרה לתרום, לעזור ולהעלות חיוך קטן על פניהם של ילדים עצובים). רונן, מנהל פורום מייקל ג'קסון (270) בקהילות תפוז "Heal the world, Make it a better place For you and for me, And the entire humane race..." "רפא את העולם, עשה אותי מקום טוב טוב יותר. למענך, למעני ולמען כל המין האנושי..."

למעלה