רייקי יום יום ??? האם יש חיה כזו

eitanreder

New member
רייקי יום יום ??? האם יש חיה כזו

האם מישהו מישהי מוכנים לתאר את התחושה ואת ההבדלים בין עשיית רייקי יום יום לבין עשיה שלא לעיתים מזומנות. והאם לדעתכם רייקי יכול למכר ( התמכרות )

אסתי69

New member
כן אני מוכנה

וכן זה ממכר אבל הכל יסופר אחרי המרפסת והמבין יבין מבין ועוד יובן אוי אני מתרגשתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת :)

אסתי69

New member
אז זהו

חזרתי מהמפרסת צרחתי בשקט (כי ישנים שם בסביבה) ועכשיו אני פה מוכנה ומזומנה לענות אבל לפני תנו לי לצרוח תודההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה לעולם ליקום לרגל לאיתן! ולי עצמי על החלטה ועמידה בה אז ככה רייקי כל יום אני עושה תתפלאו הציניצ הגדולה עושה את זה לא כמו שצריך לא רבע שעה או 20 דקות לא בתנוחוה או תנוחות המקובלות הרבה פעמים באינסנט הרבה פעמים לדקה וחצי אבל כל יום וגיליתי שכשאני לני שנכנסתי לרייקי היומי לפני שאמרתי את חמשת הדיברות (עקרונות או אחרת) אני פשוט שונה לעצמי ולסביבה יש האומרים השיחה איתך לא נעימה יש האומרים את תוקפת יש האומרים שק האגרוף והמצב רוח ואז אני פתאום נזכרת לא עשיתי רייקי יש לי פה בבי"ח מנהג אני נכנסת למקלחת לשעה שעה וחצי נעלמת לעולם ולכולם מתנתקת מהמציאות נכנסת לרייקי אחרי אמרית העקרונות ומרגישה איך עם כל עקרון עם כל דקה של רייקי המצב רוח שלי משתנה אני מתעוררת אני מתמלאה תקווה וידיעה ורצון והנה הצלחה אז כן יש סכנת התמכרות אבל ראבק התמכרות בריאה ואני נשבעת לכם אמונה עוקרת הרים גבעות והפרשות אוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איתן אתה מכור? (לרייקי שובבלרייקי)

רויהלה

New member
אני גם מוכנה להעיד!

הבדל שמים וארץ,,, ותודות לך וגם לבן שלך אור שכולנו מתגעגעים אליו,,,, כשלימדת אותי לעשות יום יום רייקי חשבתי וא איזה מסימה איך אסתדר עם זה.. עד שיום אחד אור לימד אותי את הפטטנט... למען האמת למה שאספר מה הבדלל,, אולי ככה אשים יתחל ולעושת לעצמם יום יום רייקי ויבינו בעצמם,,,

magda

New member
כן זה ממכר ויחד עם זה עוזר להתמכרוי

ההרגשה של האנרגיה זורמת בגופי היא דומה ל..... פתחה לי ערוצים אחרים של אנרגיה שלא הייתי מודעת להם קודם. בכלל בכל מקום ובכל מצב אני שמה ידיים עלי אם זה לא נקרא התמכרות אז מה זה. אנשים רואים אותי לפעמים כמוזרה. תודה לאנרגיה הזאת ששינתה את חיי בכל הרבדים. המון אהבה

אין כמו רייקי על הבוקר../images/Emo13.gif

אהלן
כל הלימודים האלה משאירים אותי
(אין אייקון של אדם מזיע כמו מטורף
), התחלתי כבר לפתור משוואות בתוך החלום - אבל בד"כ אלה משוואות פשוטות, כמו: 2+2=23 או God+XY=God-XXY, (אל תשאלו אותי מה זה, המרצה כתב את זה על הלוח באמצע החלום, ואני רק העתקתי כמו טמבל
...). אבל בכל מקרה- רייקי על הבוקר
אין כמו רייקי על הבוקר. זה מהווה את ההבדל היחיד בין יום ממורמר בו אתה שואל את עצמך "על איזה צד לעזאזל קמתי היום?!?", ועד יום מחוייך ומאושר שבו למרות שכולם מתייחסים אליך רע - אתה עדיין מחייך ונהנה משירת הציפורים. זה מהווה את ההבדל בין להיות עסוק וטרוד במה שקרה אתמול, להיות מאושר בקשר למה שקורה עכשיו
אני לא יודע בדיוק מה גורם את ההרגשה הטובה של רייקי על הבוקר... האם זו פתיחת היום עם מאזן אנרגייה חיובי? או שאולי אמירת העקרונות גורמת לך להתנהג טוב יותר לסביבה - מה שמוביל לאווירה טובה יותר? או שאולי הטבעת העקרונות בעזרת אנרגיית רייקי, גורמת לכך שאכן לא תפחד, לא תכעס, לא תדאג - ולכן יש הרגשה טובה ? או שאולי (מה שנראה לי יותר) - זה שלושת הדברים גם יחד
בכל מקרה, אני מנסה תמיד לעשות רייקי על הבוקר, ואם קמתי מאוחר ואני צריך להחליט בין לעשות 5 דקות רייקי, לבין לקום כמו שצריך ולאט... אז אני אוטומאטית מחליט רייקי - כיוון שאז גם ההתארגנות מהירה יותר - אנרגטית יותר. בברכת ימים טובים מלווים בהערות אגב של איתן
מאור

נועיק

New member
אוכל שתיה ואנרגיה

כולם ממכרים - עובדה - תראה לי מישהו שיכול לחיות בלי זה. ורייקי? - האנרגיה הכי קלה וזמינה ונכונה לכל אחד. אז ברור שלעשות רייקי יומיום זה לשמור על הגוף, הנפש, הרוח, הנשמה - הכי נכון שאפשר. ההבדלים? לא יודעת מה מוביל למה - אי עשיית רייקי למצבים מייאשים או מצבים מייאשים לאי עשיית רייקי יום יום אבל ברור שיש קשר בין השניים כמו שיש קשר בין רייקי כטקס יומיומי לבין אור בחיים. עדיף עם, לפעמים יוצא שחיים בלי, וטוב להזכר אז שאפשר עם מתי שרוצים. זה הכל בידיים שלנו. ועכשיו תורך

eitanreder

New member
אנרגיות וסקס ( רייקי ..)

אני מאמין ביכולת האנושית של לפשט דברים ולא לסבך אותם ..לא עם מילים ומעשים ולא עם התפלפלויות שונות. כחלק ממה שאני מאמין ..ואני כמובן מדבר על נסיוני בלבד..אנחנו מסוגלים לצבור בגוף ובהילה אנרגיה בכמות שלא תאמן ממש. אני נוהג כל בוקר לפחות ל15 דקות אחרי שאני אומר את 5-6-7-8-9 העקרונות להעניק לעצמי מנה גדושה של רייקי .חלק מזה הולך להיכן שצריך.וחלק מזה נשמר ונצבר לתקופות שבהם אין לנו את היכולת לעשות ,אבל אנחנו לעיתים זקוקים לה.אישית אם יוצא לי לא לעשות במשך תקופה ארוכה ,מסיבות כאלו או אחרות.אני מרגיש ירידה עצומה ביכולת שלי ,בכל המישורים. מקווה שעניתי בצורה מספקת. אא..הסקס בפורום אחר

אסתי69

New member
בחיי בסוף אנ י אבין אותך איתן

עכשיו אני מבינה איך בימים שלא עשיתי בכ"ז איפשהו ידעתי שזה קיים בתוכי ומה עם הסקס אתה רק מבטיח כל הזמן גררררררררררררררררררר

למעלה