רוקדים עם כוכבים יוצא מחר לדרך...

inbar199

New member
תאכלס? מתרגשת

ההימור שלי למודחת הראשונה: הילה אלפרט. השניה: שרון חזיז. יגיעו גבוה: קובי פרץ (סביבות חצי גמר), אקי אבני (גמר), רון שחר ושלומי קוריאט (מתלבטת לגביהם איפה בדיוק).

Polina EA

New member
רוקדים כל הדרך אל הגמר

היי לכולם :) אני לא יודעת מאיפה להתחיל, מההתרגשות של תחילת עונה נוספת שכולה ריקודים ונענוע (שאני אגב מאוד אוהבת לרקוד ואת עולם הריקוד בכלל) או מזה שכל הסופ"ש לא יצאתי מהבית בגלל שהחלטתי שאני עושה מרתון צפיה של ספיישלים "רוקדים עם כוכבים" בערוץ 20 של הוט... לא הורדתי את העיניים מהמרקע, וכשהייתי צריכה לזוז ולו לרגע מהפוף הכתום שלי, זה היה בזמן מתן הניקוד של השופטים... אני אוהבת את עולם הריקוד ואין ספק שאם רק הייתי רוצה הייתי יכולה להיות בצד של הרוקדים עם הכוכבים. מאחלת לכל המתמודדים בהצלחה
אז... כעת נשאר לשמוע את דעתכם, מי לדעתכם ירקוד אל הגמר? אני מהמרת על שרון חזיז... לא ראיתי אותה עדיין מתנועעת אבל היא זמרת, זה אומר שיש לה חוש קצב ולו זה רק יתרון קטן.

inbar199

New member
גם אני אוהבת מאוד לרקוד (והאמת שגם יודעת)

אמרו לי לפתח את זה אבל לא רציתי.. לפעמים אני מדמיינת את עצמי רוקדת שם במקום אחד המפורסמים.. מקנאה בהם. לדעתי אקי אבני הולך לקחת.. למרות שאני בעד שלומי קוריאט מבחינת הסלב עצמו. ומי שאני רוצה שיעוף ראשון זה לגמרי קובי פרץ

wranger

New member
אבוי, אין לי טלוויזיה. ../images/Emo10.gif

לפני כמה שבועות התנתקנו מהוט, ומאז אנחנו צורכים רק את חדשות 2 וערוץ 10 דרך האינטרנט. עד עכשיו לא הפריע לנו שאנחנו מחמיצים כל מיני תכניות בערוצים אחרים, אבל דווקא את "רוקדים עם כוכבים" יהיה חבל לי להחמיץ: הייתי רוצה לראות את דליה מזור מגיעה למקום טוב באמצע, את איציק זוהר מגיע לצמרת, את קובי פרץ מתעופף כמה שיותר מהר ואת פניני החוכמה של חנה לסלאו בתור שופטת חדשה (וכמובן, פמלה אנדרסון...). למיטב ידיעתי לא תהיה אפשרות לצפות דרך האינטרנט, אז שיהיה בהצלחה והנאה לכולם, ואני ככל הנראה אצטרף לדיונים בפורום כמה ימים אחרי, אם וכאשר תעלה התכנית באתר רשת.

Ballerina 4ever

New member
ניקוד לששת ה-../images/Emo41.gif של יום שני

עדי הימלבלוי: 7 נקודות מתוך 10. לא היה הרבה צ'ה צ'ה אבל יש פוטנציאל.
אקי אבני: 6 נקודות מתוך 10 - חבל שהם רקדו יחפים, לדעתי זה הוריד מהריקוד.
מרחב מוהר: 7 נקודות מתוך 10. על הכוריאוגרפיה המעניינת והשילוב של התנועות של האגרוף.
דליה מזור: 8 נקודות מתוך 10. אלגנטי ויפה.
הילה אלפרט: 3 מתוך 10. היא הייתה מאוד כבדה והשמלה לא עשתה חסד עם מימדיה.
רון שחר: 7 נקודות מתוך 10. למרות שהוא היה נוקשה, רואים שהוא נהנה ומאושר לרקוד. כדאי לשים
ל: עדי הימלבלוי ורון שחר. אני רואה פוטנציאל ענק.

inbar199

New member
שלומי קוריאט ../images/Emo99.gif

מסתבר שהוא לא רק הפייבוריט שלי מבחינת סלב, אלא גם מבחינת רקדן.. איזה תנועות יש לבחור הזה.. מבחינת בנות אין ספק שהכי טובה זאת טל ברקוביץ', אבל היא רקדה בעבר ככה שזה לא ממש מפתיע. בכל אופן היה ממש תענוג לראות אותה רוקדת. למה לא פותחים פה שרשור על כל תוכנית? בקצב הזה הפורום לא יהיה פעיל.

Ballerina 4ever

New member
ניקוד לששת ה-../images/Emo41.gif של יום שלישי

אבי סליחה שלומי קוריאט - 7 נקודות מתוך 10. הוא נהנה ורואים את זה והכוריאוגרפיה הייתה מאוד יפה.
טל ברקוביץ' - 8 נקודות מתוך 10. רוקדת כמו מקצוענית, היה רגע שחשבתי שהיא הרקדנית המקצועית, מאוד גמישה ויש לה פוטנציאל אדיר.
שרון חזיז - 4 נקודות מתוך 10. בתחילת הריקוד חשבתי שהוא טוב, אבל היא התבלבלה והייתה קצת כבדה...
איציק זוהר - 4 נקודות מתוך 10. הוא בקושי זז, היה מאוד נוקשה ומבוהל ובקושי הסתכלתי עליו אלא על הרקדנית שאיתו.
גילי שם טוב - 8 נקודות מתוך 10. היא ודורית הפתיעו בריקוד וראיתי את הצ'ה צ'ה. מקווה לראות עוד מהזוג הזה.
קובי פרץ - 7 נקודות מתוך 10. הוא היה מאוד אלגנטי וזורם, הריקוד היה נראה קצר מדי. כדאי לשים
לטל ברקוביץ' ושלומי קוריאט.

למעלה