ריכוז הודעות אבודות.

גולי18

New member
שלום, אני חדש פה ורציתי עצה מכם

בבקשה, אני רוצה לקבל מאיזו חברה בחו''ל יעוץ בקשר לסחורות שאני רוצה לקנות, כמה הגיוני לשלם עבור המידע ? הם מבקשי כסף כדי לבדוק בשטח בכל מיני מקומות, מה לעשות ?

TheBeholder

New member
מחפש יצרנים וספקים לשיווק בארה"ב

שלום, החברה שלנו עוסקת בשיווק מוצרים בשיטה יחודית ואני מחפש מוצרים נוספים להרחבת השוק שלנו. אשמח לקבל הצעות מיצרנים וספקים רציניים בלבד. שלחו לי מסר המפרט על המוצר\ מוצרים ומייל להמשך התקשרות. יום נעים

in1302

New member
a lawyer in london

hi guys. i'm looking for a lawyer in london. i'm planning to buy a service from a british company. a good lawyer and inexpensive kindest regards moshe [email protected]

raphaelgav

New member
שלום, כמה שאלות.

בקרוב ממש אני משתחרר מצה"ל, וחבר שלי כבר תכנן לטוס לארה"ב ולעבוד שם במכירות בקניונים או משהו בסגנון. עכשיו, יש לי אזרחות אוסטרלית אז אני מניח שלא אמורה להיות בעיה ממשית בקבלת ויזה. מישהו מכיר את העבודות האלה ויודע אם הסכומים המדוברים(4000 דולר בחודש +-) באמת נכונים או שזה סיכון?

פיקסל

New member
לפתוח עסק בחו"ל

שלום מישהו מכיר אתר שמסביר או יודע בעצמו מה ה"דרישות" כדי שמדינות כמו ארצות הברית וקנדה יסכימו לקבל אותך בתור מעסיק? תודה

in1302

New member
a loan

hi guys i have a terrific business that i want to start fast income with line of customers. how can i get a loan? i have no assets i just came from the us please someone in the industry. i need $10,000 please only serious people

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

יותר בוסקילה ממאיה? יותר לידר מעברי? מדברים על התוכנית בפורום מת להיות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1335
פורום חדש לשחקנית והזמרת החמה ביותר בהוליווד לינדזי לוהאן http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1337
בואו ללמוד קצת יותר על אמנות העיצוב בזכוכית - פורום זכוכית http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1338 המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

dror101

New member
דרושים משווקים בעולם לפטנט יחודי

פטנט מוכח ומוצלח יחודי ובלעדי בתחום הבטיחות לפעוטות. דרושים מפיצים ו/או משווקים בעולם בעלי קשרים בתחום מוצרים בטיחות לתינוקות. אשמח לקבל פניות במסרים גם לשיתופי פעולה ו/או תיווך בן חברות. יום טוב

in1302

New member
signing a contract

hi guys. how do you sign a contract with somone from london?i'm suppose to sell him service and in return to get paid one amonth how do i gurente myself for payment? what king of info suppose to be on the contract. what about his private info. do someone know a solicitar in london thank you [email protected]

aviroberta

New member
עסק בברזיל

שלום לכל האנשים המביני עיניין בעסקים ובמיוחד בברזיל אני מעוניין להכנס שותף בעסק בברזיל במקום שהוא תיירותי מאוד. מדובר באינטרנט קפה כאשר הקפה הוא שייך לי במאה אחוז והאינטרנט לפחות בהתחלה בגלל החוסר ניסיון יהיה עם שותף שמריץ את המקום כבר 3 שנים ובגלל הצעה שלי הוא מעוניין להקים אחד חדש ביחד. קודם כל הייתי מעוניין בפרטים למי שיודע על הוצאות כמו מס הכנסה ומיסים בברזיל, כמו כן הייתי מאוד מעוניין בהמלצות של המביני עינין מבינכם לגבי עסק כזה, יש לקחת בחשבון שאני צעיר וניסיון רב אין לי אך הרבה אמביציה ורצון. תודה אבי

טל ר

New member
מדובר בעבודות בלתי חוקיות

כאשר מי שמעסיק אותך (ושוהה בארה"ב באופן חוקי) בד"כ ינצל את הסטטוס הבלתי חוקי שלך על מנת ליצור תלות חזקה שלך בו, וכמו בכל מצב, כאשר יש מי שהופך את הפרת החוק לקריירה, התחככות באנשים מסוג זה אינה יפה לבריאות או לארנק. טל.

Boston Guy

New member
אתה הממציא? היצרן?

יש לי קשרים באחת החברות הגדולות בעולם בתחום הבטיחות לפעוטות... שה CORPORATE HEADQUARTERS שלה נמצא לא רחוק ממני. אם המוצר שאתה מדבר עליו הוא ייחודי שלך (כלומר, אתה לא RESELLER) ומוגן מספיק טוב אצל רשם הפטנטים בארה"ב ובאיחוד הארופאי - צור קשר במסרים. רצוי שהעו"ד שלך יהיה עם נסיון בדיני קניין רוחני וזכויות יוצרים ושיהיה לך נוסח NDA בטעם אמריקאי מוכן למקרה הצורך.

Benkok

New member
עיצה ידידותית...../images/Emo124.gif

בנאדם, עשית לי כאב ראש. שב כמה דקות לבד עם עצמך, נסח הודעה ארוכה בעברית עם כל הבקשות, הצעות, השקעות, שאלות שיש לך ברחבי העולם (כולל אינדונזיה...) ואז תעלה אותה. זותי יצרף אותה לטאגליינס וככה לא נצטרך כל יומיים לנסות לקרוא את הרעיונות החדשים שעולים לך מתוך שינה בראש. בתודה מראש, בן

למעלה